Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23908
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 01 сеп 2023 11:48

gihuelo написа:
realno написа:
delqnski47 написа:Добро и европейско утро, Трахизане. 8-) Поздрав днес няма ли ? Или само като върже...

От мен добро 4 милионно ЕВРОпейско утро без припознаване, опозоряване и свинщини като вас. Желая ти хубав припознавачески ден с Литекс вековен от Микре, защото е ясно на всички, че подобни емоции няма как да изпитате вече с умрелия ви клуб. ;)


Мислиш ли че някой тук който чете тази тема го боли фара за вашите 3-4 млн евро? :)
На кой го казваш тук ? На нас или на Данчо и Миро от Лудогорец ? Тях пък хич не им дреме.
Важното е че за първи път от петнайсетина години стигнахте 1 септември в Европа.

"Техните" 3-4 милиона :roll:
Те са на Гъза
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6224
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 01 сеп 2023 12:37

Така, ...!
Време е да завъртим рулетката и да направим 4-5 раздавания на картите.
Пури и коняк от заведението!
:mrgreen:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

dedko2022
Мнения: 1137
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 01 сеп 2023 13:16

Петев: Накарахме 60 000 да освиркат Аякс

"Радвам се, че успяхме да победим този гранд. Изиграхме изключително добър мач с добра комуникация между всички играчи. Да накараш този световен гранд да бави топката и 60 000 да освиркват, значи сме били много добри", започна опитният специалист.


Уникален идиот! Събличай! :)

Потребителски аватар
gacobacov
Мнения: 726
Регистриран на: 25 мар 2008 17:39
Местоположение: София
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gacobacov » 01 сеп 2023 14:53

Въпрос за 100 хиляди лева - какъв турнир още трябва да измисли УЕФА, че подуенските да се класират в някакви групи? (че Лига Европа отдавна е затворена страница, Лига на Конференциите и там не става)
А. Лига на Евроидиотите
B. Лига на мозАците
B. Лига на баражните
D. Лига на условно лицензираните
:roll:

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 01 сеп 2023 15:02

gacobacov написа:Въпрос за 100 хиляди лева - какъв турнир още трябва да измисли УЕФА, че подуенските да се класират в някакви групи? (че Лига Европа отдавна е затворена страница, Лига на Конференциите и там не става)
А. Лига на Евроидиотите
B. Лига на мозАците
B. Лига на баражните
D. Лига на условно лицензираните
:roll:

А какво ще кажеш за лига на умрелите клубове? :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Testa_di_Legno
Мнения: 641
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Testa_di_Legno » 01 сеп 2023 15:04

gacobacov написа:Въпрос за 100 хиляди лева - какъв турнир още трябва да измисли УЕФА, че подуенските да се класират в някакви групи? (че Лига Европа отдавна е затворена страница, Лига на Конференциите и там не става)
А. Лига на Евроидиотите
B. Лига на мозАците
B. Лига на баражните
D. Лига на условно лицензираните
:roll:

Тая шега щеше да "върви" преди година-две. Сега звучи нелепо. Не че имам високи очаквания, де.
Само "Левски"!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33218
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 1914.1902 » 01 сеп 2023 15:10

gacobacov написа:Въпрос за 100 хиляди лева - какъв турнир още трябва да измисли УЕФА, че подуенските да се класират в някакви групи? (че Лига Европа отдавна е затворена страница, Лига на Конференциите и там не става)
А. Лига на Евроидиотите
B. Лига на мозАците
B. Лига на баражните
D. Лига на условно лицензираните
:roll:


Какъв турнир трябва да се измисли, за да може твоят любим тим да се класира на елиминации през пролетта през 21 век?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12488
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 сеп 2023 15:33

realno написа:
delqnski47 написа:Добро и европейско утро, Трахизане. 8-) Поздрав днес няма ли ? Или само като върже...

От мен добро 4 милионно ЕВРОпейско утро без припознаване, опозоряване и свинщини като вас. Желая ти хубав припознавачески ден с Литекс вековен от Микре, защото е ясно на всички, че подобни емоции няма как да изпитате вече с умрелия ви клуб. ;)

Добро, добро европейско утро, я! 8-)
С такива мачове се расте и върви нагоре, а не с надупени сателити и шепшене от влашки анонимници. ;)
А, да, и по някой лев пада, за ужас на припоци като Шивача на калъфки. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12488
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 01 сеп 2023 15:35

1914.1902 написа:
gacobacov написа:Въпрос за 100 хиляди лева - какъв турнир още трябва да измисли УЕФА, че подуенските да се класират в някакви групи? (че Лига Европа отдавна е затворена страница, Лига на Конференциите и там не става)
А. Лига на Евроидиотите
B. Лига на мозАците
B. Лига на баражните
D. Лига на условно лицензираните
:roll:


Какъв турнир трябва да се измисли, за да може твоят любим тим да се класира на елиминации през пролетта през 21 век?

Лига на Припоците! :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6224
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 01 сеп 2023 15:46

TristaNNN написа:...

Води ли буля по немско ?
:lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 30 госта