Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44185
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 08 яну 2023 22:15

vvessel написа:Интересно ми е ще ограничат ли рекламите на бетинг компаниите по телевизията, защото там най-много хваща дикиш, а не от надписите по фланелките на отборите. Предполагам не.


По принцип е редно точно така да направят. На теория всякакви реклами на причиняващи зависимост неща трябва да са абсолютно забранени, не случайно от доста години са забранени тези на цигари и вече никъде ги няма. Хазарт и алкохол също не е редно да се рекламират и не знам как не са го приели още навсякъде.
Ако нямаш волята да се пазиш от такива неща и без реклами ще си изгориш, но не е редно да се набутват на всяка крачка.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2466
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот sinqkrepost1914 » 08 яну 2023 22:53

Не знам за какви уговорки става дума, при положение, че си има договори. Доколкото ми е известно договорът на Жоро Миланов не е изтекъл и той не е свободен агент. Вече, ако в клубът се спазват уговорки, а не договори това е друг въпрос.
А това, че Жоро Миланов е на 30 какво пречи някой да даде пари за него ? :D Щом могат да му дадат месечна заплата, колкото тука му била годишната, значи могат и да си го купят. Доста неадекватен аргумент.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Aronaks
Мнения: 901
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 09 яну 2023 00:57

Извинявам се за невежеството, но Юнайтед Груп или Спортс Репъблик с хазарт ли се занимават? В Спортал пише, че ако се приеме новия закон за хазарта, автоматично оставаме без спонсора ни в момента Палмсбет, сделката пропада веднага и най-вероятно фалираме? Ако това което се пише е истина и подобен закон ще попречи на сделката за Левски, значи основната цел на вносителите е да ударят по нашия клуб, независимо, че букитата спонсорират почти всички отбори в А и Б група, че и почти всички спортове.

honda
Мнения: 4410
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 09 яну 2023 01:26

Aronaks написа:Извинявам се за невежеството, но Юнайтед Груп или Спортс Репъблик с хазарт ли се занимават? В Спортал пише, че ако се приеме новия закон за хазарта, автоматично оставаме без спонсора ни в момента Палмсбет, сделката пропада веднага и най-вероятно фалираме? Ако това което се пише е истина и подобен закон ще попречи на сделката за Левски, значи основната цел на вносителите е да ударят по нашия клуб, независимо, че букитата спонсорират почти всички отбори в А и Б група, че и почти всички спортове.

На мен не ми известно да имат нещо общо с хазарт. Със сигурност нямат хазартна компания с лиценз за територията на България.
"Юнайтед груп" ще бъде засегнатата доколкото ще намалеят постъпленията им от реклама в "Нова Броудкастинг груп". Голямата инвестиция на ЮГ в България е Виваком, Нова е доста по-малка.
"Спортс Републик" няма как да има има нещо с хазарт понеже са собственици на ФК.

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4337
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 09 яну 2023 09:48

sinqkrepost1914 написа:Аз сега не разбрах, ще вземем ли някакви пари за Жоро Миланов или пак ще сме благотворително дружество ? Последните играчи, за които получихме някаква трансферна сума по мои спомени са Стайн Спиерингс и Робърта. Преди тях даже не мога да си спомня, което ще рече, че това перо в бюджета ( приходи от трансфери ) тотално отсъства от години. За куция кон Кристиян Димитров мога само да кажа, че когато го искахме преди 2-3 години се правеше на недостъпна и отиде да става звиздЪ у Хайдук. Станал дедовия. Върнал се в кариерата си още по-назад отколкото е бил преди 2-3 години и разбира се Левски е пристана за удавниците, които евентуално трябва да реанимираме. За Чандъров същата работа. Добре, че е баща му, иначе никой нямаше да го знае, че е футболист. С нищо не се запомни при предния си престой. Нещо трансферната политика е яко съмнителна. Не знам тва да ли е план Б, Ц или Д, но със стари курви нов бардал ли ше прайм ? Сега чакаме и Здравчето да върнем, че даже и той си направи гаргара със смешната ни защита при онова равенство на Коритото.
И още едно питане. Коя фирма финансира едномесечния лагер в Дубай.

Говори се за Електрохолд + приходите от излъчването на мачовете. Ако ги излъчват Диемите значи е по-скоро така , ако ли не .....били са свободни съчинения.
Колкото до Жоро Миланов :) Мъжка дума. Обещано му е при добра оферта да може да преговаря и да си тръгне , редно е да не правим пречки.
Или по-добре да се отметнем като пу-ки и да се надяваме да не стане като Хосето - да разхожда фланелката 6 месеца.

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот baltimore » 09 яну 2023 11:19

БФС и клубовете сами са си виновни, че станаха твърде зависми от немъчените и лесни пари на бетинг компаниите. Преди тях нямаше футбол ли какво?

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 09 яну 2023 11:43

Мисля, че Мариани в момента би ни свършил добра работа.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 09 яну 2023 11:46

Взехме Чандъра официално вече за 1,5 години.

На линия
ikar
Мнения: 1321
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 09 яну 2023 11:47

https://sportal.bg/news-2023010909324493794
Да ни е честит сина на президента. В последните две години е изиграл 47мача с 4гола и нито една асистенция. Този футболист го взимаме да гради играта и да създава голови ситуации.Да замениш Миланов с Асен Чандъров е като да сравниш Осоговската планина с Хималаите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21559
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 09 яну 2023 11:49

Aronaks написа:Извинявам се за невежеството, но Юнайтед Груп или Спортс Репъблик с хазарт ли се занимават? В Спортал пише, че ако се приеме новия закон за хазарта, автоматично оставаме без спонсора ни в момента Палмсбет, сделката пропада веднага и най-вероятно фалираме? Ако това което се пише е истина и подобен закон ще попречи на сделката за Левски, значи основната цел на вносителите е да ударят по нашия клуб, независимо, че букитата спонсорират почти всички отбори в А и Б група, че и почти всички спортове.

Помниш ли една водка "Мери Джейн". Или нещо по-ранно - Васко Зара и как е контролирал бетинг пазара у нас.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, LoveAndPeace и 36 госта