ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот metodito » 21 юли 2022 15:12

Capitana_Puyol написа:
metodito написа:
W84me написа:
metodito написа:Дано го докараме до 0-0, а в Гърция 1-1.
Иначе за мача с кипърците - продажбата на Давиде, мишите схеми на великия тактик, които излизат само в главата му и ужасната температура и повече влага.

Аз не мисля да гледам продължения и дузпи. Нямам нерви за това вече.

Такова ми е предчувствието, че ще има дузпи. Лошото е, че се падат втория мач пред озверели фенове на "Тумба". По важно ми е довечера да не допуснем гол, отколкото да вкараме. Убеден съм, че Мъри им е подготвил изненада. Стоилов обожава големите мачове и ако не ги печели, то поне не ги губи.

Кво значи "по-важно да не допуснем гол" ? Отпадна вече правилото за головете на чужд терен и дали е 0-0 или 3-3 все тая. А това предразполага отборите да играят по-разкрепостено вкъщи без да се пазят толкова да не допуснат гол. Така че в случая няма никаква логика да се играе за 0-0, защото това по новите правила не дава предимство.

Знам, че отпадна. Ако ни вкарат гол, отпадаме. Между другото тази двойка мачове е пореден пример защо отмяната е несправедлива. Вторият мач без наша публика, на непознат терен и предвид разликата в селекциите...
Да видим кой ще избере Мъри за вратата. Андреев ще е много интересен избор.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот alexdb » 21 юли 2022 17:46

metodito написа:Дано го докараме до 0-0, а в Гърция 1-1.
Иначе за мача с кипърците - продажбата на Давиде, мишите схеми на великия тактик, които излизат само в главата му и ужасната температура и повече влага.


Е тогава трябва да тренират дузпи. А като си помисля какви титани сме в това. А Кръстев ако пак се упражни в изпълнение на дузпа като Сп.В направо ще ми докара инфаркт.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот alexdb » 21 юли 2022 17:49

metodito написа:
Capitana_Puyol написа:
metodito написа:
W84me написа:
metodito написа:Дано го докараме до 0-0, а в Гърция 1-1.
Иначе за мача с кипърците - продажбата на Давиде, мишите схеми на великия тактик, които излизат само в главата му и ужасната температура и повече влага.

Аз не мисля да гледам продължения и дузпи. Нямам нерви за това вече.

Такова ми е предчувствието, че ще има дузпи. Лошото е, че се падат втория мач пред озверели фенове на "Тумба". По важно ми е довечера да не допуснем гол, отколкото да вкараме. Убеден съм, че Мъри им е подготвил изненада. Стоилов обожава големите мачове и ако не ги печели, то поне не ги губи.

Кво значи "по-важно да не допуснем гол" ? Отпадна вече правилото за головете на чужд терен и дали е 0-0 или 3-3 все тая. А това предразполага отборите да играят по-разкрепостено вкъщи без да се пазят толкова да не допуснат гол. Така че в случая няма никаква логика да се играе за 0-0, защото това по новите правила не дава предимство.

Знам, че отпадна. Ако ни вкарат гол, отпадаме. Между другото тази двойка мачове е пореден пример защо отмяната е несправедлива. Вторият мач без наша публика, на непознат терен и предвид разликата в селекциите...
Да видим кой ще избере Мъри за вратата. Андреев ще е много интересен избор.


Методи от досегашните издания на ЕКТ забелязвам, че в първите един-два кръга домакинството в първия мач дава предимство. Думкаш с някой измислен гол противникът, а на реванша бъркаш бетон и ако добуташ първото полувреме до Х второто и двата отбора едва ходят. Ние най-често сме отпадали от измислени отбори точно като сме били гости в първия мач. На прима виста и с Вадуц и с Тампере така се получи. А със Сутиеска бяхме домакини първия мач и ги отстранихме. С АЕК отпаднахме също като в първия мач бяхме гости. Някой ще каже ама като те бият с общ резултат 7:0 не може изобщо да става дума, че не са ни размазали. Ама в тия мачове не беше така. Просто един куп странични фактори натежаха и се получи този разгром. В Кипър можеше спокойно първото полувреме да вкараме защото играхме добре и имахме положения. Дойде изгонването на Миланов, голямата жега и тия накрая вкараха два гола, а третият беше пълен майтап. В София се опитахме да променим нещо, но заради калпав вратар пуснахме ранен гол и свършихме. Да не говорим за контузиите, че мача ни тук беше без публика и т.н.
Последна промяна от alexdb на 21 юли 2022 17:53, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот metodito » 21 юли 2022 17:53

alexdb написа:
Методи от досегашните издания на ЕКТ забелязвам, че в първите един-два кръга домакинството в първия мач дава предимство. Думкаш с някой измислен гол противникът, а на реванша бъркаш бетон и ако добуташ първото полувреме до Х второто и двата отбора едва ходят. Ние най-често сме отпадали от измислени отбори точно като сме били гости в първия мач. На прима виста и с Вадуц и с Тампере така се получи.

Дано. Иначе температурите и фазата на подготовка, в която са отборите предполага, че освен скандинавците, другите не са във върхова форма.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот futbolqga » 21 юли 2022 19:02

Някой може ли да разшифрова състава? На мен ми прилича на 5-4-1 това.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 21 юли 2022 19:07

С оглед състава - 2:0 за нас.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот Serafim » 21 юли 2022 19:09

по коя тв ще дават мача?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 21 юли 2022 19:14

futbolqga написа:Някой може ли да разшифрова състава? На мен ми прилича на 5-4-1 това.

4-2-3-1 Келиан с Миланов?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
DaNi_mLaDeNoV
Мнения: 213
Регистриран на: 11 юли 2011 14:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот DaNi_mLaDeNoV » 21 юли 2022 19:22

futbolqga написа:Някой може ли да разшифрова състава? На мен ми прилича на 5-4-1 това.


Както казах по-рано 3-4-3 Кордоба с Килиян и Сонко отзад - Галчев и Петрис като халфбекове - жоро и филип в центъра - билал ще го играе фалшива 9 ка и бразилците ще търсият празните места зад него.
[wrapimg=]http://e2.365dm.com/17/11/16-9/30/skysports-heung-min-son-tottenham-hotspur-football_4147881.jpg?20171105145303[/wrapimg]

capnclive
Мнения: 155
Регистриран на: 08 юли 2019 08:25
Контакти:

Re: ЛК: Левски (София) - ПАОК, Четвъртък от 20:00

Мнениеот capnclive » 21 юли 2022 19:24

Да се запиша - и аз познах 3-4-3. Уелтън и CR18 да жънат по крилата.
Не знам за вас, но на мен ми е супер притеснено. толкова не се притеснявах преди финала с люляците даже...

Само Левски и тесни пи*ета


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта