Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 апр 2024 11:32

1palq4o1 написа:Странджа, може би в Полша е така, защото хората там не живеят в миналото, а с мисълта какво да направим днес за да сме по-добре утре или след 20 години!
Докато тук - славизация, нЕма 'им стъпим, казАх ли ви, че ще паднем от Лудогорец, къде е Стоилов...Къде е - снощи са направили някакво "мега дерби" в Турция и е е паднал от пряк ( доколкото разбрах ) конкурент в класирането с обрат от 0:2 до 3:2 за 5 минути...
Приключвам за сега, че съм всео още афектиран заради Андреев :)

Тцъ, основната разлика с Полша, които са един от най-комплексираните народи евър, е, че те не викат на държавата си "тая държава" и "кочина", а майките им не ги откърмват с "бегай, мама от кочината, иди по света". В полша, дори по време на емиграциите им от 300 години насам (реално ние сме имали повече време собствена държава от тях в този период), винаги мисълта е била: "тук съм (примерно в Англия) за малко, правя някой лев и се прибирам в Родината". Те това е разликата - ние сме шибани нихилисти. Всичко друго е следствие...

П.С. Чакай да го постна и тук за лафчетата със задълженията и как сме нямали пари:

ъъъъъ, таковата, а откъде се появи това със Столична община и задълженията към нея, че ми е малко странно? Нали "безвъзмездно и безсрочно"? Ко стана?

Отделно, пари уж има - нали 2 милиона евро за Роналдо, 3 милиона евро за Уелтън, там 600-700К за Дарлан и 100К за Петрис? Отделно 600к за Цонко, всичко това в евро, като махнем комисионите, и те ти ги 10 милиона лева. Извън тях - 2 милиона лева от гадната Уефа, поне 2 милиона от мачовете в ЕКТ от билети, мърч и тв права, минимум още 2 милиона чисти от фланелките и другия мърч. минимум още 1 милион чист от мачовете у нас и карти. А и Палмите нали уж са спонсор, следва и те дават (или греша) - поне още 3 милиона чисти за тези 6-7 месеца. И какво стана -влезли са към 20 милиона чисти от лятото насам. Къде са, какво стана с тях, как така няма пари? Някой някъде лъже - кой и къде?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Aronaks
Мнения: 898
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 04 апр 2024 11:44

tmanolov написа:
1palq4o1 написа:Странджа, може би в Полша е така, защото хората там не живеят в миналото, а с мисълта какво да направим днес за да сме по-добре утре или след 20 години!
Докато тук - славизация, нЕма 'им стъпим, казАх ли ви, че ще паднем от Лудогорец, къде е Стоилов...Къде е - снощи са направили някакво "мега дерби" в Турция и е е паднал от пряк ( доколкото разбрах ) конкурент в класирането с обрат от 0:2 до 3:2 за 5 минути...
Приключвам за сега, че съм всео още афектиран заради Андреев :)

Тцъ, основната разлика с Полша, които са един от най-комплексираните народи евър, е, че те не викат на държавата си "тая държава" и "кочина", а майките им не ги откърмват с "бегай, мама от кочината, иди по света". В полша, дори по време на емиграциите им от 300 години насам (реално ние сме имали повече време собствена държава от тях в този период), винаги мисълта е била: "тук съм (примерно в Англия) за малко, правя някой лев и се прибирам в Родината". Те това е разликата - ние сме шибани нихилисти. Всичко друго е следствие...

П.С. Чакай да го постна и тук за лафчетата със задълженията и как сме нямали пари:

ъъъъъ, таковата, а откъде се появи това със Столична община и задълженията към нея, че ми е малко странно? Нали "безвъзмездно и безсрочно"? Ко стана?

Отделно, пари уж има - нали 2 милиона евро за Роналдо, 3 милиона евро за Уелтън, там 600-700К за Дарлан и 100К за Петрис? Отделно 600к за Цонко, всичко това в евро, като махнем комисионите, и те ти ги 10 милиона лева. Извън тях - 2 милиона лева от гадната Уефа, поне 2 милиона от мачовете в ЕКТ от билети, мърч и тв права, минимум още 2 милиона чисти от фланелките и другия мърч. минимум още 1 милион чист от мачовете у нас и карти. А и Палмите нали уж са спонсор, следва и те дават (или греша) - поне още 3 милиона чисти за тези 6-7 месеца. И какво стана -влезли са към 20 милиона чисти от лятото насам. Къде са, какво стана с тях, как така няма пари? Някой някъде лъже - кой и къде?


Забравяш разходите, които никак не са малко. Проценти за този, проценти за онзи, пара за сеймеството на Мажоритаря, за разни партиини централи също пари. Не е лесно.

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 апр 2024 12:06

Aronaks написа:
Забравяш разходите, които никак не са малко. Проценти за този, проценти за онзи, пара за сеймеството на Мажоритаря, за разни партиини централи също пари. Не е лесно.


Прав си :mrgreen: Но пък очаквах поне мача с оня град да се разберм някакси, а то....
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Aronaks
Мнения: 898
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 04 апр 2024 12:31

След снощното фиаско останалите 1500 билета за нашите сектори зациклиха. Типична българска фенска черта, нема да им стъпим :lol:

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 апр 2024 12:36

Aronaks написа:След снощното фиаско останалите 1500 билета за нашите сектори зациклиха. Типична българска фенска черта, нема да им стъпим :lol:

Аз си имам принципи и не стъпвам на мача с припоците, откакто се прекръстиха - бях на последния им мач като Литекс, стига ми толкова - със селяндури на "Васил Левски" се играе само финал за купата. Ако го преместят пак на Герена, както е редно, когато не се играят мачове със софийски отбори, пак бих отишъл, иначе от мен имат бойкот до дупка. За останалите левскари, разбира се, това не важи - масата левскари са по-големи припоци и от онея :oops:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 04 апр 2024 13:27

Aronaks написа:След снощното фиаско останалите 1500 билета за нашите сектори зациклиха. Типична българска фенска черта, нема да им стъпим :lol:

Така или иначе ще е пълен и Б сектор, пък дори и да не са продадени тези 1,500 места. На всеки наш мач онези, които иначе много обичат клуба и искат да го управляват, влизат без билети.

Aronaks
Мнения: 898
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 04 апр 2024 15:13

tmanolov написа:
Aronaks написа:След снощното фиаско останалите 1500 билета за нашите сектори зациклиха. Типична българска фенска черта, нема да им стъпим :lol:

Аз си имам принципи и не стъпвам на мача с припоците, откакто се прекръстиха - бях на последния им мач като Литекс, стига ми толкова - със селяндури на "Васил Левски" се играе само финал за купата. Ако го преместят пак на Герена, както е редно, когато не се играят мачове със софийски отбори, пак бих отишъл, иначе от мен имат бойкот до дупка. За останалите левскари, разбира се, това не важи - масата левскари са по-големи припоци и от онея :oops:


Защо смяташ, че хората са припоци? Аз отивам заради Левски, не заради отборът отстреща? Не ми пука дали той е ЦСКА, Литекс, Пирин или който и да било.

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 04 апр 2024 15:20

Aronaks написа:
tmanolov написа:
Aronaks написа:След снощното фиаско останалите 1500 билета за нашите сектори зациклиха. Типична българска фенска черта, нема да им стъпим :lol:

Аз си имам принципи и не стъпвам на мача с припоците, откакто се прекръстиха - бях на последния им мач като Литекс, стига ми толкова - със селяндури на "Васил Левски" се играе само финал за купата. Ако го преместят пак на Герена, както е редно, когато не се играят мачове със софийски отбори, пак бих отишъл, иначе от мен имат бойкот до дупка. За останалите левскари, разбира се, това не важи - масата левскари са по-големи припоци и от онея :oops:


Защо смяташ, че хората са припоци? Аз отивам заради Левски, не заради отборът отстреща? Не ми пука дали той е ЦСКА, Литекс, Пирин или който и да било.

Щото ми говорят за някакви имагинерни свине, чорбари, песни се пеят за някакво 7:2 (не помня да сме били Литекс с такъв резултат), от една страна, а от друга, нека не се лъжем, това ни е най-посетеният мач от вътрешното първенство. да, и едно време с Литекс понапълвахме стадиона, но никога не ние бил най-посетеният мач. Сега би трябвало да сме най-много с делиорманци, но не сме, нали? Въпреки че следва те да са ни най-големият дразнител, а? Да не говорим, че рАководството ни от 2016 насам един път не повдигна темата, че играем със селски отбор и като такъв, мачът следва да е на Герена (тук дори не слагам факта, че те вече имат 3-4 мача на нацито, щото от пролетта джиткат на него, ерго все едно са на домакинския си стадион). Пък ако добавя и как всичките ни треньори (включително Мъри) говорят за някакво вечно дерби и някакво четирибуквие, без да слагат тирета, как да ти кажа - никога няма да им стъпя!

П.С. Дори цените за този мач са по-ниски, отколкото на стандартен мач на Герена - това какво ти говори. За мен Литекс е от най-червените линии, които никога няма да пресека. За други си е все тая, ама иначе не били хич припоци - всеки знае себе си, разбира се
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Testa_di_Legno » 04 апр 2024 15:26

На мач със "София" съм ходил само веднъж: на финала за купата преди две години. Изображение Виж, навремето, когато още се казваха "Литекс", това ми беше един от любимите мачове за посещаване. Изображение
Само "Левски"!

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот WPWW » 04 апр 2024 20:28

Треньорът има добри идеи, но като повечето бг специалисти, трудно променя неработещи шаблони, особено по време на мач. След като има умора във футболистите, няма логика защитата да е изтеглена на центъра. Честите разигравания между защитници и вратар постигат само положения за другия отбор. А самият вратар изглежда е прескочил етапи в развитието си, Н. Михайлов в дербитата се е доказал.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта