ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
noo
Мнения: 1024
Регистриран на: 27 ное 2009 09:03
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот noo » 25 авг 2023 01:02

Само ще добавя, че Папи, дето е плют масово по форумите (от разни големи разбирачи), за пореден път показа сърце и душа за отбора.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот metodito » 25 авг 2023 01:32

Svilen написа:Не знам дали ще ги отстраним, но ако се разминем без скандали, трябва да сме шампиони!

И аз това писах преди - нещо такова. Мачовете с Айнтрахт... те са бонус. Щеше да е хубаво, ма не би. Голямото препятствие, големият вододел се наричаше Апоел. Мачовете с евреите показаха, че този отбор може много. Но трябва да изиграе 30 и колко мача по този начин. Направи ли го, нека съдиите дават 100 точки на Разград, ние ще ги бием със 101. Но истината е, че състава няма ширина. И един да се контузи за няколко месеца и сме дотам. И пак пиша, мчовете с Беер Шева показаха огромен потенциал (който неглижира отстраняването на Апоел, не разбира от футбол). Трябва попъления. Дано палмовото масло развърже кесията, защото сме с по един бек от двете страни и с по едно крило, дефанзивни полузащитници имаме 1 и половина. А нивата е дълга.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот ChuckNorris » 25 авг 2023 02:20

Ще повторя думите, които каза Томислав Русев след мача - "Този Айнтрахт може да бъде отстранен"
Бях наясно, че класите са различни, че това е най-високо поставеният отбор в турнира според клубния му коефициент. Абе един от топ отборите и фактор в бундеслигата. Обаче за моя изненада се оказа, че не са толкова страшни. Гола им стана от грешка на Асен Митков, а отбори от подобен калибър не прощават такива грешки. И въпреки ранния гол, въпреки невъобразимия пропуск на Роналдо ние не се пречупихме. Не бяхме надиграни и смело мога да заявя, че бяхме по-добрия отбор и фактите го доказват - имаме 53% владеене на топката срещу 47% за Айнтрахт, 479 срещу 438 паса за нас, от които 401 паса за нас са точни срещу 354 точни за немците. Е защо да не ги отстраним в Германия? Защо? И с Шкупи, и с Апоеел Беер Шева направихме много по-силни мачове в гостуванията. Няма значение, че не бихме евреите там, но ги надиграхме тотално и пропуснахме да вкараме най-малко четири гола. Явно тази година в Европа играем по-силно навън. Сега напрежението ще е в Айнтрахт, както беше миналата година при нас срещу Хамрун. Те са абсолютно задължени да продължат, а това тежи. Очевидно не са достигнали оптимална форма, очевидно са разклатени, а и според Фабрицио Романо топ-нападателя им около когото се върти играта им е на практика продаден на ПСЖ, като само се уточняват детайлите по сделката. В момент, в който си задължен да спечелиш, да се разделиш с най-добрия си играч е винаги обезкуражаващо. И въпреки всичко те пак ще са с нагласата, че ще ни бият лесно в Германия. Ние сме аутсайдера, няма какво да губим, но те имат... и ако случайно мача там се закучи и им поведем след някоя контра - току виж станало чудото. И силно се надявам да се обърне внимание в тренирането на дузпи, до което се надявам да не стигнем, защото няма да имам нерви да гледам подобно нещо. Но трябва сериозно да се наблегне на това, за да сме подготвени и за такъв сценарий.
Бях умерен песимист преди мача, но с оглед видяното мнението ми се преобърна. Айнтрахт Франкфурт въобще не е толкова страшен, колкото беше представен. Трябват само пълна концентрация и вяра. Шансовете са 50/50 Ще завърша с това, с което започнах - "Този Айнтрахт може да бъде отстранен"

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот NOMER14 » 25 авг 2023 03:01

Сега изгледах мача. Всяко зло за добро. Ранният гол успокои гостите и активира нашите. Ако бяхме изравнили в края на оървото полувреме, можеше да се увлечем в атака и да загубим с гол-два. Нямаше как гостите да реагират след получения гол. Този гол се помни дълго. Това е максимумът като резултат от мача с оглед на развоя му.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот NOMER14 » 25 авг 2023 03:05

Левски е Радост!
Преди шампионата се питахме дали някой е виждал някога Костов усмихнат. Вече пореден четвъртък го виждаме.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4430
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Kotooshu » 25 авг 2023 04:18

Бууммм 8-)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот olfix » 25 авг 2023 06:37

metodito написа:
alexdb написа:
metodito написа:
alexdb написа:
Ами ние сме си в състояние да се бием сами. Няма да ни е за пръв път.

Имаме колектив и това много ме радва. Какво нещо е футбола? Какви единици при бай Дельо - зеро колектив, отпаднали от сервитьори, а сега има колектив, няма ДЗвезди - отстранени два отбора, като единият редовен участник в еврогрупи.


Факт. При Делчо като единици имахме най-силния на теория състав от десетилетие и нула резултат. Сега единиците като цяло са посредствени, но успяват да играят приятен футбол и най-важното да печелят.

За съжаление излезе прав - сами се бихме. Малко преди края щях да пиша едни гневни слова. Против този, против онзи, против Костов. Неам сили. Тъжно ми е.

НАСКО - ВЪН![/quot
Ти сериозно ли??? Срещу Костов, срещу този Левски? Човек, осъзнай се малко. Ако имаш прегенции, че разбираш от футбол, погледни реално на нещата. Толкова динамичен, огнен, подреден, с възможност за промени в схемата отбор, аз не съм виждал в България. Наско вън??? А кой "вътре"? Това вашето не е просто черногледство, то е омраза.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот mikata » 25 авг 2023 07:33

33 378 продадени билети.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот mikata » 25 авг 2023 07:45

За голямо съжаление четири фена на Левски са загинали при катастрофа на път за Габрово.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот olfix » 25 авг 2023 07:47

mikata написа:За голямо съжаление четири фена на Левски са загинали при катастрофа на път за Габрово.

Съдбата е кучка, мамка му :cry:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti и 40 госта