Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

peliforewer
Мнения: 9762
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот peliforewer » 13 фев 2023 15:13

От това което прочетох, сделката е провалена заради Магнитски, но по съобщението от Шолак препъникамъкът се явява задълженията към НАП и това, че за да си вземеш базите на концесия трябва да нямаш задължения към държавата.Явно ЮГ нямат намерение да плащат тези пари. Последните думи са многозначителни, споменава феновете и благодари на държавните институции които са им помогнали и нито ред за синьото ръководство.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

ikar
Мнения: 1319
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 13 фев 2023 15:15

След филма с анимационият герой Диксън, след сегашният провал с Шолак - кой от тук на сетне би повярвал на Сираков. По всичко изглежда че казуса с Божков ще тегне като воденичен камък и е химера да се намери сериозен чижд инвеститор за клуба.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33238
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 13 фев 2023 15:18

Скъпи Левскари,

След днешната новина за оттеглянето на Sport Republic от преговорите за придобиване на мажоритарния пакет акции на “ПФК Левски” съм длъжен да се обърна към всички вас с някои допълнителни обяснения.

По време на Общото събрание на “ПФК Левски”, казах пред акционерите, че ако се случат някои неща, за които имаше голяма вероятност към онзи момент, клубът ще бъде изстрелян в друга орбита. Всички ние, които работим за спасяването на любимия ни клуб, както и всички Вие, многобройните ни привърженици се надявахме, че сделката със Sport Republic ще завърши с успех. В същото време, всички ние знаехме, че за тежкото наследство на клуба трябват време, важни срещи и разговори.

От страна на “ПФК Левски” и от страна на Sport Republic бяха проведени важни срещи с различни държавни институции, които протегнаха ръка и заявиха отговорно желание за подкрепа. Лично аз се срещнах с г-н Шолак, с който проведох много конструктивен разговор, при който той заяви сериозните си намерения към клуба.

Обсъдихме важни детайли за развитието на “ПФК Левски”. След този разговор надеждите ми за добрия развой на сделката станаха още по-големи. Старши треньорът Станимир Стоилов проведе разговор с г-н Шолак, както и с представители на Sport Republic, с които също обсъдиха важни за отбора и бъдещето неща.

За нас беше абсолютно ясно, че намеренията са много сериозни. Разбира се, аз не можех публично да говоря за нашите срещи и разговори, защото няколко пъти и в личен план, и публично се изиска конфиденциалност от страна на Sport Republic, за да може спокойно да се работи за финализиране на сделката.

И “ПФК Левски”, и Sport Republic, и българските институции положиха сериозни усилия за успешното финализиране на сделката.

За съжаление се оказва, че любимият ни клуб носи тежести от последното десетилетие, които не могат да бъдат преодоляни на този етап. При положените огромни усилия от трите страни, сделката не успя да се осъществи.

Бих искал да благодаря на г-н Шолак, както и на българските институции за искреното желание всичко да приключи успешно.

Това, в най-кратък вариант, е абсолютната истина за събитията и взаимоотношенията на “ПФК Левски” и Sport Republic.

Скъпи Левскари.

Последните две години всички ние в клуба, както и всички Вие с любов и пълна отдаденост се борим за спасяването на светинята ни. Аз няма да се уморя да го правя, до пълното освобождаване на “Левски” от неговите тежести и зависимости.

Пътят е много тежък, но ние сме длъжни да продължим, заедно и обединени повече отвсякога. Не ме интересува злорадството на враговете ни, нито прибързаното им потриване на ръце, защото по-трудният път го извървяхме, но остава още, а ние знаем, че ще го направим заедно и ще успеем. Доказахме, че “Левски” няма аналог и ще е вечен. “Всяко зло за добро” е казал мъдрият ни народ.

За пореден път призовавам цялата огромна левскарска общност да бъде по-обединена, така както само тя може и да подкрепя безрезервно любимия си “Левски”.

Ще успеем, скъпи Левскари!

Ще се справим с многобройните препятствия и ще възкресим нашата светиня “Левски”!

ЛЕВСКИ Е ВЕЧЕН!

Ваш Наско Сираков

Потребителски аватар
tarikat
Мнения: 1895
Регистриран на: 13 ное 2009 08:34
Местоположение: Дойчланд-Мойчланд
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tarikat » 13 фев 2023 15:18

Закривай цирка. Съвсем сериозно.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 13 фев 2023 15:29

ros написа:
Eminem написа:Няма как да отказваш над 2.2 млн евро и след това да просиш от феновете! Така че, сега това ръководство да намери пари. То така всеки може да е собственик на клуба.


Не му вярвате на Сираков, че ще Ви изведе в друга орбита, а сте сигурни, че някой дава 2,2 милиона и той ги отказва. Както няма луд който да си хвърли парите на вятъра, каквато би била инвестиция в клуб с такива дългове и обвързаности, така и няма луд който да извади 2,2 милиона.

И аз така мисля, ако някой даваше такива пари за Кордоба, щяхме да го продадем. Това е бюджета до края на сезона.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

eddie
Мнения: 1355
Регистриран на: 17 мар 2010 11:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот eddie » 13 фев 2023 15:31

Много ми е интерсно кои са тези "... различни държавни институции, които протегнаха ръка и заявиха отговорно желание за подкрепа... " и кой ги е упълномощавал да се занимават с взаимоотношенията на частни бизнес-субекти??
"... без мощен спонсор и Бащица с много пари, няма да се оправим никога." - Аронакс

icemanbg33
Мнения: 1608
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 13 фев 2023 15:34

В крайна сметка, не ни е било писано, Левскари!

Така си е при нас.

Трябва да ни е трудно за да ни е хубаво.

Горе главите и продължаваме с пълна подкрепа. Нямаме друг път!

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1934
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Sstefanov » 13 фев 2023 15:35

След толкова писаници и надежди, още в самото начало беше ясно, че нищо няма да стане.
И нашите са добри в лъжите и чужденците добре се измъкват.
Каквото такова, 7-10 място и горе долу от ранга на Берое и Черно море, аз друго бъдеще не виждам, защото никой от феновете няма да се хвърли пак да се дарява, а парите да потъват в дън земя. Оплетоха се наще в лъжи и това не води до нищо добро, както се и видя. Ръководството си изгърмя шанса и доверието на феновете. А и не мисля, че е правилно с парите на левскарите да се спонсорират наркоманите. Само обещания и мили думи не вършат работа, 13.02.2023 е денят в който ПФК Левски загуби почти всичко. Жалко, че пак феновете ще трябва да правят чудеса, колкото да си живурка отбора в средата на таблицата.
Ивков е един от най големите виновници за това, което се случва. Сираков няма да го коментирам, от кумува срама, защото като по млад беше пич и казваше нещата както са, сега просто е един безличен лъжец, който подлъга доста хора.

tmanolov
Мнения: 4249
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 13 фев 2023 15:39

Съпругът на г-жа Раева вече съвсем олеква, дейва и боклука - не го харесвам от 1994 насам, когато се изниза като пръдня в скъсани гащи и разби най-силния отбор на Левски, който съм гледал!

Кажи бре, Раев, кажи го директно, ако не можеш, аз ще го кажа:

Ми аз съм един скъсан комарджия, уважаеми левскари, БХ ме "помоли" да взема акциите, които Сашо Диков мъкнеше като мангал кочани царевица по морето, и аз, от любов към парите, пардон към Левски, нямаше как да откажа. Понеже съм тъп като гьон и не мога и две числа да сметна, ама знам, че има имена, които не следва да се споменават, иначе моето шефче БХ ще ми се кара, а може и да ме уволни и тогава кво правим, уважаеми левскари, та затова и не ви казвам какво и заради кого дължим - едното не мога да го сметна, другото не трябва да го казвам, че омертата прическата пази, а на мен ми писна да ме стрижат 0 номер.

Успях да излъжа Мъри да дойде и той взе, че стабилизира отбора (не очаквах чак толкова добре да се представи) и даже едно тенеке взе - добре че с Мокета успяхме да уредим драмата с Харпун със синчето, че не ми се мисли после как щях да се оправдавам пред моя Капо ди туто капи БХ, че сме платили задълженията и Левски вече е без зависимости, заради приходите от феновете и кинтите от УЕФА. Мани, ми тоя Мъри и играчи за милиони направи от нулата, та се наложи да ги отказвам едни оферти (забравили да ми бутнат под масата едни кинти, ама това са подробности), за да може пак да си стоим в предфалитно състояние, както ни иска гусина от БанкИ, щото нашите фенове (като изключим едни, дето обичат бЕлото повече от синьото) са мислещи и свободни хора, а не като едни от поза Г, пардон сектор Г, ерго са доста опасни хора.

Сега знам, че гусин Борисов (ма не Мило) ще пусне някой леФ - е, не на мен, на Илияна ще ги даде, примерно през Дънди и уж за гиманастиката, ама и за мен ще има, да си връткам комарчето, че иначе ми става лошо като на Али Реза. Пък ако съвсем се осерат нещата, пак ще помоля Мъри да пуска Коремчо - той вече го е отиграл това и си знае - всеки удар да е гол, пък ако няма удар, може и автогол ще си вкара, няма драма - е, сега феновете скубят коси, ама аз и от Търново добри пари направих.

Искрено и завинаги ваш,
вечно ваш Насо
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

На линия
Потребителски аватар
groti
Мнения: 3475
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 13 фев 2023 16:18

Да продават всеки за който се предлагат кинти и да се вкарва всичко за плащане на дълговете, па на терена квото стане. Тия дългове не са безкрайни колкото и да ни лъжат.
Тия дето Бяха на гости на Насо да му честитят рдто пак да го посетят и да разберем в края на краищата на кого колко дължим
110 години любов!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti и 23 госта