Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 25 авг 2023 16:27

Роналдо бил некадърен щото изпуснал 100% гол, тоя пак бил некадърен щото вкарал фамозен(според тях клитарски, или нещо такова) гол и то само за няколко минути игра :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 25 авг 2023 16:31

Пропускът на оня маймун няма нищо общо с Йововката и не е нещо ''невероятен пропуск шок бонба''. Не мисля че пасът беше много удобен за изстрел (поне от тва което видях на репортажа).
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 25 авг 2023 16:34

Grf32 написа:
tmanolov написа:
Grf32 написа:
tmanolov написа:Не му е първият - миналата година в Льо Авър има 3 гола (играл е в тяхната В група, при това почти винаги титуляр). припоците умират да си измислят глупости, които много левскари приемат наивно за верни, без да са проверили фактите



Да, грешката както се казва е "минимална". Льо Авър са в Лига 1 на Франция, а Ле Манс са в Трета лига, където са аматьорите. Иначе защо ще го водят безработен за повече от година и половина?

Щото джурналястите са малоумни. Можеш да му видиш статистиката във флашскор.
П.С. изрично съм си писал, че е тяхната В група, която гаранция е на нивото на нашата А, че сигурно и над нея


И защо журналистите да са виновни? Ти ако тренираш някъде за здраве без да ти плащат, дали се водиш на работа? А доколкото знам в Лига 3 на Франция са аматьори, и едва ли отборите в тази лига са на нивото на нашата Първа лига. Е, може би някои отбори от Първа лига са на нивото на 3-та френска, имена няма да споменавам, но други не са.


Защо са виновни нашите прости.., пардон жрици на словото - ми щото са не просто продажни, ми и малоумни и непроверяващи фактите, които са налични с три клика. Ето, и ти пишеш лъжа след лъжа. Цитирам елементарен източник като уики:

The National was founded in 1993 by the French Football Federation and served as a base league for clubs on the brink of becoming professional or falling to the amateur levels. The league is annually composed of professional and semi-professional clubs or amateur clubs. The matches in the league attract on average between 2,500 and 6,000 spectators per match.


После цъкаш на сайта и виждаш историята им - ха, ми те били професионален клуб. И тук някъде приключва спорът защо бг джурналястите са толкова продънени и малоумни съшества
Изображение

P.S. Апропо, имат и стадион, който за който и да е клуб в ефбем ти лигата е мечта. че е и с 25 000 покрити места. Аматьори :lol:
Изображение
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Grf32
Мнения: 83
Регистриран на: 18 ное 2020 15:14

Re: Без цензура!

Мнениеот Grf32 » 25 авг 2023 16:56

tmanolov написа:
Grf32 написа:
tmanolov написа:
Grf32 написа:
tmanolov написа:Не му е първият - миналата година в Льо Авър има 3 гола (играл е в тяхната В група, при това почти винаги титуляр). припоците умират да си измислят глупости, които много левскари приемат наивно за верни, без да са проверили фактите



Да, грешката както се казва е "минимална". Льо Авър са в Лига 1 на Франция, а Ле Манс са в Трета лига, където са аматьорите. Иначе защо ще го водят безработен за повече от година и половина?

Щото джурналястите са малоумни. Можеш да му видиш статистиката във флашскор.
П.С. изрично съм си писал, че е тяхната В група, която гаранция е на нивото на нашата А, че сигурно и над нея


И защо журналистите да са виновни? Ти ако тренираш някъде за здраве без да ти плащат, дали се водиш на работа? А доколкото знам в Лига 3 на Франция са аматьори, и едва ли отборите в тази лига са на нивото на нашата Първа лига. Е, може би някои отбори от Първа лига са на нивото на 3-та френска, имена няма да споменавам, но други не са.


Защо са виновни нашите прости.., пардон жрици на словото - ми щото са не просто продажни, ми и малоумни и непроверяващи фактите, които са налични с три клика. Ето, и ти пишеш лъжа след лъжа. Цитирам елементарен източник като уики:

The National was founded in 1993 by the French Football Federation and served as a base league for clubs on the brink of becoming professional or falling to the amateur levels. The league is annually composed of professional and semi-professional clubs or amateur clubs. The matches in the league attract on average between 2,500 and 6,000 spectators per match.


Интересно накъде се опитваш да завъртиш "разговора"? Да не би с последния си коментар искаш да ме убедиш, че Фадига е бил професионалист и вие сте го откупили от Ле Манс? Не знам колко от журналистите са професионалисти, но самият футболист е казвал, че е участвал в отбори съставени от безработни футболисти. И този вид отбори, които ги има не само във Франция, целта им е да покажат на агенти и треньори какво могат, за да бъдат отделните футболисти евентуално привлечени от професионални крубове.
За стадионите няма да спорим. В България е ясно, че скоро няма да има нови стадиони, не и държавни такива. Защото няма...келепир. Турска дума, която е много на място в случая.
Обаче обсъждаме предишния му статут на аматьор на вашия футболист, а не какви стадиони има във Франция.


tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 25 авг 2023 17:20

Grf32 написа:Интересно накъде се опитваш да завъртиш "разговора"? Да не би с последния си коментар искаш да ме убедиш, че Фадига е бил професионалист и вие сте го откупили от Ле Манс? Не знам колко от журналистите са професионалисти, но самият футболист е казвал, че е участвал в отбори съставени от безработни футболисти. И този вид отбори, които ги има не само във Франция, целта им е да покажат на агенти и треньори какво могат, за да бъдат отделните футболисти евентуално привлечени от професионални крубове.
За стадионите няма да спорим. В България е ясно, че скоро няма да има нови стадиони, не и държавни такива. Защото няма...келепир. Турска дума, която е много на място в случая.
Обаче обсъждаме предишния му статут на аматьор на вашия футболист, а не какви стадиони има във Франция.


Aз не завъртам и не извъртам - нямам проблем да говоря по нито една тема, защото уважавам истината. ще ти го напиша бавно, за да го разбереш - Фадига е бил професионален футболист във В група на Франция миналия сезон, който е прекратил (или са му прекратили - не знам кое е вярното) договора с Льо Ман. След което, защото явно не е имал готов кандидат за подписа му, а явно няма и добър мениджър, се е пуснал във въпросния отбор на безработните "на сгляда" - белким, санким и чунким някой го забележи и го привлече. Ние сме го видели и сме го привлекли - твай

Дали от въпросния ще стане играч - не мога да зная, знам само, че не сме взели некво негро от банановата плантация на хакуна матата, а професионален футболист, без договор в момента. Сега разбра ли ме, или да повторя по-бавно :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Grf32
Мнения: 83
Регистриран на: 18 ное 2020 15:14

Re: Без цензура!

Мнениеот Grf32 » 25 авг 2023 17:42

tmanolov написа:
Grf32 написа:Интересно накъде се опитваш да завъртиш "разговора"? Да не би с последния си коментар искаш да ме убедиш, че Фадига е бил професионалист и вие сте го откупили от Ле Манс? Не знам колко от журналистите са професионалисти, но самият футболист е казвал, че е участвал в отбори съставени от безработни футболисти. И този вид отбори, които ги има не само във Франция, целта им е да покажат на агенти и треньори какво могат, за да бъдат отделните футболисти евентуално привлечени от професионални крубове.
За стадионите няма да спорим. В България е ясно, че скоро няма да има нови стадиони, не и държавни такива. Защото няма...келепир. Турска дума, която е много на място в случая.
Обаче обсъждаме предишния му статут на аматьор на вашия футболист, а не какви стадиони има във Франция.


Aз не завъртам и не извъртам - нямам проблем да говоря по нито една тема, защото уважавам истината. ще ти го напиша бавно, за да го разбереш - Фадига е бил професионален футболист във В група на Франция миналия сезон, който е прекратил (или са му прекратили - не знам кое е вярното) договора с Льо Ман. След което, защото явно не е имал готов кандидат за подписа му, а явно няма и добър мениджър, се е пуснал във въпросния отбор на безработните "на сгляда" - белким, санким и чунким някой го забележи и го привлече. Ние сме го видели и сме го привлекли - твай

Дали от въпросния ще стане играч - не мога да зная, знам само, че не сме взели некво негро от банановата плантация на хакуна матата, а професионален футболист, без договор в момента. Сега разбра ли ме, или да повторя по-бавно :mrgreen:


Няма нужда да говориш по-бавно, за да убедиш себе си в нещо, което е невярно.
Не му знам какви са му обстоятелствата на вашия футболист, защото не съм му секретарка, каквато ти се опитваш да бъдеш. Но фактите са такива, че той е дошъл при вас с аматьорски статут. Разбирам, че ви е болно бивш аматьор да ви вкара гола, с който изравнихте на немците, и затова се опитвате да го изкарате професионалист, даже добър играч, обаче трябва да намалите левскарщините...поне от време на време.

Ще ти повторя част от текста, който си копирал от Уикипедия, и дано да го осмислиш!

The National was founded in 1993 by the French Football Federation and served as a base league for clubs on the brink of becoming professional or falling to the amateur levels.


The National е Лига 3 на Франция, предполагам че знаеш, но аз ще ти го припомня още веднъж. Където се състезава бившия клуб на Фатига Льо Ман(или Ле Манс).

honda
Мнения: 4422
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот honda » 25 авг 2023 18:00

Grf32 написа:

Не се опитвам да ви омаловажам равенството, а да влея доза реализъм в него.
Вие феновете на "Левски" се опитвате да придадете на това равенство някакво особено значение, все едно сте спечелили купата на ЛК най-малко.
Ще ви дам пример, от който може да ви заболи, но това са реалностите.
ЦСКА през миналата година не само завърши наравно, но даже победи Базел в София. А след това в Швейцария ни победиха с колкото им е небходимо, за да продължат.
Твърде вероятно е да се случи същото с вас в Германия.
Все пак ви разбирам, не сте играли отдавна в ЕКТ на подобно ниво и сега сте въодушевени до краен предел. Но когато имаш свръх очаквания, които не са подкрепени от нещо реално, и когато реалността те блъсне с пълна сила, тогава боли най-много.
Приятен ден и на теб!

Малко уточнение - само Коло Муани струва 3 ПЪТИ повече отколкото целия състав на Базел( всички картотекирани играчи) , само Линдстрьом струва повече отколкото всички играчи на Базел ,които играха срещу вас, взети заедно.
Почти всеки един от играчите на Айнтрахт ,които играха срещу Левски , струва повече от целия състав на Швепси( които знаеш какво направиха с любимия ти отбор) , съжалявам но това са реалностите ;)
Колко международни мача на немски отбори си гледал , в които германците играят несериозно и дефанзивно. Виждал ли си немски отбор да играе дефанзивно ? Ако си гледал тренировка на юношески отбор в Германия ( същото важи и за Холандия) щеше да знаеш за какво става дума. Тези хора от деца са учени да надбягват и да размазват другия отбор , а не да "клатят" . Самата реакция на вратаря на Айнтрахт след гола говори достатъчно - изглеждаше сякаш пред очите му гаджето му (супер модела Изабел Гулар - считана за модела с най-хубав задник ) е била опъната от всичките и сънародници в Левски.
Много малко левскари си правят илюзии относно реванша. Айнтрахт си остават суперфаворит , най-вероятно ще отпаднем. Но едва ли има левскар ,който да не доволен от играта, която видя от любимия си отбор . Ако играем по същия начин и със същата динамика , то ставаме основен претендент за шампионската титла у нас. Няма отбор у нас ,който може да ни се противопостави ,ако играем със същата скорост. :mrgreen:

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Без цензура!

Мнениеот suni » 25 авг 2023 18:03

"Няма как десетилетия наред да гледаш как омразните ти ЦСКА достигат до полуфинали за КЕШ и КНК. Как пред червените падат на колене колоси на световния футбол. Как настоящи европейски шампиони, някои от които след три поредни титли като Аякс, други след две поредни, като Нотингам, приключват победният си път пред изпречиля се му там тим от Борисовата градина...
И не само това, а теб да те разнасят като пръскачка из лозе по разни села и паланки, и никому неизвестни отборчета да стават известни, и да си остават с това си постижение - че са отстранили сините смешници. За някои нещо непостижимо, преди да извадят късмета да срещнат евроидиота от Подуяне. А и останали си само с него. Нямайки втори такъв шанс жребият да ги срещне отново.
Няма как след ОФИ, Антверпен, Люцерн (тогава във втора дивизия), ААЛСТ, Олимпия, Слован, Щурм, Беверен, Тампере, БАТЕ, Жилина, Дебрецен, Спартак Търнава, Сараево, Иртиш, Марибор, Вадуц от Лихтенщайн, АЕК Ларнака, Хамрун от Малта... да не си смазан от комплекси и да жадуваш и да мечтаеш по някакъв начин да бъдеш възмезден. Ето затова ще се радваш като обезумял, че си се докопал до равен с някакви немски, безразлични колци".

Приземяване, приземяване...
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Grf32
Мнения: 83
Регистриран на: 18 ное 2020 15:14

Re: Без цензура!

Мнениеот Grf32 » 25 авг 2023 18:05

honda написа:
Grf32 написа:

Не се опитвам да ви омаловажам равенството, а да влея доза реализъм в него.
Вие феновете на "Левски" се опитвате да придадете на това равенство някакво особено значение, все едно сте спечелили купата на ЛК най-малко.
Ще ви дам пример, от който може да ви заболи, но това са реалностите.
ЦСКА през миналата година не само завърши наравно, но даже победи Базел в София. А след това в Швейцария ни победиха с колкото им е небходимо, за да продължат.
Твърде вероятно е да се случи същото с вас в Германия.
Все пак ви разбирам, не сте играли отдавна в ЕКТ на подобно ниво и сега сте въодушевени до краен предел. Но когато имаш свръх очаквания, които не са подкрепени от нещо реално, и когато реалността те блъсне с пълна сила, тогава боли най-много.
Приятен ден и на теб!

Малко уточнение - само Коло Муани струва 3 ПЪТИ повече отколкото целия състав на Базел( всички картотекирани играчи) , само Линдстрьом струва повече отколкото всички играчи на Базел ,които играха срещу вас, взети заедно.
Почти всеки един от играчите на Айнтрахт ,които играха срещу Левски , струва повече от целия състав на Швепси( които знаеш какво направиха с любимия ти отбор) , съжалявам но това са реалностите ;)
Колко международни мача на немски отбори си гледал , в които германците играят несериозно и дефанзивно. Виждал ли си немски отбор да играе дефанзивно ? Ако си гледал тренировка на юношески отбор в Германия ( същото важи и за Холандия) щеше да знаеш за какво става дума. Тези хора от деца са учени да надбягват и да размазват другия отбор , а не да "клатят" . Самата реакция на вратаря на Айнтрахт след гола говори достатъчно - изглеждаше сякаш пред очите му гаджето му (супер модела Изабел Гулар - считана за модела с най-хубав задник ) е била опъната от всичките и сънародници в Левски.
Много малко левскари си правят илюзии относно реванша. Айнтрахт си остават суперфаворит , най-вероятно ще отпаднем. Но едва ли има левскар ,който да не доволен от играта, която видя от любимия си отбор . Ако играем по същия начин и със същата динамика , то ставаме основен претендент за шампионската титла у нас. Няма отбор у нас ,който може да ни се противопостави ,ако играем със същата скорост. :mrgreen:



Абсолютно! Нямам какво повече да добавя след този изчерпателен анализ с "ултра син" привкус. Или пък имам. Колко удара според статистиката имахте във вратата на немците за цял мач? И кой отправи единственият ви точен удар?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта