Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22858
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 21 сеп 2022 20:42

vlong написа:тази декларация е повече да се стресне бфс,имат достатъчно време да отменят наказанието.Само така чрез заплахи и уличен натиск ще се задейства дебелогъзия бг чиновник.Същото важи и за политиците.
Никой не протестира за цените затова сме с най-голяма инфлация в европа и най-високи цени поне за храните

За инфлацията питай другаря Радев и неговите 4 правителства.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32997
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 21 сеп 2022 20:46

Kotooshu написа:Еби ги и у БФС-то, ние "легализираме" лумпениада!


Кой пуска хората по трибуните с бомби, въпреки онова, което се случи през 2018-а и щяха да се вземат мерки? Припомни си какво се говореше тогава.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32997
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 21 сеп 2022 20:48

Sardukar написа:Шокиран, ядосан и обиден съм.
Невероятен срам за клуба! ЛЕВСКИ НЕ МОЖЕ и НЕ ТРЯБВА да има нищо общо с шибани имбецили, които на вързано куче ще метнат "димка" вместо хляб. А клубът подкрепя такива хора и техните действия, бляк!
Най-гнусното е, че се опитват да прикрият действията си със закъснели закани/критики към БФС! Наистина ли очакват обикновения човек да се върже на такъв шантаж? Наистина ли сме толкова просто племе?!?!?
Вместо да осъдим проявите на тежка олигофрения, която би трябвало да е напълно неприемлива за ценностите, които афишираме, то се правим, че най-после сме разбрали, че краля е без дрехи. Нямам думи!
За това ли си взех абонаментна карта?
Това е позор! И кво ще стане като си напълним стадиона срещу Ботев Пловдив и ни сложат по-тежко наказание? И ние ли ще станем - София?!? Какво стана с "ЛЕВСКИ" ще играе по правилата?
Не знам кой спукан капут лепна това петно върху ЛЕВСКИ, но това е неприемливо!


Когато клубът не вземе отношение - виновен, когато клубът вземе отношение - пак виновен. Какво да направят последно?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5182
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 21 сеп 2022 20:48

Аз съм навит БФС да върне първото наказание (лишаване от домакинство) стига те да поемат разходите за неутралния терен, а приходите от билети да отидат в касата на Левски. Тогава, ако искат и на кочината ще играем, тъкмо веднъж и тя да се напълни!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4427
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 21 сеп 2022 20:49

Какво ви става бре ХОРА?!?!?
Това не ни е ценностната система....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Sardukar » 21 сеп 2022 21:01

1914.1902 написа:
Sardukar написа:Шокиран, ядосан и обиден съм.
Невероятен срам за клуба! ЛЕВСКИ НЕ МОЖЕ и НЕ ТРЯБВА да има нищо общо с шибани имбецили, които на вързано куче ще метнат "димка" вместо хляб. А клубът подкрепя такива хора и техните действия, бляк!
Най-гнусното е, че се опитват да прикрият действията си със закъснели закани/критики към БФС! Наистина ли очакват обикновения човек да се върже на такъв шантаж? Наистина ли сме толкова просто племе?!?!?
Вместо да осъдим проявите на тежка олигофрения, която би трябвало да е напълно неприемлива за ценностите, които афишираме, то се правим, че най-после сме разбрали, че краля е без дрехи. Нямам думи!
За това ли си взех абонаментна карта?
Това е позор! И кво ще стане като си напълним стадиона срещу Ботев Пловдив и ни сложат по-тежко наказание? И ние ли ще станем - София?!? Какво стана с "ЛЕВСКИ" ще играе по правилата?
Не знам кой спукан капут лепна това петно върху ЛЕВСКИ, но това е неприемливо!


Когато клубът не вземе отношение - виновен, когато клубът вземе отношение - пак виновен. Какво да направят последно?

Клубът подкрепя действия на фенове, които нямат нищо общо със синята идея, извинявай, но това е факт.
Аз бях в сектор А от страната към Б и в най-големия дим, когато не се виждаше нищо гръмнаха няколко бомбички. С това изявление ръководството на клуба одобрява такива действия, а с призива за домакинството с Ботев (дори да е блъф) се подиграва с името "ЛЕВСКИ". Ако това не е проблем за всеки нормален човек, то левскарския дух е загубил войната с лумпенизацията!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 21 сеп 2022 21:03

Kotooshu написа:
Sardukar написа:Шокиран, ядосан и обиден съм.
Невероятен срам за клуба! ЛЕВСКИ НЕ МОЖЕ и НЕ ТРЯБВА да има нищо общо с шибани имбецили, които на вързано куче ще метнат "димка" вместо хляб. А клубът подкрепя такива хора и техните действия, бляк!
Най-гнусното е, че се опитват да прикрият действията си със закъснели закани/критики към БФС! Наистина ли очакват обикновения човек да се върже на такъв шантаж? Наистина ли сме толкова просто племе?!?!?
Вместо да осъдим проявите на тежка олигофрения, която би трябвало да е напълно неприемлива за ценностите, които афишираме, то се правим, че най-после сме разбрали, че краля е без дрехи. Нямам думи!
За това ли си взех абонаментна карта?
Това е позор! И кво ще стане като си напълним стадиона срещу Ботев Пловдив и ни сложат по-тежко наказание? И ние ли ще станем - София?!? Какво стана с "ЛЕВСКИ" ще играе по правилата?
Не знам кой спукан капут лепна това петно върху ЛЕВСКИ, но това е неприемливо!


Погледни как се радват хората под поста на клуба .... аз просто нямам думи!

Момчета, винаги съм ви подкрепял, защото сте със смислени мнения, но за това сега - моля, запрете се. Клубът за пръв път показва топки, независимо от повода, а ви мрънкате? Честно? Аз ще заведа и децата на този мач (момечта на 6 години) - за пръв път ше им бъде. Шнур за БФС и всички, които саботират отбора ни!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 21 сеп 2022 21:06

Kotooshu написа:Какво ви става бре ХОРА?!?!?
Това не ни е ценностната система....

Не бе човек. Не ги защитаваме а искаме да има еднакъв аршин за всички. Глобата ще си я платим и никой не оспорва, ама тирето си знаеха, че ще ги накажат с мач без фенове и дори алахата остана изненадан.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Sardukar » 21 сеп 2022 21:08

tmanolov написа:
Kotooshu написа:
Sardukar написа:Шокиран, ядосан и обиден съм.
Невероятен срам за клуба! ЛЕВСКИ НЕ МОЖЕ и НЕ ТРЯБВА да има нищо общо с шибани имбецили, които на вързано куче ще метнат "димка" вместо хляб. А клубът подкрепя такива хора и техните действия, бляк!
Най-гнусното е, че се опитват да прикрият действията си със закъснели закани/критики към БФС! Наистина ли очакват обикновения човек да се върже на такъв шантаж? Наистина ли сме толкова просто племе?!?!?
Вместо да осъдим проявите на тежка олигофрения, която би трябвало да е напълно неприемлива за ценностите, които афишираме, то се правим, че най-после сме разбрали, че краля е без дрехи. Нямам думи!
За това ли си взех абонаментна карта?
Това е позор! И кво ще стане като си напълним стадиона срещу Ботев Пловдив и ни сложат по-тежко наказание? И ние ли ще станем - София?!? Какво стана с "ЛЕВСКИ" ще играе по правилата?
Не знам кой спукан капут лепна това петно върху ЛЕВСКИ, но това е неприемливо!


Погледни как се радват хората под поста на клуба .... аз просто нямам думи!

Момчета, винаги съм ви подкрепял, защото сте със смислени мнения, но за това сега - моля, запрете се. Клубът за пръв път показва топки, независимо от повода, а ви мрънкате? Честно? Аз ще заведа и децата на този мач (момечта на 6 години) - за пръв път ше им бъде. Шнур за БФС и всички, които саботират отбора ни!

Аз не свързвам действията на БФС с ЛЕВСКИ. Правя това с феновете! Няма как да пуснеш такова изявление и да не адресираш истинския проблем за клуба. Аз нямам съмнения какво е БФС, нито имам очаквания към тях. Имам очаквания и надежди към ЛЕВСКИ и тези, които го представляват на терена и по трибуните. Няма логика, която да оправдава мятането на бомби с пиян Боби и абсурдните и несправедливи глоби на БФС.
Не мога да повярвам, че има толкова много хора, които са налапали въдицата с критиката към БФС...Не искам да звуча арогантно или несправедливо (прекалено много съм ядосан), но това обижда средната интелигентност на индивида!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4427
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 21 сеп 2022 21:10

Съжалявам пичове, няма да влизам в полемики повече, това не го разбирам, не са моите разбирания и начини за влияние.
Вместо тотална война срещу лумпените....
Както и да е, тука е така.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, metodito и 46 госта