Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 10 авг 2022 11:31

krumeto написа:
LoveAndPeace написа:Неспортсменски фаул :)))) може би ако Тити Сълзичката тичаше в страни да , но това е футбол. Няма такова понятие в тая игра.
Някой да разтълкува какво означава това със скръстените ръце от страна на Шимунджов , защото бая вбеси помощниците в Динамо. После и някакъв костюмар с папка го повтори , та ако е нещо политическо ......отиват на сериозно наказание.

Аз също не разбрах!

Този жест значи "Орела на Албания" (а когато са вдигнати ръцете свити в юмруци се има предвид военен контекст: за сърбите е направо смъртна обида, но не знам доколко конкретно хърватите го приемат за обида)
Последна промяна от dido2k на 10 авг 2022 11:41, променено общо 1 път.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 10 авг 2022 11:39

krumeto написа:
drvasko98 написа:Супер съдийство и в двата мача както и в мачовете на Левски в ЕКТ. Съдиите свирят каквото видят. Има три дузпи и трин червени картона -дават се. В Разград пролетта се чудиха 5 мин как да им дадат дузпа, после що имало разправии след края на мача. Иначе Загреб взе и двата мача на ходом, а са доста слаб отбор

Е как пък не видя червения картон на Мухаррема, само ндето не изкърти носа на нашия?
Виждаше каквото му се искаше да види!

Идентично нарушение едно към едно с това на Рик/ч, футболиста на Динамо, знаейки отсъжданията на съдията до този момент беше готов сам да излезе от терена.

Лудогорец групи са си осигурили, дано и другите успеят и да не се падат съдии като снощните. Френските съдии ги мразя още от 1994г.
Последна промяна от Dust на 10 авг 2022 11:44, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 10 авг 2022 11:43

dido2k написа:Този жест значи "Орела на Албания" (а когато са вдигнати ръцете свити в юмруци се има предвид военен контекст: за сърбите е направо смъртна обида, но не знам доколко конкретно хърватите го приемат за обида)

Джака и Шакири като шиха сърбите в Русия на световното го показваха и помня тогава, че сърбетата бяха бесни.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 10 авг 2022 11:50

NOMER14 написа:
tmanolov написа:... Сега видях репортаж на отбора от Делиормана (на майчин език - няма нищо обидно, да не се засягат местните капанци)...

Майчин язик - да. Но пра-пра-...бабин - надали.
Преди 5-6 години попаднах на някакъв сайт. В някакво Делиорманско село (не обърнах внимание дали в Разградско или в Шуменско) някакъв от консулството за първия учебен ден подарил на дечицата тетрадки, боички и дори лаптопи. Няма лошо. Но интересното е друго: на снимката до мургавия дарител са се наредили едни дечица - всичките с руси косички и светли личица. Та Мидхат паша ще излезе прав. Нека не злоупотребяваме с това делиорман, макар че и аз прекалявам с използването му. Освен казуса Македония България има още много рани.

Прав си, аз не го казвам с лошо - служил съм 3 месеца в Разград и знам, че градът си е български, другото са бъзици. А и за раните си много прав - в този регион е една мешавица, една палитра, но пак са хубави хора и българи!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4193
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 10 авг 2022 11:55

dido2k написа:
krumeto написа:
LoveAndPeace написа:Неспортсменски фаул :)))) може би ако Тити Сълзичката тичаше в страни да , но това е футбол. Няма такова понятие в тая игра.
Някой да разтълкува какво означава това със скръстените ръце от страна на Шимунджов , защото бая вбеси помощниците в Динамо. После и някакъв костюмар с папка го повтори , та ако е нещо политическо ......отиват на сериозно наказание.

Аз също не разбрах!

Този жест значи "Орела на Албания" (а когато са вдигнати ръцете свити в юмруци се има предвид военен контекст: за сърбите е направо смъртна обида, но не знам доколко конкретно хърватите го приемат за обида)

Я дайте картинка. А хърватия имат граничен спор и със Словения, та може нещо такова да е, знам ли? Отделно хърватите нямат нищо общо с албанците, че да им се дразнят - все едно ние да се дразним на чеченците, примерно. Итделно си бяха партия с мюсюлманите в Босна срещу шумадийците - та дайте снимка, неко го видим. Отделно, орелът е символ на доста нации, включително двуглавия на източната римска империя. Точно както и лъвът
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 10 авг 2022 11:55

Dust написа:
dido2k написа:Този жест значи "Орела на Албания" (а когато са вдигнати ръцете свити в юмруци се има предвид военен контекст: за сърбите е направо смъртна обида, но не знам доколко конкретно хърватите го приемат за обида)

Джака и Шакири като шиха сърбите в Русия на световното го показваха и помня тогава, че сърбетата бяха бесни.

Тея показваха варианта с разперени ръце (крила) пред гърдите, който се тълкува като "Велика Албания", докато снощния по скоро беше насочен към делегата на УЕФА и мисля че са имали предвид по скоро "УЕФА е Мафия"(което си е 100% вярно) и "На Война"

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот LoveAndPeace » 10 авг 2022 11:56

Dust написа:
dido2k написа:Този жест значи "Орела на Албания" (а когато са вдигнати ръцете свити в юмруци се има предвид военен контекст: за сърбите е направо смъртна обида, но не знам доколко конкретно хърватите го приемат за обида)

Джака и Шакири като шиха сърбите в Русия на световното го показваха и помня тогава, че сърбетата бяха бесни.

Те и от щаба на ДИнамо не бяха особено щастливи :)

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2135
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот k20dan4o » 10 авг 2022 11:59

Съгласен съм че съдиите в България се навеждат, но го правят и с Левски и ЦСКА-Сф. Нормално, винаги е било така. Иначе говорим постоянно за групи на ШЛ, мечтаем си за ЛЕ, но реалността е че всичките сме за Лигата на скъсаняците, не хората за нас я направиха.
И другата реалност - видя се кое е слабото звено - Десподов, Доминик, Недялков...демек българчетата.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 10 авг 2022 12:10

k20dan4o написа:Съгласен съм че съдиите в България се навеждат, но го правят и с Левски и ЦСКА-Сф. Нормално, винаги е било така. Иначе говорим постоянно за групи на ШЛ, мечтаем си за ЛЕ, но реалността е че всичките сме за Лигата на скъсаняците, не хората за нас я направиха.
И другата реалност - видя се кое е слабото звено - Десподов, Доминик, Недялков...демек българчетата.

То щото Сисиньо е материал за златната топка...
Реалността е такава, че цялото ни първенство е ужасно слабо, и това няма как да не се отрази на водещия отбор: не може да станеш много по-силен, когато срещу теб останалите са трагедия. А за групите на ШЛ съм забелязал една тенденция: едни и същи са отборите от по-слабите страни и май УЕФА ги пускат на нещо като ротационен принцип да се пробват в групите за по 1-2 сезона. Просто Лудогорец май още си чакат следващия ред

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 10 авг 2022 12:14

tmanolov написа:Я дайте картинка. А хърватия имат граничен спор и със Словения, та може нещо такова да е, знам ли? Отделно хърватите нямат нищо общо с албанците, че да им се дразнят - все едно ние да се дразним на чеченците, примерно. Итделно си бяха партия с мюсюлманите в Босна срещу шумадийците - та дайте снимка, неко го видим. Отделно, орелът е символ на доста нации, включително двуглавия на източната римска империя. Точно както и лъвът

Има и друга версия: това било имитация на Моуриньо от един мач в калчото преди 12 години


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil и 37 госта