Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 02 ное 2021 21:17

yagarr написа:
vlong написа:А защо ПСЖ,Барса,Реал не ги плащат от В група?
Едно е вашето неистово желание за мъст ,друга е действителността.
АХАТ-Големите ви посветиха песен.
ЧЕРНАТА ОВЦА.
Умряхте,трайте си.
Хаааахааахааа

Разликата между вас и тях е че държавата не им плаща задкулисно задълженията чрез пратени спонсори за разлика от вас.

Това как точно става? Чрез някое министерство ли, чрез общината ли, чрез коя държавна структура? Отговаряй с факти, бе, уважаеми айгър!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4747
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 02 ное 2021 21:18

Бреййй,преди беше Тиквата,сега стана държавата.
Предлагам да постъпите по хиндуистки.
Заставате в поза Лотос,и започвате-Оооммм,задълженията,Оооммм фааалиитт,
Ооооомм Вгрууупаа,Ооооммм .
САМО ЛЕВСКИ!

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 02 ное 2021 21:19

TristaNNN написа:
yagarr написа:
vlong написа:А защо ПСЖ,Барса,Реал не ги плащат от В група?
Едно е вашето неистово желание за мъст ,друга е действителността.
АХАТ-Големите ви посветиха песен.
ЧЕРНАТА ОВЦА.
Умряхте,трайте си.
Хаааахааахааа

Разликата между вас и тях е че държавата не им плаща задкулисно задълженията чрез пратени спонсори за разлика от вас.

Това как точно става? Чрез някое министерство ли, чрез общината ли, чрез коя държавна структура? Отговаряй с факти, бе, уважаеми айгър!

Идолите ви Кралят Слънце и Дидо Пеевски знаят най-добре как става.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 02 ное 2021 21:46

TristaNNN написа:
шивача написа:Седя си и се питам: пак за локдауни говорят, искат на децата ни да бъркат по дупките, за да ги допуснат до училище и тн.....
Та се питам, футболните агитки седят тихо-всичките мълчат!? Дали е случайно? Или е имало кеш? Нещо взех да се изнервям, ама наистина и реших да го споделя, барем ми олекне....
[offtopic]не ми олекна :evil:[/offtopic]

Не ги слушай и толкова, като ти чета коментара явно успяват да постигнат желаната психоза. Сипи си нещо за пиене, удари една игла на жена ти, опечи си чушки на фурна, че сега са поевтинели, изиграй едно хоро, а след малко почват и мачовете от ШЛ - наслади се на качествен футбол. Въобще има много приятни занимания в живота освен четенето и гледането на ковид глупотевините. :?

Не ги слушам, а тв освен футбол и чат-пат някой филм, друго не гледам. Алкохол не пия, малко бира или червено вино макс.Просто ми писна от педали, лизачи и мазньочи,както и от овце. И най ме е яд на себе си, щото съм безсилен :evil:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 02 ное 2021 21:47

ugly bug написа:
шивача написа:Седя си и се питам: пак за локдауни говорят, искат на децата ни да бъркат по дупките, за да ги допуснат до училище и тн.....
Та се питам, футболните агитки седят тихо-всичките мълчат!? Дали е случайно? Или е имало кеш? Нещо взех да се изнервям, ама наистина и реших да го споделя, барем ми олекне....
[offtopic]не ми олекна :evil:[/offtopic]

Избирателната активност предполагам и се надявам че ще е не повече от 20% този път!
Лично аз ще гласувам само за президент и гласът си ще дам за Луна ! (съвсем сериозно го казвам)

Аз от "царя" насам е съм гласувал, ама за луна може и аз да отида :mrgreen: също съм сериозен
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 02 ное 2021 21:49

damyanov1963 написа:
шивача написа:Седя си и се питам: пак за локдауни говорят, искат на децата ни да бъркат по дупките, за да ги допуснат до училище и тн.....
Та се питам, футболните агитки седят тихо-всичките мълчат!? Дали е случайно? Или е имало кеш? Нещо взех да се изнервям, ама наистина и реших да го споделя, барем ми олекне....
[offtopic]не ми олекна :evil:[/offtopic]

Шивач много те отчая загубата от Локото.
Преди нея май беше написал нещо от рода, че ще ги изядете заедно с че решите от Кюстендил :lol:

Не, загубата си беше заслужена. То от десет години толкова нещастие около ЦСКА, че една или десет загуби няма да ме отчаят :lol:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12459
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 02 ное 2021 21:59

yagarr написа:
TristaNNN написа:
yagarr написа:
vlong написа:А защо ПСЖ,Барса,Реал не ги плащат от В група?
Едно е вашето неистово желание за мъст ,друга е действителността.
АХАТ-Големите ви посветиха песен.
ЧЕРНАТА ОВЦА.
Умряхте,трайте си.
Хаааахааахааа

Разликата между вас и тях е че държавата не им плаща задкулисно задълженията чрез пратени спонсори за разлика от вас.

Това как точно става? Чрез някое министерство ли, чрез общината ли, чрез коя държавна структура? Отговаряй с факти, бе, уважаеми айгър!

Идолите ви Кралят Слънце и Дидо Пеевски знаят най-добре как става.

Ясно. Стандартен въздухарски отговор, пропит от левскимразие и резултат от облъчването с оранжева пропаганда, уважаеми айгър. :|
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4747
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 02 ное 2021 22:01

Шивачът тази вечер е настроен минорно и философски.
А тези приказки покрай ваксините съм ги чел още преди 40. г.от големите фантасти.
Обикновено те познават.Ама за нас едва ли ще се случи,така че защо да се притесняваме,след като не можем да влияем на по - младите,а и на тях не им пука.
Уморих се да се притесняваме.Даже и в Библията го пише -Живей си животът,Бог е промислил за теб.
САМО ЛЕВСКИ!

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 03 ное 2021 08:20

TristaNNN написа:
yagarr написа:
TristaNNN написа:
yagarr написа:
vlong написа:А защо ПСЖ,Барса,Реал не ги плащат от В група?
Едно е вашето неистово желание за мъст ,друга е действителността.
АХАТ-Големите ви посветиха песен.
ЧЕРНАТА ОВЦА.
Умряхте,трайте си.
Хаааахааахааа

Разликата между вас и тях е че държавата не им плаща задкулисно задълженията чрез пратени спонсори за разлика от вас.

Това как точно става? Чрез някое министерство ли, чрез общината ли, чрез коя държавна структура? Отговаряй с факти, бе, уважаеми айгър!

Идолите ви Кралят Слънце и Дидо Пеевски знаят най-добре как става.

Ясно. Стандартен въздухарски отговор, пропит от левскимразие и резултат от облъчването с оранжева пропаганда, уважаеми айгър. :|

Самия факт че собственика ви е човек без 2 лева в джоба говори достатъчно колко не сте зависими от държавата.

tmanolov
Мнения: 4222
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот tmanolov » 03 ное 2021 09:30

yagarr написа:Самия факт че собственика ви е човек без 2 лева в джоба говори достатъчно колко не сте зависими от държавата.

За Ристу Кюрдъ ли става въпрос - ако не са парите от рекламки на основния ви спонсор и тези, дето високия господин му плаща, за да поства в социалките "Ярмейци, те това е истинският Литекс", ще ходи по-скъсан и от Насо Г.З.
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта