Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 12 апр 2023 11:54

Сираков е слаб ръководител,това е ясно.Не може да удря по масата,може би защото не дава той парите и трябва да се нагажда към околните му.Имал е доверие на Ивков и не му се меша,пък и сигурно не е вътре в тези специфични неща.
Ролята на Сираков е да бъде лице и обединител.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5214
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 12 апр 2023 11:56

Der Schmarotzer написа:
koisa написа:Можеше да е по-лошо... Например да назначат някой измежду Жадното, Сухия или Овчата глава да доизкара сезона!

Напротив, Топчо е в пъти по-лош вариант от всеки един от изброените по-горе. Според мен, НСПП не случайно избра именно него за заместник на Стоилов за мача срещу Литекс. Нека връщането на дълговете започне сега! Дано само не паднем с много!

За мен са горе-долу на едно ниво. Топчо поне работеше с Мъри в последните месеци и му знае схеми, тактики и т.н.
Докато другите изброени веднага щяха да разбъркат нещата. Ако Топчо не променя нищо драстично, може дори да хванем Европа.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5214
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 12 апр 2023 11:58

vlong написа:Ролята на Сираков е да бъде лице и обединител.

Вече и за обединител не става... По-скоро само за почетен президент (лице както ти казваш).
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33208
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 12 апр 2023 11:59

Der Schmarotzer написа:
koisa написа:Можеше да е по-лошо... Например да назначат някой измежду Жадното, Сухия или Овчата глава да доизкара сезона!

Напротив, Топчо е в пъти по-лош вариант от всеки един от изброените по-горе. Според мен, НСПП не случайно избра именно него за заместник на Стоилов за мача срещу Литекс. Нека връщането на дълговете започне сега! Дано само не паднем с много!


Имаше ли гаранция от 100%, че Мъри ще победи ЦСКА-София (София)?

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Балкански Орел » 12 апр 2023 11:59

Браво на Сираков.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33208
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 12 апр 2023 12:00

Сираков: Вече не съм пазител на акциите, а съм мажоритарен собственик на Левски

Наско Сираков заяви твърдо, че той вече не е пазител на акциите, а мажоритарен собственик на Левски: „Това е смехотворно. Няма нито едно решение за тези година и 8 месеца, откакто Станимир Стоилов е дошъл, което той и Ивков са взели, което да е бламирано от мен или генералния спонсор. Този клуб и до момента се управлява от Ивайло Ивков като изпълнителна власт. Аз не си говоря с него от над месец, има пълната свобода да прави каквото си иска. След празниците ще направя одит на всички плащания, анексии и финанси на клуба в последната една година. Този клуб, повече от година след като дойдох, най-голямата оферта от друга бетинг компания бе за 5 млн. за 5 година. Аз намирам спонсор, който дава 4 пъти повече. Въпреки че много е наддал до момента, той става лош. Аз казах на Мило Борисов, че сега е моментът да дадат напред част от парите, защото Левски с Мъри е бил на печалба. До 2 години този клуб пак ще бъде на печалба. Генералният спонсор запълва всички дупчици и ями. Хубаво е те да се махнат и да стане същото безвремие като първата година. Наско Сираков да не може да спи и да му писне. Хубаво, че днес изплюха камъчето. Да депозирам акциите в клуба и любимците на „Синя“ България. Няма да стане това и да знаят - вече не съм пазител на акциите, а съм мажоритарният собственик на Левски. Това да си го набият в главата, да го преглътнат а ако не могат – някой да ги чукне по гърба, това е положението“.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 12 апр 2023 12:01

"Открий лъжеца-Синя интрига"... част поредна!

Хайде Мъри излизай и искай акциите!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vlong
Мнения: 4767
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 12 апр 2023 12:02

По едно време май каза-Ай сиктир.
Накрая го ядосаха,наглите
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 12 апр 2023 12:03

Било световен прецедент треньор да напускал заради изпълнителния директор. Пълен смях. Господин пазителят на акции. Оп прощавайте. Мажоритарният собственик на клуба май си е заложил гъза при палмите. Единия тип от пресконференцията толкова се обърка в лъжите, че накрая и той не разбра какво се случва. Явно не е взел достатъчна течна доза преди да застане пред медиите.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2765
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 12 апр 2023 12:03

metodito написа:
Der Schmarotzer написа:
koisa написа:Можеше да е по-лошо... Например да назначат някой измежду Жадното, Сухия или Овчата глава да доизкара сезона!

Напротив, Топчо е в пъти по-лош вариант от всеки един от изброените по-горе. Според мен, НСПП не случайно избра именно него за заместник на Стоилов за мача срещу Литекс. Нека връщането на дълговете започне сега! Дано само не паднем с много!

Е, за два дена кой да извика? Лошото е, че го използват за бушон, а Топчо не заслужава това. Иначе Наско и Кокала не ги виждам заедно. Това са два остри камъка. Няма как да мелят брашно.

То това и беше една от целите на НСПП - да няма кой да води Левски срещу Литекс. а Топчо е много, ама наистина много слаб треньор. Единственото което има е желание, а и е левскар.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта