Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

На линия
tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 05 окт 2023 20:44

Kotooshu написа:
tmanolov написа:
Kotooshu написа:
tmanolov написа:
Kotooshu написа:
Шах и мат :) , мача е ясен 1х2 доколкото четох в темата за мача с шанс за обръщалка... еми, имаш много голям шанс да уцелиш, освен ако не го прекратят по някаква причина :mrgreen:
Успех в залозите!

Много мразя, когато някой си прави сламен човек, а в случая - директно си измисля! Тъпо е, а чорбарщина е най-мекото определение. Казах ти го много ясно - няма да спечелим, като очаквам да загубим с 2:0 или 2:1, като връх ще е да е обръщалка от 0:1 до 2:1. Твоят човек знае как. Опс, забравих -няма доказателства, нали :lol: А един мармот....


Йес, сега и моя човек, не беше ли нашия :mrgreen:
Хайде да не говорим точно с теб - кой, как и какво си измисля, че ще стане ... по дълго от дързост и красота и ако искаш ще ти пратя , купища ДОКАЗАТЕЛСТВА на твоите хора боко и шиши за корупционите им схеми ... като и за един кмет с която помощ се заграбват милиони ... случайно, приятел на Мъри, случайно рекламиран от Мъри в един клип, случайно този кмет прави големите кинти с един друг гербаджийски боклук доста известен и пак по някаква случайност е в един клип по Левски ТВ, аман от случайности :)

Доказателство е това, което съдът приеме за такова. Харесва ли ви, или не, така работи правовата държава. Нито срещу БХ, нито срещу Шиши има доказателства, които да са валидирани от съда, ерго доказателства няма. Какъв е българският съд и защо е такъв, е отделен въпрос. Апропо, по съшата логика и срещу наш Насо доказателства, които да са минали през съда и да са валидни, няма. Тук е така - казвам го за пореден път, яд ме е само, че подкрепящите Насо волно или неволно подкрепяте и все по-ескалиращата славизация на Левски, но всеки знае себе си


Това няма как да го подмина!
Ето тук отново много грозно лъжеш и вменяваш в случая на мен някаква вина за ескалиращата славизация.
Защо по дяволите като меко казано не съм им фен на накосите и не искам да са отново те , трябва автоматично да ставам подкрепящ наш Насо?
Ниско е това което правиш, ... но, пък искаш добра комуникация.
Ай, сиктир ;)


Вероятно искаш да кажеш ниЗко. Не съм целял да те обидя, просто ми е чудно как не виждате очезивадни неща/ Ще дам пример - българите 5 века не са претопени от манафите (е, и те не са искали особено, но това е друга тема), но за някакви 40 години българите в Поморавието са превърнати в прави србе. Схващаш ли го? Вода и олио не се смесват, просто с наркосите сме друга бира, те са си някаква там маргинална, но креслива групичка, докато срещу Насо, вълкът в овча кожа, масата левскари нямат съпротивителни сили. Умен си, ще ме разбереш. А и всички искаме най-доброто за клуба ни - очеизвадно е, че с Насо няма да стане. Лека вечер от мен
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 06 окт 2023 12:21

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 06 окт 2023 12:26

За отбора е важно да покаже мотивация за успех в дербито, а не с кой точно отбор е мача и т.н. B тези мачове се вижда защо са важни играчи, които тичат на 100% за всяка топка. Другото е да не се разчита само на фланговете, трябва да се опитва и с халфовете с добър дрибъл през центъра.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 06 окт 2023 12:58

Супер новина за Чандъров, както си спомняте го взехме, за да градим отбор, който да стане хегемон.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 06 окт 2023 13:27

Заместник на Краев , който трябваше да бъде продаден.
Нооо милото ни Мило каза НЕ!!!
Сираков: "Тъй вярно! Ще сведа до знанието на треньорчето и шефчето."
И последва.....Ми ний такова , никой няма да продаваме.....ми ний такова ще ставаме хегемон , ми ний такова евали сме го НАП

Но Насето обеща преди седмица , че до 2 МЕСЕЦА ще решим въпроса с НАП.
Аз му вярвам!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 06 окт 2023 13:48

Беше взет за заместник на Георги Миланов, а Мило не е решил всичко сам, тъй като четирима уникални ръководители на ПФК Левски взеха това решение.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 06 окт 2023 14:31

Тц , думите на единия бяха - Аз нямам проблем и да ги продадем и да не ги продадем.
А пък вторият след време каза , че е настоявал за продажбата.

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 06 окт 2023 14:40

1914.1902 написа:Супер новина за Чандъров, както си спомняте го взехме, за да градим отбор, който да стане хегемон.


С цял отбор от "Чандъровци" толкова. Треньора го каза след мача с зелените, че това е максимума. Което значи, шампион ще стенем, но друг век. Но защо им трябваше да заявяват, че ще се борят за първото място, след като знаят, че сме пълна дупка? Единствените реални цели трябва да бъдат класиране и достойно представяне в ЕКТ, но с тази игра и това не е сигурно. Утре най - вероятно ще се потвърди, че не сме конкурент на отборите с бюджет. До сега нямаме спечен мач с преките конкуренти, а срещи посредствените обори сме неубедително и се мъчим.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 06 окт 2023 14:46

LoveAndPeace написа:Тц , думите на единия бяха - Аз нямам проблем и да ги продадем и да не ги продадем.
А пък вторият след време каза , че е настоявал за продажбата.


Това са думите след срещата:

Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов разкри в интервю за клубната телевизия, че "сините" няма да продават играчи. Мъри сподели, че е водил разговор със собственика на мажоритарния пакет акции Наско Сираков, представителя на основния спонсор на клуба Palms bet Мило Борисов и изпълнителния директор Иво Ивков.

"Току-що разговарях и със Сираков и г-н Борисов, собственик на основния спонсор, тука е и г-н Ивков и решението е категорично - Левски няма под никаква форма да си разпродава най-добрите играчи. Левски ще гради отбор и за тази, и за следващата година, който да бъде конкурентноспособен. Левски няма да продава казвам още един път. Сираков също е много изнервен от постоянните приказки за трансфери. Няма да продаваме играчи, ще градим отбор, който да бъде хегемон следващата година", заяви Мъри.

Чандъров беше взет в този период, поради това го споменах към играчите, които са взети за хегемонията.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33079
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 06 окт 2023 14:57

realno написа:
1914.1902 написа:Супер новина за Чандъров, както си спомняте го взехме, за да градим отбор, който да стане хегемон.


С цял отбор от "Чандъровци" толкова. Треньора го каза след мача с зелените, че това е максимума. Което значи, шампион ще стенем, но друг век. Но защо им трябваше да заявяват, че ще се борят за първото място, след като знаят, че сме пълна дупка? Единствените реални цели трябва да бъдат класиране и достойно представяне в ЕКТ, но с тази игра и това не е сигурно. Утре най - вероятно ще се потвърди, че не сме конкурент на отборите с бюджет. До сега нямаме спечен мач с преките конкуренти, а срещи посредствените обори сме неубедително и се мъчим.


Каква титла да спечели ПФК Левски, след като от 10 години се управлява и ръководи предимно от некадърници? Имаше един читав треньор, който беше първи и допуснаха да си отиде елементарно ... след това първото място вече е сред целите на ''сините'' само на думи, а на действия максимум четвърти.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 34 госта