Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот realno » 15 фев 2024 17:38

Ето го, поредния фен на въдичаря, който не го интересува къде ще бъде Левски в класирането, как ще играе отбора, а кога аджеба треньора щял да си тръгне. Предлагам им да ходят на стадиона и да крещят срещу Левски, че ако вземе случайно си изпълни целта да се класира за ЕКТ ще падне голям син рев.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 15 фев 2024 19:20

Според мен е редно да поизчакаме още малко преди да се заключи темата.
Възможно е "най-голямата легенда на Левски" да домъкне някой латино ентусиаст или безработен ментак, докато срокът за картотекиране го позволява. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 15 фев 2024 19:42

Според мен ще има още трансфери. Колкото до въпроса на колегата, не мисля, че Костов ще бъде уволнен и при слаба игра и резултати. Нали ако стане нещо скандално, като да запишем 7-8 мача без победа и 5-6 от тях да са загуби, сигурно ще го махнат, но иначе не смятам.
Ако не друго, извинение ще има, че му продадоха 2-ма основни играча, да не кажа 3, предвид, че той Дарлан си го пускаше съвсем редовно. :)

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 15 фев 2024 19:47

tmanolov написа:П.С. Аз лично харесвам Рикардиньо и считам, че е от малкото наистина добри нападатели, минали през Левски в последните 10 години, да не кажа, че е най-добрият в този период.


М/у другото и аз мисля, че Рикардиньо е един от най-завършените нападатели, който са минавали през Левски в последните... доста години. Не ми се връща много назад във време, че ми се сговня настроението, като се сетя какви нападатели имаше :) Но така на първо четене се сещам единствено за Найджъл Робърта в последните около 7-8 години.
Рикардиньо страда от хронична липса на извеждащи пасове към него. Сега с продажбата на Уелтън, който си бе "лаком" отвсякъде, както и на Роналдо, който освен, че бе биткаджия, не може да се каже, че бе особено успешен като крило, може би с новите крила ще има повече топки към него.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 15 фев 2024 19:53

Кои са тия новИ крила? Взехме един Косто за фланга и това е.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4313
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Вълчан » 15 фев 2024 19:58

Селекцията върви чудесно. Още 2ма ще дойдат със сигурност. Напук на някои хора отборът ще го бъде. Въпрос на време е да се обиграят. Изходящите трансфери са точно на време. Финансово се пое голяма стъпка към стабилизиране. Онзи от Крумовград е просто дърт в перспективен план. Няма бъдещи постъпление от него затова и не трябва на отбора. Още след първите 4-5 кръга ще се разбере ,че това са точните момчета за този отбор. Сега остава подкрепа до дупка.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот Serafim » 15 фев 2024 20:18

TristaNNN написа:Кои са тия новИ крила? Взехме един Косто за фланга и това е.


Тоя бразилец, очаквам, че ще има и друго ново крило съвсем скоро.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9417
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот mikata » 15 фев 2024 20:56

Лятото може да се изкарат още 3-4млн. евро от трансфери.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот TristaNNN » 15 фев 2024 21:12

Serafim написа:
TristaNNN написа:Кои са тия новИ крила? Взехме един Косто за фланга и това е.


Тоя бразилец, очаквам, че ще има и друго ново крило съвсем скоро.

Демек, просто предполагаме, че ще има и други. Сега разбрах.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22966
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Зимната подготовка на Левски Вековен (контроли, трансфери, спекулации и др.)

Мнениеот NOMER14 » 15 фев 2024 22:06

Относно тая поредица от 11 шампионатни мача без победа при Мъри.
8 равни, от които 5 с 0-0, като 2 от тях са с Лудогорец. Ще припомня, че шуменският съдия отмени чист гол на Миланов, щото едно му се хвърли отзад да го фаулира, но не успя. 2 от трите загуби са от Славия - нашият вечен исторически противник. Другата е на никаквия терен в Търново от друг истински отбор - Морето. Нашите 3 отбора единствени си запазиха автентичността през годините.
А, забравих...В тези 3 загуби Краев не игра.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata и 20 госта