Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

icemanbg33
Мнения: 1608
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 03 окт 2023 15:20

Сонко си е к*рва, не знам какво го коментирате.

Много гаден (долен) характер и мазен като всеки друг в Лудогорец. Сигурен съм, че е от типа хора които биха продали и майка си за пари и успехи. Левски му възроди кариерата и той се отблагодари отивайки в директния им конкурент за титлата, най-вероятно огъвайки им ръцете заявявайки, че ако не го пуснат ще отиде за без пари след 6 месеца.

Такива хора не са достойни за уважение.

Между другото същия е и Попето. Долен характер, просто на тези хора им го виждаш в очите. Вижте само как направи интрига при заминаването си.

corazonazul
Мнения: 68
Регистриран на: 23 дек 2020 10:47
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот corazonazul » 03 окт 2023 15:24

blue avalanche написа:Дали Стоилов се е "хлъзнал" някъде или не, не мога да твърдя.
От това, което той сподели на последната пресконференция стана ясно, че има сериозни разминавания между неговата визия за бъдещето на Клуба и тази на Сираков.
И още нещо важно: Стоилов каза, че във всички спорове между него, Ивков и Палмите Сираков ВИНАГИ е бил на страната на спонсора. НИКОГА на страната на Ивков и Стоилов! Което, очевидно, е огорчило Мъри.
На тези, които го обвиниха, едва ли не, в предателство, защото, видите ли, напуснал клуба преди мача с ЦСКА/Тире или каквото е там ще напомня, че ФК Левски(сега ПФК) НЕ Е СЪЗДАДЕН през 1914г., за да играе мачове срещу ЦСКА! Мачовете срещу ЦСКА НЕ ОСМИСЛЯТ съществуването на Клуба!
Но, явно, за някои фенове тук, мисията(с главно М) на ПФК Левски на този свят е да играе с ЦСКА. И непременно да побеждава!

Мъри каза много за неща, от които, моите уважения, но не разбира. Все едно да извикаме Левон Хампарцумян да дава акъл по футболни въпроси.
Аз не го обвинявам, че е решил да напусне преди мач конкретно с тирето. Уж дойде заради феновете, подкрепата към него не стихна дори за миг (сигурно и в Северна Корея не си подкрепят така треньорите), а не можа да си превъзмогне егото за 2 месеца. "Левски" е по-голям от него, от Сираков, от мене, от тебе, макар да ми беше изключително мъчително и притеснено за бъдещето при напускането му. Вярвам, че всеки от нас е склонен да направи компромис със себе си в името на доброто на клуба. През зимата бяхме на може би най-скъпата си подготовка изобщо (дори и да не е платена от клуба). Подготвяш играчи, които ти вярват, привържениците таят надежди, и насред сезона ги изоставяш. Двама зрели мъже (С-С) не успяха да седнат и да се разберат, а уж за спасение сме се събрали...

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4332
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 03 окт 2023 15:47

Сонко бил кОвра , щото искал да играе в Шампионската лига :lol: кой професионалист с амбиция не иска на най-високото възможно ниво.
Може би просто трябваше да бъде уверен , че ще се пробва в ШЛ ............с Левски.
Ама не , смени го 17 годишно дете на полувремето , че да не стане фаул.
А като разбереш , че си в дублиращия отбор , не в първия :?

corazonazul
Мнения: 68
Регистриран на: 23 дек 2020 10:47
Контакти:

Re: Откриване на паметника на Георги Аспарухов- Гунди | 01.10.2023 г, в парк "Гео Милев" от 16:00 часа

Мнениеот corazonazul » 03 окт 2023 15:52

LoveAndPeace написа:
corazonazul написа:
LoveAndPeace написа:
corazonazul написа:
LoveAndPeace написа:Да обобщим :lol: Палмите идват при мъжа , идват при жената , идват при дъщерята , идват и при придворния шут.....
И чакаме да се вземат решения в полза на Левски :) или в полза на идващите :?


Както и да го въртиш и сучеш, излъга ли? Излъга. Това е обобщението. ;)
Глупости за палми, кокоси и ананаси можем до следващия мач да си пишем, но някак не ми се вижда ползотворно.
Дали ти не беше писал миналата седмица за 10к публика на мач с противник тип "Етър" по времето на Мъри? Точно за ей това говорех по-назад. Измислиците и рецитирането на опорки от който и да е лагер не помагат на "Левски".

Дали е било лъжа , времето ще покаже.
Първо , тук е забранено да се споменава името на бившия треньор , ще отнесеш бан.
Второ , разбира се че имаше повече публика. И не само публиката беше повече , самата атмосфера беше различна. Имаше една енергия , която честно казано сега не се усеща......въпреки добрите резултати и играта на отбора при Костов.

По времето на Мъри имаше примирие. Враждуващи групи изглеждаше, че си подават ръка. Стоилов беше чакан години наред и разполагаше с цялото доверие и подкрепа на света. Яд ме е, че се хлъзна като наивна ученичка в обятията на изключително компрометирани индивиди, които се надяваха под прикритието на името, което си е изградил през миналия период в клуба, да постигнат мръсните си цели. Мъри каза, че през годините не е спирал да следи всичко около "Левски". Говори за процентите на Палмите, а изглежда е пропуснал доста по-високите проценти и надценки по бизнес договорите с клуба на съсдруженците му, намесата им в това с коя марка да се облича отборът, явно е забравил и случая "Сиони", макар да беше пряк свидетел.
Намеренията на наркосите обаче ясно се забелязват, стига човек да иска да ги види. Пък те нетърпеливо предприеха и по-сериозни стъпки към разединение. Правилото "разделяй и владей" не знам дали да са го чували, но важи с пълна сила при тях. Сякаш беше прекалено хубаво, за да продължи прекалено дълго това "синьо" обединение. Публиката лека-полека започна да оредява, вероятно резултатите повлияха на някои, дори и имайки предвид култа към личността на Мъри, който изградихме. Ако бъдеш честен, ще признаеш, че и на 8 април тази година стадионът беше доста далеч от пълен. Явно все пак не само Сираков е допуснал грешки. Наркосите постигнаха първата си победа - търкания между шампионския тандем С-С. Започна се с обиди, декларации, постове, позорни плакати, освирквания, протести и т.н. Тук е редно да спомена и изчезването на УЛ от стадиона, които поне подкрепяха "Левски" 90 минути, а не залитаха в "селяни, умрете", "селско вратарче", "*ура ми Янко"(и какви ли не др. простотии бяха последно на мача с "Крумовград").
Ето я накратко рецептата за отравяне на атмосферата сред левскарите. Мисля си, че не трябва да се подминава, казвайки просто "Ми то сега е различно, няма я оная енергия". Костов няма успехите на Мъри зад гърба си, но от сърце му желая такива с любимия отбор. И да не забравяме, че от нас си зависи - единението, атмосферата, спасението.

Не , не , не. Злите наркоси не могат винаги да бъдат универсалното зло , заради което всякакви грешни решения да се представят като добри. Цоцали магазина , ами сега го цоцат Палмите. Източвали клуба с охраната , ами сега го източва член на надзора.
Колизията беше в двата пътя пред ПФК Левски.
Лично за мен се избра грешния.

Ако говорим специално за магазина, то в този конкретен случай предпочитам "цоцането" на Палмите пред това на наркосите. Те поне пуснаха и читава стока, а не погребални тениски с черепи и други подобни. Дори и протеста си не можаха да защитят с малинено-червено-жълтата тениска, защото не купуват от официалния магазин на клуба, та трябваше отново реплики да правят. Ако с настоящия оборот бяхме по наркосхемата, то към "Левски" щеше да има 0 лева. И не знам дали са универсално зло, но са винаги готови за власт, създаване на интриги, саботажи и извиване на ръце, пребиване на неудобни, гонене на инакомислещи от стадиона, срамни акции за отбор с името на Апостола. Достатъчно ли е или има и по-голям вампир от тях (говорим уж за фенове, не за олигарси и подставени лица)? Интересно е и какво се случи с някъде около 60 000 лв. останала вноска от сдружението, която така и не е преведена към клуба. Със сигурност решението за това е взето единодушно от всички членове. :?

corazonazul
Мнения: 68
Регистриран на: 23 дек 2020 10:47
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот corazonazul » 03 окт 2023 15:53

LoveAndPeace написа:Сонко бил кОвра , щото искал да играе в Шампионската лига :lol: кой професионалист с амбиция не иска на най-високото възможно ниво.
Може би просто трябваше да бъде уверен , че ще се пробва в ШЛ ............с Левски.
Ама не , смени го 17 годишно дете на полувремето , че да не стане фаул.
А като разбереш , че си в дублиращия отбор , не в първия :?

Само "Лудогорец" ли играе в ЕКТ? Никой друг ли не го иска извън България? Дори на смс?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5216
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 03 окт 2023 16:18

icemanbg33 написа: отивайки в директния им конкурент за титлата

За да ни бъде Лудогорец конкурент за титлата, първо ние трябва да бъдем такъв, а ние не сме. Или по-точно сме само на думи... След известно време ще станем претендент за купата, а накрая за четвъртото място и бараж!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4332
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 03 окт 2023 16:45

corazonazul написа:
LoveAndPeace написа:Сонко бил кОвра , щото искал да играе в Шампионската лига :lol: кой професионалист с амбиция не иска на най-високото възможно ниво.
Може би просто трябваше да бъде уверен , че ще се пробва в ШЛ ............с Левски.
Ама не , смени го 17 годишно дете на полувремето , че да не стане фаул.
А като разбереш , че си в дублиращия отбор , не в първия :?

Само "Лудогорец" ли играе в ЕКТ? Никой друг ли не го иска извън България? Дори на смс?

От едната страна са фактите (макар и крайно неприятни за нас) от другата са спекулациите.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Jordan1914 » 03 окт 2023 17:09

Скъпи, левскари, приятели! След резила в неделя, резил е защото бяхме смазани гнусно от едно 40 годишно приятелство,идва наред едно друго приятелство!Това за мен ще е най-тежкият мач за гледане, дори и след този в който когато любимият ми отбор падаше от тирето все пак се радвах, че не са шампиони в събота ни очаква нещо много лошо! Нашите са сринати психически,те не знаят как да играят със самочувствие то се видя и срещу зелените,все едно Наско им е казал не скачайте на никого!НО, нека за пореден път докажем че и на дъното няма кой да ни се опре извън терена !САМО ЛЕВСКИ, братя левскари!

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 03 окт 2023 17:16

icemanbg33 написа:Сонко си е к*рва, не знам какво го коментирате.

Много гаден (долен) характер и мазен като всеки друг в Лудогорец. Сигурен съм, че е от типа хора които биха продали и майка си за пари и успехи. Левски му възроди кариерата и той се отблагодари отивайки в директния им конкурент за титлата, най-вероятно огъвайки им ръцете заявявайки, че ако не го пуснат ще отиде за без пари след 6 месеца.

Такива хора не са достойни за уважение.

Между другото същия е и Попето. Долен характер, просто на тези хора им го виждаш в очите. Вижте само как направи интрига при заминаването си.

Ба, все едно за Насо ми говориш през 1994. Или не си бил роден тогава?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 4002
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Странджата » 03 окт 2023 17:36

Че за Наско някой брокер даде ли пара на Левски? Спомням си, че той отпраши при тях, когато бяхме в силата си. Изненадата беше страшна - и голяма, и потресна. След това от левскаря Наско остана само един гол задник, който после той сам ни го показа ...
А сега ще ни спасява - че той и задникът му не е негов вече, защото нейде е заложен ...
Не казвам, че човек не може да греши. Но когато греши, има покаяние и смирение, иначе си е все същият, а може би и по-голям грешник ...
Последна промяна от Странджата на 03 окт 2023 17:38, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта