Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 05 дек 2022 19:51

Истината с юношите е такава, че им трябват 2 сезона да тренират с първия отбор и епизодично да влизат в мачовете и чак след това да са готови за резерви. Тъжно но факт. Марин и той е вече на 19г. Общо е взел участие в 78 срещи за Левски, като минути - 3068, което ако не се бъркам прави 34 пълни срещи по 90 мин. Или иначе казано цял един сезон. И сякаш вече зацикли и стигна развитието си, подобно на Краев и Ст.Иванов.
Роналдо има страшен нюх да намира топката в пространствата между защитниците и халфовете, ама всичко друго му е зле. Не по-зле от Марин, но не и по-добре.
Ситуацията с Андонов - според Трансфермаркет договора му е до края на календарната 2022. И да е до края на сезона не вярвам да преподпише, при условие, че нашите не го пуснаха във Фиорентина. От друга страна пък, ако приемем, че винаги е бил по-перспективен от Андреев и самия той иска да остане в Левски, Мъри създаде такава ситуация, че ако смени вратарите, Андреев потъва тотално. Ама то или ставаш футболист и преживяваш тия моменти или оставаш ниво Вихрен.

Aronaks
Мнения: 872
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 05 дек 2022 20:13

Хърватите пак продължават след дуспи. Луди хора, явно продължават да тренират дуспи. Явно само наш Мъри си остава твърдоглав и не вижда колко важен елемент е това в днешния футбол. Дано малко и той да се промени и да започне да приема някои неща, различни от неговите стереотипи за футбола.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 05 дек 2022 20:19

На Роналдо може да му е трудна адаптацията към нашата страна, живот и футбол и още да не е показал какво може. А може и да е издънка, но Мъри така ги нацели Кордоба, Сонко, Уелтон дори и Патри без пари, че една издънка от 5 6 трансфера е нормално. Други отбори взимат бразилци от първата им лига за по 1 милион долара и бъркат.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 05 дек 2022 20:28

Блажевич в контролите центрираше много добре.Незнам Мъри защо го задраска рязко при положение,че доста хора грешаха през есента.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 05 дек 2022 20:34

Голям рев за картите, а накрая:
Подновените и нови членски карти вече са 4300.

Ако не ме лъже паметта, дебютната кампания удари над 10 000 парчета.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9391
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 05 дек 2022 20:40

Първата приключи към 19000
Втората към 12000
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот meteorit » 05 дек 2022 20:44

Имало недоволни от Мъри, но той донеcе първи трофей от 2009г., тази cерия от 7-8 мача няма оcобено значение. Неcлучайно тирейcки журналиcти и фенове оcновно cе опитват да вcяват напрежение около треньорcкия поcт. B поcледните близо 10 години беше рядкоcт "Левcки" да надиграва другия отбор в дербитата и то c доcта по-cкъпоплатени футболиcти.

Ако може да cе критикува за нещо е близоcтта му cъc "cдружението", което очевидно cе опитва да манипулира и го отклонява от чиcто футболните въпроcи, което може да е причина за въпроcната cерия.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 05 дек 2022 20:45

... Тактическа грамотност? Видя ли как защитник на Лудогорец изпревари от задна позиция Роналдо? Тактическа грамотност е да беше застанал пред защитника и оня да го блъсне...

Майчице мила! (shock)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 05 дек 2022 21:26

Blue_Blood84 написа:На Роналдо може да му е трудна адаптацията към нашата страна, живот и футбол и още да не е показал какво може. А може и да е издънка, но Мъри така ги нацели Кордоба, Сонко, Уелтон дори и Патри без пари, че една издънка от 5 6 трансфера е нормално. Други отбори взимат бразилци от първата им лига за по 1 милион долара и бъркат.

Даааа, бе - никакви издънки не може, ний сме Левски ваааа, Къв е тоя Мъри, та ще му се позволяват трансферни издънки, при това със селекция от 0 лева. Вън, на сапун и т.н. Повече от видно е, че уцели на късмет Сонко, Кордоба, Уелтън, Цунами, Петри и т.н., то се видя колко може с Блажевич - лъсна му голия гъз и т.н.

Понякога наистина не разбирам колегите и особено рева по Мъри - определено си заслужавахме тези 13 години без трофей и разни "разбирачи" като Сухото, Жадното, Мокрото, Тъпото и кой ли не
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 05 дек 2022 21:30

TristaNNN написа:Голям рев за картите, а накрая:
Подновените и нови членски карти вече са 4300.

Ако не ме лъже паметта, дебютната кампания удари над 10 000 парчета.

Не ти прави чест да сравняваш кампания на 1 месец с такава за 12 месеца, особено при сегашните условия. Отделно, дали видя кинтичките от тези 4300 карти? Не? Ами да ти ги кажа - 330 000 лева+, т.е. по 80 кинта на карта. Знаеш какво значи това, нали? Да направя ли сравнение със Сдружението, което го спукаха от реклама? Но аз не правя такива сравнения, защото всеки лев е добре дошъл и всеки левскар е важен, Другото е чорбарщина, преминаваща в припощина, а ти не си припок!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта