ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18104
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот kingofpop » 23 авг 2023 22:50

Aronaks написа:Капитанът им го нямало, щели да ни подценят, бла бла. Тези имат играчи за два отбора, които ще са 1ви и 2ри в нашето мило родно първенство. Шансове нямаме, дано поне момчетата запазят хладнокръвие и да се борят колкото могат. Ясно е, че разликата между Бундеслигата и Е*ем ти лигата е огромна.


е стига, това не са Реал Мадрид :D то и разликата между Беларуското и Бундеслига е огромна, пък Бате си треснаха Байерн преди години. Примери такива има десетки нищо не се знае, ако ония не влязат концентрирани победа за Левски не би ме изненадала.
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот TristaNNN » 23 авг 2023 23:44

vlong написа:На тези им преброих спонсорите и партньорите-около 14-15 броя

Към това трябва да се стремим и ние, това е верният път пред Левски! ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот ChuckNorris » 24 авг 2023 02:23

Имаме шанс, но е много малък да направим нещо в този мач. Не бива да забравяме, че се изправяме срещу отбора с най-висок клубен коефициент на УЕФА от абсолютно всички отбори участващи в този турнир. Айнтрахт Франкфурт е номер едно по този показател. Нашият коефициент е такъв, че в два кръга бяхме непоставени. Най-вероятно срещу нас ще играе един от най-добрите централни нападатели в целия свят в момента, който със сигурност е най-скъпия играч в лигата на конференциите. Срещу нас ще играе играч донесъл световната титла на Германия във финала им с Аржентина.
Нека не си правим илюзии. Трябва да играем без грешка в защита. И трябва, ако в мача имаме едно или две чисти положения, да съумеем да вкараме два гола. Трябва да имаме голям късмет, а Айнтрахт да нямат никакъв и пак не са ни големи шансовете. Само се надявам да се представим достойно.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1920
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Sstefanov » 24 авг 2023 08:01

Имаме някакъв минимален шанс, каквото стане. Последно време съм песимист, но има надежда. Айнтрахт са много добър и научен отбор за нашите стандарти. Дано играчите са на 100% готови и да покажат какво могат, пък и да паднем няма да е толкова лошо.
Само Левски и 1:1, дано не съм прав!
Надявам се и да няма проблеми с феновете им, че са тегави германците.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2747
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Der Schmarotzer » 24 авг 2023 09:06

Aronaks написа:Капитанът им го нямало, щели да ни подценят, бла бла. Тези имат играчи за два отбора, които ще са 1ви и 2ри в нашето мило родно първенство.

Ще са 1-ви и 2-ри ако съдиите свирят 50 на 50, ама срещу атомното нападение на Литекст и Лудогорец от Кабака, Пласмасов, Пастата и Сватбата нямат никакъв шанс.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12882
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Eminem » 24 авг 2023 09:35

Преди такъв мач мога само да се надявам да не загубим с голяма разлика. Дано с течение на мача, играчите да ни накарат да се надяваме на победа или равен.

Надявам се някой да каже на Уелтън, че сред тичащите играчи покрай него, ще има и негови съотборници и да им подава. Той в нашето първенство се лакоми, надявам се да не издъни добри положения заради желанието му да изпъкне в такъв мач.

Потребителски аватар
Beloev
Мнения: 674
Регистриран на: 17 юли 2017 11:21
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Beloev » 24 авг 2023 09:40

Хартиса ми един билет за сектор Б,защото един приятел отпадна. Някой ако го иска в 15:00ч тръгваме от Севлиево за София!

Air_Smuggler
Мнения: 81
Регистриран на: 12 мар 2021 08:50
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Air_Smuggler » 24 авг 2023 10:58

.............не очаквайте да се надиграваме.............
Това каза Костов на пресконференцията.

Е да де, ама аз като проЗд редови фен, очаквам да видя точно това - как моя отбор се надиграва с противника и каквото стане - това, поне няма да сме с наведени глави !

Ако ше им прилагаме некви балкански хитрини, тип Микре, дебнене, излъгване, лягане, ставане, пинизи от селски вечеринки - не съм съгласен. Не искам Костов да им подреже крилата, като им обясни как нямаме шансове, как ние сме мишчици, мухички, врабчета, и чакаме да клъвнем нещичко и да се скриваме !

И като го слушах, съм почти сигурен, че тоя тактически ще го насере тоя мач !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12882
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Eminem » 24 авг 2023 11:03

Преиграваш. Такъв мач, в който съперникът ти е класИ над теб, се изиграва умно. А не в стил - ние сме Левски бааааааа.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9130
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ЛК плейоф Левски - Айнтрахт Франкфурт 24.08.23 четвъртък 20:00

Мнениеот Soulen » 24 авг 2023 11:18

Преди важен мач не се спи! Излизаме и ги убиваме и толкоз :twisted:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта