Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

4x4
Мнения: 1481
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот 4x4 » 03 май 2022 22:24

Най - смисленото е говядата да ходят на паша
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

krumeto
Мнения: 3797
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 03 май 2022 22:45

DanailG написа:Най-смисленото е просто да върнат Литекс в Ловеч.

Недей, че ей сега ще се наложи един спешно да го закарат на психиатър!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 03 май 2022 23:48

Ох, дано не пострада някоя бабка с бастун или невестичка бременна в осмия месец. Айде, жените и дечицата в сектор А са врели и кипели по финалите, те са калени във всякакви футболни битки, ама се тревожа за най-уязвимите на стадиона. :/
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 04 май 2022 07:29

4x4 написа:Най - смисленото е говядата да ходят на паша

Изгрухтя нереза, докато мляскаше суроватка.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9787
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот peliforewer » 04 май 2022 07:49

Като спорим за билети не мога и да не си спомня за един син поп Кръстьо и изтъргуваните от него билети на един мач Левски-ЦСКА.Часове след като вчера си купиха ценните хартийки за финала сините фенове започнаха да ги предлагат за продажба на цена от 50 до 200лв.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 04 май 2022 07:58

peliforewer написа:Като спорим за билети не мога и да не си спомня за един син поп Кръстьо и изтъргуваните от него билети на един мач Левски-ЦСКА.Часове след като вчера си купиха ценните хартийки за финала сините фенове започнаха да ги предлагат за продажба на цена от 50 до 200лв.

Пак пръв си се сдобил с "вътрешна инжформация" от Левски. Ти да не си от МИ6, или ЦРУ? Или най-вероятно от ЩАЗИ и КБГ.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот rsk » 04 май 2022 09:10

Пелифореуър, предатели винаги е имало. Е, бат Венко Оборота, взе каквато пара имаше в магазина до Екотой арена и повече не се и чу за него.
Други си предадоха отбора, позволиха са бъде прекръстен на ФК Лупи с цел гавра и припознаха Литекс. Това е висша форма на предателство.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

realno
Мнения: 6604
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 04 май 2022 10:30

Непринуден написа:
realno написа:
pomiqrat написа:Уау, колко лошо. От ЦСКА не искат да се случи трагедия на стадиона. Анатема.


На аматьорското ръководство на Литекс му е през люляка дали ще се случи трагедия или не: "Категорично заявяваме, че няма да допуснем никой да се подиграва с нашите фенове и великия ЦСКА".
Това е истинския му мотив, а не вашата сигурност и комфорт. Пак ви манипулират.


Вие обаче полагате усилия всеки ден да се усмивате.
Реално разкри, че истинската цел била "никой да не се подиграва с феновете и с великия ЦСКА". Цитирам него.

Значи първокласник със сигурност, но може би и от детската градина дете щеше се сети да не говори така, защото "няма как да се подиграваме с нещо което не съществува". Един от хардлайнерите на нямане на ЦСКА сам прави обратно твърддение без никой да го е молил. Толкова ви е нивото.

Шведски, извини ме, но не си струва да ти отговорям. Приеми го като комплимент, че поне ти го съобщавам. Следващия път няма и да го направя и все едно не съм забелязъл, че пишеш. Вдигнете малко нивото, че ситуацията много зле.


Събери си мислите, че се излагаш. Това е цитат от припошката ви декларация. И аз питам как може да бъде "велик" един умрял клуб? Ако умрелия ви клуб е "велик", заместника му, който играйка на армията какъв е тогава? Може би бледо копите, както вие припоците сте бледо копие на предишните "армейци".
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 04 май 2022 10:36

Наред с широкоразпространените тежки припоподобни симптоми, професионалният оранжев трол показва и такива на биполярно афективно разстройство. Като например говорен напор, в случая писмен.
Левски бил облагодетелстван от програмата в първата шестица (нищо, че допреди няколко месеца припоците ни пращаха в Б група), която си е такава от началото на формата. Тирето пък било ощетено от домакинския фактор (нищо, че зорлем се събират 500 припока на ЕкоТой Арена). И някъде там, ни в клин, ни в ръкав, мач от 95-та между Аякс и Реал. Мале, мале....
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
CSKA_1948_
Мнения: 810
Регистриран на: 16 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот CSKA_1948_ » 04 май 2022 10:40

Калъфкаджии, на смешното ви юбилейче що не напълнихте Г? Със Славия финала що не напълнихте Г? Бахти мишоците сте, 18 хил. + някоя друга бройка от А сектор и НИЕ СМЕ ЛЕВСКИИИ БАААА... Кво се правите на отворени бе спринтьори..

Забравихте че до преди 1-2 години ходихте по 500 човека на гейрена... Аре по кротко, знаем си кви сте..


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта