Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

scooool
Мнения: 773
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 28 юли 2023 17:06

Може да го мажете колкото искате,но аз доколкото знам не става въпрос за хрисим "младеж" от младежи бсп, а става дума за мъж със сериозно реноме в средите и минало в затвора.....Не им отива на мъже да правят такива неща.

tmanolov
Мнения: 4242
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 28 юли 2023 17:19

scooool написа:Може да го мажете колкото искате,но аз доколкото знам не става въпрос за хрисим "младеж" от младежи бсп, а става дума за мъж със сериозно реноме в средите и минало в затвора.....Не им отива на мъже да правят такива неща.

Кой е казал, че е хрисим - наркозависим помияр. И, разбира се, че и изказването му е помиярско, но пък реакцията на г-жа Раева е толкова оувър, че няма накъде. Баси пачата проста. А това накрая за Мъри е ... абе проста кокошка в претенциЙ
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
darkblue67
Мнения: 215
Регистриран на: 22 юни 2017 15:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот darkblue67 » 28 юли 2023 17:41

TristaNNN написа:Обаче госпожата не може да не дрисне някоя интрижка по Мъри.
Ех, направо им се цепят мазолите от яд, че диалекта с анцуНга е по-обичан от Фамилията и финансовия им благодетел заедно. Ще се пробват да го свалят в лайната при тях при всяка възможност, но той е висооооооко в небето над алчните им, дребнави душички. 8-)
Колкото до въпросния Младеж(за сведение на мунчовците този не е преЦедателя на Сдружението), грозно е да се пишат такива работи. Ма било ФБ, ма фенщина, не.... Не се прави толкова грозно и примитивно, не бива така. За съжаление подобни единични павиани и изпълненията им лепват петно на всички останали почтени организирани левскари и после върви обяснявай на Мунчо, че не всички са маскари.

А кой е председател на сдружението?

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 28 юли 2023 17:52

Брат му,сигурно про форма.
Смениха си местата да замажат положението.
Като при политиците и властимащите.Нямат нищо общо с успешния бизнес на жени,тъщи,чичовци и деца.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
darkblue67
Мнения: 215
Регистриран на: 22 юни 2017 15:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот darkblue67 » 28 юли 2023 18:01

vlong написа:Брат му,сигурно про форма.
Смениха си местата да замажат положението.
Като при политиците и властимащите.Нямат нищо общо с успешния бизнес на жени,тъщи,чичовци и деца.

Знам, въпросът ми беше риторичен. После се сърдят, че цитирам..... "им лепват петно на всички останали почтени организирани левскари и после върви обяснявай на Мунчо, че не всички са маскари"

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 28 юли 2023 18:29

Вчера Левски имаше мач. Игра във вражеска среда на селска поляна и победи.
Феновете ни бяха в африканска джунгла с човекоядци и хунтаджийска власт.
Но....някои пак ги е напекло слънцето.

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ImmortaL_1000 » 28 юли 2023 19:01

Мале тия Левски яко ги тупаха :lol: и в мача и след мача!
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 28 юли 2023 20:05

darkblue67 написа:
TristaNNN написа:Обаче госпожата не може да не дрисне някоя интрижка по Мъри.
Ех, направо им се цепят мазолите от яд, че диалекта с анцуНга е по-обичан от Фамилията и финансовия им благодетел заедно. Ще се пробват да го свалят в лайната при тях при всяка възможност, но той е висооооооко в небето над алчните им, дребнави душички. 8-)
Колкото до въпросния Младеж(за сведение на мунчовците този не е преЦедателя на Сдружението), грозно е да се пишат такива работи. Ма било ФБ, ма фенщина, не.... Не се прави толкова грозно и примитивно, не бива така. За съжаление подобни единични павиани и изпълненията им лепват петно на всички останали почтени организирани левскари и после върви обяснявай на Мунчо, че не всички са маскари.

А кой е председател на сдружението?

Брата на младежа, де факто младежа движи всичко ама тоя тристан се опитва да се оправдава с това което е на теория, не на практика. Въпреки всичко резултата от бройката им в Сдружението показва, че хората мислят:))

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 28 юли 2023 20:10

Една част от от уж левскари доста ги е яд, че Левски вчера би и ще трябва да слагат жълто червените тениски на протеста в по-късен етап от първенството.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 28 юли 2023 21:03

tmanolov написа:
scooool написа:Може да го мажете колкото искате,но аз доколкото знам не става въпрос за хрисим "младеж" от младежи бсп, а става дума за мъж със сериозно реноме в средите и минало в затвора.....Не им отива на мъже да правят такива неща.

Кой е казал, че е хрисим - наркозависим помияр. И, разбира се, че и изказването му е помиярско, но пък реакцията на г-жа Раева е толкова оувър, че няма накъде. Баси пачата проста. А това накрая за Мъри е ... абе проста кокошка в претенциЙ

Ами Мъри като застава рамо до рамо с тях и обикаля градовете - така ще е, или разбира само от треньорство и за другите неща няма връзка с реалността, или го държат с нещо и се прави на щраус заровил си главата в пясъка. Аз за това нещо се радвам, че вече е далече от Левски.
Иначе и доста други левскари се правим на - щраус заровил си главата в пясъка.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта