Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 13 ное 2022 21:30

vvessel написа:Гледам че много се говори за пари и евтини играчи. Дай да видим колко пари струват играчите на Славия и какви пари вземат и да ги сравним с нашите. Аз нямам информация, но съм сигурен че резултатът ще е поне 2:1 в полза на нашите заплати и цена на футболисти. Обаче на терена резултатът е обратен. Защо ли?
Има една песен на Лили Иванова в която пее:
Не всичко е пари, приятелю, не всичко е пари!
Това е истината.
И както един колега тук отбеляза - не можем всички плюсове да ги пишем на сметката на Мъри, а всички минуси на футболистите.
И какво щял бил да направи Мъри, ако имал едикои си футболисти сасамо предположения и в сферата на вероятностите. Видяхме какво правят тези футболисти пролетта, видяхме какво правят и есента. Едни и същи футболисти с един и същ треньор. Така че давайте малко по-трезви преценки и не изпадайте в религиозен фанатизъм.

Сигурен ли си, че славия ще завършат пред нас, за да пресмятаме в кой отбор са по-скъпите играчи и с по-големи заплати. Ами всичко е пари за мен в сегашния футбол, който има повече пари взима по-добри играчи и треньори.

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 13 ное 2022 21:31

vvessel написа:Гледам че много се говори за пари и евтини играчи. Дай да видим колко пари струват играчите на Славия и какви пари вземат и да ги сравним с нашите. Аз нямам информация, но съм сигурен че резултатът ще е поне 2:1 в полза на нашите заплати и цена на футболисти. Обаче на терена резултатът е обратен. Защо ли?
Има една песен на Лили Иванова в която пее:
Не всичко е пари, приятелю, не всичко е пари!
Това е истината.
И както един колега тук отбеляза - не можем всички плюсове да ги пишем на сметката на Мъри, а всички минуси на футболистите.
И какво щял бил да направи Мъри, ако имал едикои си футболисти сасамо предположения и в сферата на вероятностите. Видяхме какво правят тези футболисти пролетта, видяхме какво правят и есента. Едни и същи футболисти с един и същ треньор. Така че давайте малко по-трезви преценки и не изпадайте в религиозен фанатизъм.

От къде знаеш, че играчите на славия взимат по-малко пари от играчите ня Левски???

Blue_Blood84
Мнения: 2058
Регистриран на: 25 авг 2018 22:34

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Blue_Blood84 » 13 ное 2022 21:39

Пишете с факти, а не с някакви си ваши пристрастия и фалшиви внушения. Кой как ще ми докаже, че играчите на славия взимат пo-малко пари от играчите на Левски.????

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4437
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 13 ное 2022 22:12

mikata написа:https://www.tribunaplovdiv.bg/%d1%82%d0%b0%d1%80%d1%82%d0%be%d1%80-%d0%bd%d0%b0-%d1%81%d0%b8%d0%bd%d1%8f%d1%82%d0%b0-%d0%b0%d0%b3%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b0-%d1%81%d0%ba%d0%be%d1%87%d0%b8-%d1%8f%d1%80%d0%be%d1%81%d1%82%d0%bd/


Е вече е ясно защо се раздвижиха подлогите на лайнежа !

ЛЕВСКИ НА ЛЕВСКАРИТЕ!!! - Вика убиеца, докато брат му е шефче, няма отърване от тези!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

vvessel
Мнения: 4390
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 13 ное 2022 22:57

Blue_Blood84 написа:Пишете с факти, а не с някакви си ваши пристрастия и фалшиви внушения. Кой как ще ми докаже, че играчите на славия взимат пo-малко пари от играчите на Левски.????

Никой няма да ти каже истинските заплати, защото върху тях се плащат данъци и осигуровки. Но е достатъчно да видиш кой играе в Славия и ще се сетиш за какви пари е там. Аз съм 100% сигурен, че бюджетът им за заплати е поне двойно по нисък от този на Левски. По-висок бюджет от Левски има Лц, тирето, числото и евентуално още един отбор, даже нямам идея дали има друг. Но Славия с техните свободни агенти и събрали от кол и въже футболисти винаги са имали ниски заплати. Ако щеш вярвай, но да ти доказвам с документи, нещо очевидно е безсмислено.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21521
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 14 ное 2022 00:25

Продължавам с паралелите между България и "Левски".
На българите се втълпява: това, което сме в момента е най-доброто, което може да получим. Това преди... забравете го, приемете реалностите! От тук насетне това е, което е. Свиквайте. Вие сте ганьовци, неможачи, ръководството знае най-добре и това, което е, е оптималното. Вие сте антиваксъри, полуграмотни... ганьовци (сори за повторението). Трябва да забравим миналото. То е фалшиво, постигнато по нечестен път. Статистиките са изкривени. Аякс, Барселона, айде моля ви се, те тогава не са това, което са днес, тогава са били ала-бала. "На България мястото ѝ е там, където е, това е върховно постижение. И който не е съгласен е путинист".
Общо взето...
Последна промяна от metodito на 14 ное 2022 00:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот plamenst7 » 14 ное 2022 00:26

vvessel написа:
Blue_Blood84 написа:Пишете с факти, а не с някакви си ваши пристрастия и фалшиви внушения. Кой как ще ми докаже, че играчите на славия взимат пo-малко пари от играчите на Левски.????

Никой няма да ти каже истинските заплати, защото върху тях се плащат данъци и осигуровки. Но е достатъчно да видиш кой играе в Славия и ще се сетиш за какви пари е там. Аз съм 100% сигурен, че бюджетът им за заплати е поне двойно по нисък от този на Левски. По-висок бюджет от Левски има Лц, тирето, числото и евентуално още един отбор, даже нямам идея дали има друг. Но Славия с техните свободни агенти и събрали от кол и въже футболисти винаги са имали ниски заплати. Ако щеш вярвай, но да ти доказвам с документи, нещо очевидно е безсмислено.

Двата пловдивски отбора и Черно море взимат повече заплати от Левски. Славия ако не повече са приблизително равни с Левски. Там обаче предимство им е спокойствието. И да паднат и да бият, никой не прави драми като на Герена, а това тежи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21521
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 14 ное 2022 00:36

При първия престой на Мъри бюджета на "Левски" е бил в пъти по-малко от този на умрелото, на Марсилия, на Шалке, ЦСКА (Москва), на Оксер, на Киево и тъ нъ... Не всичко е пари. Много се съмнявам, че Славия взимат заплати, като в "Левски"... Но за "морето" и двата пловдивски отбори съм съгласен, както даже вероятно за "Арда", тирето и числото.

vvessel
Мнения: 4390
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 14 ное 2022 01:02

За заплатите за Морето не сте познали. Въпреки богатите собственици там пари не се дават. Идеята била клуба да се самоиздържа.
На украинеца, който отиде в числото ми казаха заплатата, сега не си я спомням, но беше под 10 000 лева със сигурност, докато в числото щял да взима 20 .
Що се отнася до пловдивските отбори, евентуално Ботев може да взимат повече пари, Локото не. Арда също плащаха добре, но дали все още е така и дали дават повече от нас , е неизвестно поне за мен.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4437
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 14 ное 2022 01:20

Ултиматум към Сираков за акциите

Собственикът на Левски ще бъде призован да се раздели с дяловете си, ако дълговете на клуба не бъдат покрити

Собственикът на Левски Наско Сираков и генералният спонсор на клуба ще получат ултиматум на Общото събрание. Сбирката е насрочена за утре от 11:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“. От сдружението „Левски на левскарите“ ще поискат Сираков и букмейкърската компания, която има договор за управлението на клуба, да предоставят план за погасяването на многомилионните дългове на Левски и вкарване на свежи средства. Ако това не се случи, Сираков ще бъде призован да депозира мажоритарния си пакет акции. Тези действия са били обсъдени и гласувани вчера от членовете на сдружението на среща, на която присъстваха треньорът Станимир Стоилов, изпълнителният директор Иво Ивков и председателят на Управителния съвет Даниел Боримиров[/quote]

Да живее комунизма и еднокнижия!!!

Е това е стратегия!!!

Тръст "Синя България" прие 10-годишна стратегия за развитието на Левски

Вчера се проведе годишно Отчетно-изборно общо събрание на Тръст "Синя България" - фенската организация, която притежава 10 процента от акциите на Левски. На него бе избран нов Управителен съвет на сдружението. Той ще бъде от 9 души. Днес пък ще има гласуване и за нов председател - досега този пост заемаше Илия Козарев.

Най-важната точка, която бе гласувана, е "Взимане на решение за иницииране на действия по превръщането на ПФК Левски АД в публично дружество чрез джиросване на част от притежаваните акции на физически лица". За да се изпълни това желание на тръста, част от притежаваните от него дялове трябва да преминат в други ръце (една акция е с номинал 1 лев, а капиталът на клуба е 30 669 974) - тоест 10 хиляди от притежаваните над 3 млн. дяла е необходимо да сменят притежателя си. Ако това се случи, Левски ще трябва на всеки три месеца да публикува публичен отчет на приходите и разходите си. Така запалянковците, а и цялата общественост, ще могат да получават регулярно информация за финансовото състояние на клуба. Тръст "Синя България" прие 10-годишна стратегия за развитие на Левски, като целта ѝ е превръщането на клуба в един от петте водещи на Балканите.

В него са записани програми за първия отбор, детско-юношеската школа, трансферната политика (насочена към привличането предимно на българи, както и взимането на чужденци предимно от Балканите - Македония, Босна и Херцеговина, Черна гора и Сърбия), подобрения в инфраструктурата, както и провеждането на социална политика.


От "Синя България" обявиха, че няма да си партнират с клуба, а са алтернатива на управлението. Целта е един ден да бъде придобит мажоритарният пакет акции на Левски, но това трябва да стане едва след като стратегията влезе в ход и начертаната програма бъде обезпечена.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта