Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8412
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 15 мар 2024 23:09

Гонзо в момента явно пътува за Търново да полива победата, че мина през наше село да остави един от делегатите.
Както каза Илиан Илиев, не е важно кой е избран, а де се променят доста неща във футбола ни.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CSKA 78 » 15 мар 2024 23:28

И как ще се променят нещата във футбола ни, като си остават същите?! Мислех че някой си прави як майтап, когато ни известиха за кандидатурата на Гонзо! Но сега си мисля, че всичко има смисъл! Гонзьо ще е куклата на конци на Перуката, от когото ще получава ценни "съвети"(разбирай заповеди)и...какво ще се е променило?! Даже и вицетата ще са същите както преди! Цялата работа е да се хвърли прах в очите на хората, че уж има промяна!
И по-нагласена, разбирай купена промяна не бях виждал скоро! Е, футболчето ни ще продължава да умира по-малко(даже по много), но гУвядата ще са в екстаз, щото Грозньо е начело(уж)! :lol: :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

kostko
Мнения: 123
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот kostko » 15 мар 2024 23:42

CSKA 78 написа:И как ще се променят нещата във футбола ни, като си остават същите?! Мислех че някой си прави як майтап, когато ни известиха за кандидатурата на Гонзо! Но сега си мисля, че всичко има смисъл! Гонзьо ще е куклата на конци на Перуката, от когото ще получава ценни "съвети"(разбирай заповеди)и...какво ще се е променило?! Даже и вицетата ще са същите както преди! Цялата работа е да се хвърли прах в очите на хората, че уж има промяна!
И по-нагласена, разбирай купена промяна не бях виждал скоро! Е, футболчето ни ще продължава да умира по-малко(даже по много), но гУвядата ще са в екстаз, щото Грозньо е начело(уж)! :lol: :lol:

Значи нищо не си разбрал, и двамата са от куклите в театъра.
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Dust
Мнения: 8412
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Dust » 15 мар 2024 23:51

Както каза един дърт чиляк, страха при червените е да не би Гонзо до някаква степен да успее да промени нещо, защото тогава ще трябва да са по-ниски от тревата
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21552
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот metodito » 16 мар 2024 00:18

peliforewer написа:
metodito написа:
ivan56 написа:Моите две стинки са, че си заслужаваме всичко което ни се случва и във футбола и в държавата.
Дано Гонзо като ръководител се представи по-добре отколкото като футболист и ни натрие носовете, че не е част от статуквото.

Батето, ivan56. Първо ватерболист, което е абсурд на абсурдите. Да си шеф на футбола. В смисъл... rly? И пияница. Ама...

Батето беше ватерПолист, но преди да стане шеф на БОК и БФС беше шеф в Левски, да не си помисли някой, че е бил в Левски само защото е зет на Тодор Живков, от Левски комунисти няма :).Гонзо още от днес започна да се представя, Наско Караиванов е негов избор за Изпълкома, а Наско също е на яслата на БФС още от времето на Батето.Не искам да бъда разбран неправилно, Гонзо е най-малко виновен за фарса който се разигра днес, за лудия и зелника всички знаем.Нормално е да му дадем малко време, но докато в БФС са хората от времето на Батето и Боби нищо няма да се промени, ако Гонзо не започне да разчиства Авгиевите обори значи всичко ще си върви по-старо.

Знаеш ли, казват, че в министерствата най-малко работи министъра.

CapitanoPuyol
Мнения: 72
Регистриран на: 15 мар 2024 18:52

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот CapitanoPuyol » 16 мар 2024 00:21

Аз искам да намали Първа лига на 10 отбора ! Плявата от отборчета да се разчисти, и тогава сателитната система на Гришата отива в кофата, а Микре ще види титла през крив макарон, щото ги пребиваме като маче и у дирек в директните мачове. Даже трябва да се погледне хърватския вариант - 10 отбора, които се срещат по 4 пъти през сезона или общо 36 кръга и без безсмислени плейофи *то и при 10 отбора е излишно това нещо.
Барса и Лудогорец але, алеее...

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21552
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот metodito » 16 мар 2024 00:22

Гонзо не пие. В смисъл не се напива на куче, как предишния.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 16 мар 2024 06:58

Да не съм чул повече някой от Герена да има претенции срещу Лудогорец.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2765
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Der Schmarotzer » 16 мар 2024 07:22

Жълто-черен Пловдив написа:Да не съм чул повече някой от Герена да има претенции срещу Лудогорец.

Понеже?
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: /анкета/ Без цензура!

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 16 мар 2024 07:37

Der Schmarotzer написа:
Жълто-черен Пловдив написа:Да не съм чул повече някой от Герена да има претенции срещу Лудогорец.

Понеже?

Понеже легнахте на осмокласник :) Голям майтап ще стане като ви забрави за сметка на Черно море и тим :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта