Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 май 2024 09:28

От важните играчи само Обертан преподписа последните години.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3461
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 15 май 2024 09:58

Хайде недейте да сравнявате Марин, който една година по-рано отказа и ни оставя с достатъчно време за реакция с Краев, който всеки ден лъжеше - е са идвам да преподпиша. В задръстване съм. Днес, утре, в петък преподписвам.
Успех на Маринчо. Дано го продадат в добър отбор (предпочитах немски или холандски) и да развие качествата, които има.
110 години любов!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 май 2024 10:11

Нормално е да отказват 15г.нищо не си печелил, събличат ги,отбора е средняк.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 май 2024 10:24

mikata написа:От важните играчи само Обертан преподписа последните години.

мда, даже и 1 милион евро му взехме - нарочно проверих в отчетите на клуба, защото нали имаше разни съменения, че си бил отишъл без пари и прочие припощини. Единствената официална фланелка, която съм си купил с име на футболист и съм я носил с кеф, колкото и некачествена да беше, е тази с Обертан!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 май 2024 10:27

groti написа:Хайде недейте да сравнявате Марин, който една година по-рано отказа и ни оставя с достатъчно време за реакция с Краев, който всеки ден лъжеше - е са идвам да преподпиша. В задръстване съм. Днес, утре, в петък преподписвам.
Успех на Маринчо. Дано го продадат в добър отбор (предпочитах немски или холандски) и да развие качествата, които има.

Мъ къ немъ бре, само маринчо не е предател, всички други са :lol: За мен лично е супер посредствен футболист, но пък има добър удар - предричам му бъдеще тип Гаджев или полуадаша му, с който почнаха по едно и също време в Левски.

важното е, че разкарваме и последното наследство от Мърльо (сега нали ще шитнем и Рикардиньо и Кордоба), остава само Цунами и вече почваме похода към 27-мата. Немъ кво дъ съ объркъ
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3461
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 15 май 2024 10:34

mikata написа:Нормално е да отказват 15г.нищо не си печелил, събличат ги,отбора е средняк.


Мхм.. Щом юношките ни отказват значи е супер трагично положението.
110 години любов!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 15 май 2024 10:53

Ръководството е трагично, а не положението... Нещата могат да се оправят бързо с няколко правилни действия и решения, но няма кой да ги извърши и вземе. От 10 решения 9 са грешни, там е проблема!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 15 май 2024 10:54

Колко години ще чакаме още?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 май 2024 10:58

koisa написа:Ръководството е трагично, а не положението... Нещата могат да се оправят бързо с няколко правилни действия и решения, но няма кой да ги извърши и вземе. От 10 решения 9 са грешни, там е проблема!

Кое е вярното от десетте :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2024 11:12

Да добавя и умнотията, която удобно за някои не се споменава, и която Пръв орденоносец на ордена на драматургията изстреля в "измолено интервю" при припоци-палмсбрикчии: На Марин му беше напомнено, че играе и се развива толкова, понеже в Левски имаше рекордна сиромашия.
Перефразирам по памет.
Впрочем, на всички ни е ясно, че това най-вероятно е точно така, ама какво е това отношение, що за подход? Егати подигравката с Маринчо, а и с какъв акъл ще го кажеш пред цяла България!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Red_Omerta, Киро Пора и 26 госта