Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 23 фев 2022 17:24

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:Не съм чел договора на Хубчев с Левски, но според мен е нормално, ако отбора показва слаби резултати да има клауза с която да бъде освободен без обезщетение, все пак е получавал заплата и то немалка за българските стандарти. Той донесе Най-голямата загуба на Левски в ЕКТ, така че тук въпроса опира и до морал, но явно на него такъв му липсва.

И ние искахме в договора на Бенжалюн да пише , че щом е играл 0 мача да няма право на претенции за пари,ама пихме една студена вода.

Ами то от такива си патиме. И това се отнася не само за футбола, нали ги гледам и в работата няколко такива елемента.

[offtopic]Аз вече работя за удоволствие,имам осигурени едни пари доживот,а докато се чувствам добре ще добавям нещо отгоре,но без да се изморявам.[/offtopic]

Имам еди приятел, на който баща му остави наследство над един милион Евро в пари и имоти, та той напусна работа и се хвана портиер за 400 лв. за да си "убивал времето" :)

С 1млн.евро щях да намеря по-добри начини да си убивам времето :) .

Е, той си беше бохем навремето, ама сега с две внучета... :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Възрастен » 23 фев 2022 18:24

Гледам "Стани богат" и зададеният въпрос е: За кой отбор не е отбелязвал гол Мартин Камбуров. Четирите отговора са А/ Ботев Пловдив, Б/ Локомотив Пловдив, С/ ЦСКА - София и Д/ Националния отбор.
На първо четене възможните верни отговори са два. Някой спомня ли си Камбуров да е играл в ЦСКА - София??? И дори да е отбелязал гол? Разбира се (според авторите на въпроса) единствено верният отговор е Д/...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 23 фев 2022 18:31

Възрастен написа:Гледам "Стани богат" и зададеният въпрос е: За кой отбор не е отбелязвал гол Мартин Камбуров. Четирите отговора са А/ Ботев Пловдив, Б/ Локомотив Пловдив, С/ ЦСКА - София и Д/ Националния отбор.
На първо четене възможните верни отговори са два. Някой спомня ли си Камбуров да е играл в ЦСКА - София??? И дори да е отбелязал гол? Разбира се (според авторите на въпроса) единствено верният отговор е Д/...

Мартин Камбуров не играл в ЦСКА-София, а за националния не знам да е отбелязвал някога. Ако някой знае, да каже с/у кой. Вкарвал е единствено на Левски и това е най-голямата му гордост.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Възрастен » 23 фев 2022 18:35

damyanov1963 написа:
Възрастен написа:Гледам "Стани богат" и зададеният въпрос е: За кой отбор не е отбелязвал гол Мартин Камбуров. Четирите отговора са А/ Ботев Пловдив, Б/ Локомотив Пловдив, С/ ЦСКА - София и Д/ Националния отбор.
На първо четене възможните верни отговори са два. Някой спомня ли си Камбуров да е играл в ЦСКА - София??? И дори да е отбелязал гол? Разбира се (според авторите на въпроса) единствено верният отговор е Д/...

Мартин Камбуров не играл в ЦСКА-София, а за националния не знам да е отбелязвал някога. Ако някой знае, да каже с/у кой. Вкарвал е единствено на Левски и това е най-голямата му гордост.

Дори и в Уикипедия пише, че е играл и вкарвал за ЦСКА (без тире и без София). А че не е вкарвал за националния - това е точно така.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 23 фев 2022 19:20

Възрастен написа:
damyanov1963 написа:
Възрастен написа:Гледам "Стани богат" и зададеният въпрос е: За кой отбор не е отбелязвал гол Мартин Камбуров. Четирите отговора са А/ Ботев Пловдив, Б/ Локомотив Пловдив, С/ ЦСКА - София и Д/ Националния отбор.
На първо четене възможните верни отговори са два. Някой спомня ли си Камбуров да е играл в ЦСКА - София??? И дори да е отбелязал гол? Разбира се (според авторите на въпроса) единствено верният отговор е Д/...

Мартин Камбуров не играл в ЦСКА-София, а за националния не знам да е отбелязвал някога. Ако някой знае, да каже с/у кой. Вкарвал е единствено на Левски и това е най-голямата му гордост.

Дори и в Уикипедия пише, че е играл и вкарвал за ЦСКА (без тире и без София). А че не е вкарвал за националния - това е точно така.

Аз не знам и в ЕКТ да е отбелязвал, но може и да греша.
Иначе някои хора имат претенции, че бил по-добър от Гунди и Жеков.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Dust
Мнения: 8455
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 23 фев 2022 20:51

peliforewer написа:
Dust написа:Хич не се обяснявай. И в двата случая става дума за ФЕНОВЕТЕ.
И едни, и другите не мислят за същите - факт.

БФС е длъжен да работи за клубовете и феновете,а не само да ги глобява.Не каза Лудогорец къде и кога си представи новите в отбора.

Като ги видя да мърморят за дните и началните часове на футболните срещи ще им напомня и на тях същото.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

krumeto
Мнения: 3797
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот krumeto » 23 фев 2022 21:11

Dust написа:
peliforewer написа:
Dust написа:Хич не се обяснявай. И в двата случая става дума за ФЕНОВЕТЕ.
И едни, и другите не мислят за същите - факт.

БФС е длъжен да работи за клубовете и феновете,а не само да ги глобява.Не каза Лудогорец къде и кога си представи новите в отбора.

Като ги видя да мърморят за дните и началните часове на футболните срещи ще им напомня и на тях същото.

На 02 Март са сложили Лудогорец да играе в сряда от 14 часа. Тия не са добре! ;)
Ами нали сме на работа бе? :)
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

DanailG
Мнения: 1686
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот DanailG » 23 фев 2022 22:56

Аман от цирковете на това ловешко посмешище

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22984
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот NOMER14 » 24 фев 2022 00:39

Пак ли грешен футболен въпрос в Стани богат?

Mitata
Мнения: 6668
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Mitata » 24 фев 2022 06:53

DanailG написа:Аман от цирковете на това ловешко посмешище


Голям "цирк" е, че ЦСКА София плаща престъпно натрупаните дългове от Титан. Голям "цирк" е, че и феновете се включиха в изплащането на брадясалите дългове. Още по-голям цирк е, че босът на ЦСКА 1948, претендиращ че е наследник не е платил 1 (един) лев от въпросните дългове. А най-големият цирк е, че държавното обвинение, което бе сезирано от Томов още през 2014г. за престъпленията на Титан към ЦСКА, не си е помръднало и малкото пръстче да преследва виновниците.

Цирк е ЦСКА 1948, създаден с единственото намерение да раздели фенската маса на армейците, финансиран от бивши цесекари, собственици на клубове, няма и 100 фена. Че то Царско село е с повече привърженици от числото.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 24 госта