Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

ikar
Мнения: 1318
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 16 юни 2023 09:05

Колко добре да е работела след като за 10г не успя да създаде двама крайни защитници? Колкота да Виктор Димитров резултатите са красноречиви и обещаващи. Дано поне е наследил от баща си страста и амбицията да побеждава и да има точна преценка при селектирането на отбора.

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 16 юни 2023 11:32

Като стил на игра Костов изповядва бързи подавания по тревата, без изритани топки от защитата.

Понеже се говори много за предишния му престой - загубата от Локо Пд за купата си е чист късмет (90+ мин. изравняване) с два вратарски гола (Митрев).

Не помня друг треньор да бе тръгвал толкова добре - 9 победи от 11 мача!

На всички е ясно, че тогава го изгониха "старите кучета" Йовов, Гаджев и др., както че имаше разделение в съблекалнята на българи и чужденци (Рамос, Калво, Диамутен и др.).

Според мен - доста добър избор!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2127
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот eelche » 16 юни 2023 11:45

Като стил на игра Костов изповядва бързи подавания по тревата, без изритани топки от защитата.


Oпа моля за извинение към всички....Не е бил Мауриньо тоя шибек, най-вероятно става въпрос за тики-таката на Пеп или гегенпресата на Юрген Клоп.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 16 юни 2023 11:45

metodito написа:Във Фейсбук група на ПФК "Левски" се забавляват яко под новината за назначението на Костов. "Само ЛЕВСКИ и разбити мозъци". Някакъв изтъква статистиката му, друг му отговаря, че Тошко Симов с 3 мача, две победи и един равен, трябва да е най-великия треньор на "Левски". :lol:
Един пише как при Костов сме играли трагично друг го контрира с "При кого не сме играли трагично?". Затапи го.
"Уважаеми привърженици!
Моля да запазите спокойствие! Чувството за безтегловност, което изпитвате, е от навлизането в нова орбита, както обещах!
Ваш Наско - Наш Мажоритар."
От краководството.
:lol:


Я ми кажи твоето мнение, но с аргументирани футболни доводи:

1. За или против си назначението на Костов?
2. За или против си постъпката на Мъри?

Ще изчакам...

csimoen2
Мнения: 588
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот csimoen2 » 16 юни 2023 11:46

eelche написа:
Като стил на игра Костов изповядва бързи подавания по тревата, без изритани топки от защитата.


Oпа моля за извинение към всички....Не е бил Мауриньо тоя шибек, най-вероятно става въпрос за тики-таката на Пеп или гегенпресата на Юрген Клоп.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Простено ти е, но май футбола ти е далечна материя, стават грешки :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 16 юни 2023 12:38

csimoen2 написа:
metodito написа:Във Фейсбук група на ПФК "Левски" се забавляват яко под новината за назначението на Костов. "Само ЛЕВСКИ и разбити мозъци". Някакъв изтъква статистиката му, друг му отговаря, че Тошко Симов с 3 мача, две победи и един равен, трябва да е най-великия треньор на "Левски". :lol:
Един пише как при Костов сме играли трагично друг го контрира с "При кого не сме играли трагично?". Затапи го.
"Уважаеми привърженици!
Моля да запазите спокойствие! Чувството за безтегловност, което изпитвате, е от навлизането в нова орбита, както обещах!
Ваш Наско - Наш Мажоритар."
От краководството.
:lol:


Я ми кажи твоето мнение, но с аргументирани футболни доводи:

1. За или против си назначението на Костов?
2. За или против си постъпката на Мъри?

Ще изчакам...

1. Против.
2.За.
Разяснявам (мойта камбанария, не съм експерт, освен форумен такъв):
1.1 Визитката му. Това не е сериозно. Когато си сменил 20 клуба за 20 години, примерно, и когато не си се задържал за повече от сезон в клуб, то какъв е шанса да останеш за повече от сезон в 21-ия си. Пример: Ратко. Той имаше мисля шест клуба за седем години преди да поеме "Левски".
1.2 Характера му. Хубчев номер 2 и не издържа на стрес вероятно. Репликата му за мозъка. Да, беше провокиран, но явно не му държат нервите или поне е невъзпитан. Нервак в съблекалнята - не звучи ок.
1.3 Виж 1.1 и амбициите на клуб, като "Левски"
____________
2. Ако е вярно това за есемеса, аз щях да си тръгна с 200 още на часа. Не знам защо изчака толкова. И едва ли това е изолиран случай. ББ уж се махна от "Левски", но като България, попаднахме от трън на глог, да не каже на ла*но. Как може спонсора да казва кое що да става в клуба? Аз не знам такъв случай.
_____________
За мен Мъри направи две огромни грешки трансферни още в началото. Не взе вратар за резерва на малкия, който да е вратар, готов да бъде и титуляр. И след това не взе веднага деветка. Много харесвам мароканеца, защото е трудолюбив и талантлив, 90 минути търчи. Но не е Гонзо, нито Дембеле. Не знам проблема на Мъри с класическите деветки-тарани, но не ги харесва. Така си мисля. Вземаш едно голямо лошо негро - ако ще от трета френска лига и нямаше да има 11 мача без победа. Вземаш си вратар и отстраняваш Хамрун.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33216
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 юни 2023 12:44

Каква амбиция в ПФК Левски? Хората бяха доволни на серия от 11 мача без победа, тук един защитаваше отпадания от Беверен, Хамрун и Вадуц, треньорите твърдят, че е нормално нещо да паднем от малтийци или да сме равностойни на тях, поради тази причина от години 3/4 място се приема за голям успех.

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 16 юни 2023 12:46

Минаха няколко дни от назначаването на Костов, но нищо като информация от клуба и новия треньор за целите през новия сезон. Няма информация дали ще се продават или не основни играчи. Ще има ли нови и на каква позиция? Пълно мълчание.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33216
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 16 юни 2023 12:48

realno написа:Минаха няколко дни от назначаването на Костов, но нищо като информация от клуба и новия треньор за целите през новия сезон. Няма информация дали ще се продават или не основни играчи. Ще има ли нови и на каква позиция? Пълно мълчание.


Официално от клуба ли очакваш да ти кажат кой продават и кой ще вземат? Аз в нито един клуб не съм го виждал. Целите нали ти казаха, че ще има пресконференция преди началото на подготовката, която е на 21 юни. Не си ли прочел?

Като не са продали никой, защо ще взимат? А и както ви посочих има достатъчно хора от миналия сезон, които нямаха никаква роля - поне 6/7 човека. Ето ти ги новите.

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 16 юни 2023 12:58

1914.1902 написа:
realno написа:Минаха няколко дни от назначаването на Костов, но нищо като информация от клуба и новия треньор за целите през новия сезон. Няма информация дали ще се продават или не основни играчи. Ще има ли нови и на каква позиция? Пълно мълчание.


Официално от клуба ли очакваш да ти кажат кой продават и кой ще вземат? Аз в нито един клуб не съм го виждал. Целите нали ти казаха, че ще има пресконференция преди началото на подготовката, която е на 21 юни. Не си ли прочел?

Като не са продали никой, защо ще взимат? А и както ви посочих има достатъчно хора от миналия сезон, които нямаха никаква роля - поне 6/7 човека. Ето ти ги новите.

За пресконференцията съм пропуснал.
Но иначе разбира се, че от клуба чакам информация дали ще има напускащи и пристигащи. От медиите ли чакам? Или викаш "синята приказка" е достатъчна.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 20 госта