efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот NOMER14 » 06 ное 2022 17:46

W84me написа:
mikata написа:Върнахме се на нивото при Миланов и Тодоров. За мен объркаха подготовката лятото!

Подготовката явно беше насочена към европейските мачове, тогава бяхме в топ форма, затова бихме ПАОК. След резила с Харпун имахме още няколко добри мача и после всичко надолу. За мен разбираемо с оглед на това, че играят 13 човека.

Точно така, а и дадохме национали за безсмислени мачове и така доста футболисти останаха без почивка.
Двата маймунски отбора от челото вкараха нови футболисти, които не са преситени от мачове о българско първенство.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот modor » 06 ное 2022 17:48

wilge написа:modor, не си човек на крайностите, защо реагираш така?

Коментара ми беше ироничен. Никога няма да кажа лоша дума за Мъри.
Само Левски!
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот koisa » 06 ное 2022 17:50

Уважавам Мъри безкрайно и никога не съм го плюл и хейтил. Но нека да си кажем истината... Всеки друг на негово място щеше да бъде оплюван и гонен до девето коляно и то най-ожесточено от тези, които сега се правят на най-големи адвокати.
За мен е смешно да се оправдаваме с къса скамейка и как едни и същи хора играели без почивка. Защото точно едни думи на Стоилов бяха, че първо не обича да работи с голям брой играчи. И второ, че за отбора било най-добре, ако играе през 3-4 дни, защото така не се губи ритъм и форма. Но взехме, че отложихме мачове, а вече се оправдава с контузени и къса скамейка.
Пролетта при далеч по-добри мачове Мъри обясняваше как не му харесва играта и трябвало още. Сега губим или правим равни наред. А, изказванията му са, че бил доволен.
Нещо не се връзват нещата поне за мен.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Svilen
Мнения: 286
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот Svilen » 06 ное 2022 17:53

Какво се правим на рицари??? Момчето на вратата, поне към този момент НЕ става за титуляр. Ама бил талантлив, ама бил любезен, ама му дават шанс да се изяви, ама всички са рицари, ама бил абитуриент... Имате ли идея какво е за защитник да играя с идеята, че всеки удар във врата е потенциален гол?! Един отбор започва от вратаря, а нашите и двамата са много добри момчета, ама не може да се разчита на тях. За справка - Харпун-мармун.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот W84me » 06 ное 2022 17:54

NOMER14 написа:
W84me написа:
mikata написа:Върнахме се на нивото при Миланов и Тодоров. За мен объркаха подготовката лятото!

Подготовката явно беше насочена към европейските мачове, тогава бяхме в топ форма, затова бихме ПАОК. След резила с Харпун имахме още няколко добри мача и после всичко надолу. За мен разбираемо с оглед на това, че играят 13 човека.

Точно така, а и дадохме национали за безсмислени мачове и така доста футболисти останаха без почивка.
Двата маймунски отбора от челото вкараха нови футболисти, които не са преситени от мачове о българско първенство.

Е за националите най-много ме е яд. Кръстев, Миланов и Стефанов можеха да си починат.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот W84me » 06 ное 2022 17:57

koisa написа:Уважавам Мъри безкрайно и никога не съм го плюл и хейтил. Но нека да си кажем истината... Всеки друг на негово място щеше да бъде оплюван и гонен до девето коляно и то най-ожесточено от тези, които сега се правят на най-големи адвокати.
За мен е смешно да се оправдаваме с къса скамейка и как едни и същи хора играели без почивка. Защото точно едни думи на Стоилов бяха, че първо не обича да работи с голям брой играчи. И второ, че за отбора било най-добре, ако играе през 3-4 дни, защото така не се губи ритъм и форма. Но взехме, че отложихме мачове, а вече се оправдава с контузени и къса скамейка.
Пролетта при далеч по-добри мачове Мъри обясняваше как не му харесва играта и трябвало още. Сега губим или правим равни наред. А, изказванията му са, че бил доволен.
Нещо не се връзват нещата поне за мен.

Всичко е така, с тази разлика, че с всеки друг треньор Левски вече нямаше да го има в този му вид.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот amoros » 06 ное 2022 18:19

Стоилов сглоби боеспособен отбор с който всеки да се съобразява. Предните треньори обаче нямаха такъв шанс да им се предложат някакви финанси за селекция.Попаденията с Кордоба и Стефанов говорят за таланта му да открива потенциал в футболисти, какъвто имат само Херо и Д.Пенев разбира се. На този отбор му трябва голаджия тип Гара Дембеле или дори Робърта.

vvessel
Мнения: 4386
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот vvessel » 06 ное 2022 18:24

При предния си престой Мъри играеше с 13-14 футболисти. И сега мога да ги изредя.
Петков, Топчо, Томашич, Вагнер, Живко, Пелето, Ричард, Боримиров, Бардон, Йовов, Телкийски, Домовчийски , Бабангида , (Коприваров, Огнянов)
Това са които играеха основно. И там имаше моменти на боксуване, от които обаче излизахме благодарение на класата на някои футболисти. За съжаление в този отбор почти отсъства класа. И липсва стил.
Ако съпоставим футболистите, на Левски и Спартак резултата сигурно щеше да е 9 към 2 или 8 към 3 в наша полза. Публиката беше 1 към 1. А головете са 2:2.
Но съм сигурен, че ако Спартак не бяха подходили уплашено и с респект, щяха да си ни бият спокойно.
А бюджета им едва ли е по-голям от нашия.
Така че всички оправдания за малко футболисти, умора и ала-бала са доста несъстоятелни.
Зимата нещо трябва да се промени, че виждам от сега как атакуваме Европа през седмо място.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот NOMER14 » 06 ное 2022 18:45

Колко мача има Огнянов? По-скоро шуменския Деко.
В сезона до 1/4 финала за Уефа списъкът бе този, но следващия сезон за ШЛ дойдоха още десетина човека.

vvessel
Мнения: 4386
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Спартак (Варна) - Левски, Неделя от 14:45

Мнениеот vvessel » 06 ное 2022 18:59

NOMER14 написа:Колко мача има Огнянов? По-скоро шуменския Деко.
В сезона до 1/4 финала за Уефа списъкът бе този, но следващия сезон за ШЛ дойдоха още десетина човека.

Десетина ?? Кажи кои от тези "десетина" играха, когато играхме в шампионската лига?
До отпадането ни от десетте малки негърчета това беше отбора. После Батков се зае да разчиства и започнаха да идват нови.
Огнянов съм го сложил в скоби защото беше резерва, но беше единственият вкарал гол в шампионската лига, така че трябваше да го спомена. Шуменския Деко е друг и дойде по-късно.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта