Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2873
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 16 май 2024 20:16

Като гледам Transfermarkt, нашите са му надписали срещите кажи-речи двойно. Сайтът на бразилката федерация също не подсказва да е играл над 100 мача. При всички положения, поредният аматьор, който идва на бежански лагер в Левски.

Едва преди няколко месеца няколко колеги тук ме набедиха за "специалист", защото още тогава написах, че Хоакин и подобните му никога не могат да са футболисти. Имаше призиви "да му дадем 10 мача" и тогава да го съдим, ама той едва ли ще ги направи. Майкон също не вярвам да изкара повече от полусезон.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12888
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 16 май 2024 20:21

Може клубът да е сключил договор с ЕС да приютява бежанци.

На този му броят и мачовете пред блока му.

Коя е най-долната дивизия в Бразилия? Следващият ще е оттам.

vlong
Мнения: 4747
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 16 май 2024 20:22

Хоакин много бързо беше нарочен,едва ли е заслужено все пак игра общо стотина минути.
На Костов не му се е занимавало с него,след като му гори главата с други проблеми.
Според мен трябва да му се даде шанс.Димитров ни прееба в Стара Загора ,елиминира ни за Купата,ритна Каап в главата и пак го пускаха в игра
САМО ЛЕВСКИ!

Вълчан
Мнения: 4306
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 16 май 2024 21:23

След няколко не дотам читави попълнения този трябва да се впише. Ред му е.

vvessel
Мнения: 4390
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 16 май 2024 21:32

Вълчан написа:След няколко не дотам читави попълнения този трябва да се впише. Ред му е.

Надявай се и вярвай ;))

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5199
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 16 май 2024 22:00

Аматьорщината продължава с пълна сила... Поне да бяха избрали нов треньор и да го оставят да си прави селекцията. За къде се бърза толкова, след като Европа замина в кофата?! :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3466
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 16 май 2024 22:38

alexdb написа:
groti написа:Да пожелаем успех на Майкон. Логично сме леко резервирани и скептични с оглед последните трансфери.. Дано този е успешен


Резервирани и скептични? Ти май се майтапиш.
Четвърта дивизия па макар и на Бразилия и договор за 3 години?!?!? Това е пълен ташак.
Отделно кой изобщо прави тази селекция? Предстои да дойде нов треньор. Най-простото, елементарно и логично нещо е той да прецени кой и на какъв пост да привличаме.


Добре.. Много. Много сме резервирани. И аз съм резервиран, и аз съм скептичен. Просто се надявам, това да е поредното попадение идващо от долните девизии на Бразилия. Цунами и Уелтън май от C дойдоха ако се не лъжа... Очаквам да е нов Куршум, но се надявам на нов Вагнер :)
110 години любов!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3466
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 16 май 2024 22:40

vlong написа:Хоакин много бързо беше нарочен,едва ли е заслужено все пак игра общо стотина минути.
На Костов не му се е занимавало с него,след като му гори главата с други проблеми.
Според мен трябва да му се даде шанс.Димитров ни прееба в Стара Загора ,елиминира ни за Купата,ритна Каап в главата и пак го пускаха в игра


Доколкото бях чел имало някакви каузи за изиграни минути..Иначе логиката е да го пускат в следващите мачове да покаже става ли за нещо.. И без това ще поритват за здраве
110 години любов!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21518
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 17 май 2024 00:59

След последните събития господин Сираков трябва да си подаде оставката. Дали обаче може и му се позволява? Може и да бъркам, но ето ги моите пет стинки по темата. Семейство Сиракови поддържат определен стандарт на живот, който не могат да си позволят да загубят. Истеричните изблици на Илиана и агресията на Сираков с последното му послание подсказват това. Ако разбира се второто не е писано от жена му. Пак ще повторя мнението си, че "Левски" е правителствен клуб. Клуб на хунтата. Хунтата, която оглавява държавата. Преди сбърках с определението "държавен". Защото реално държава България няма. Има Bulgaria Corp. А по отношение на псуващите протестиращите, вие плюхте на онези левскари, скандирали "Дубчек. "Левски". Свобода". Но след 30 години пропаганда е нормално. И 30 години антиобразование. Един анализтор казва, че края на петата българска държава е близо. Той е оптимист, че ще има шеста. Аз не съм. Мисля, че по стар български почин, запазен от 1396 година насам, сами ще си сер*ем в гащите. Но, разбира се друг ще обвиним.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2755
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 17 май 2024 07:58

metodito написа:.... Мисля, че по стар български почин, запазен от 1396 година насам, сами ще си сер*ем в гащите. Но, разбира се друг ще обвиним.

Не е от 1396, а от доста по-рано... 1396 е крайният за тогава резултат.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, venko 1984 и 60 госта