Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 02 ное 2021 19:57

Разкрити сте, марионетки на всяка власт ! Хасковския гигант се гаври с вас с 15 000 евро заплата в най-тежкия момент на клуба ви големия лефскар ! Какво прави клуб с 33 милиона задължения в елита ? ЦСКА беше изваден за 22-23 милиона.

Петър Курдов: Дълговете на Левски растат, Стоилов взима 15 000 евро докато в клуба не получават нищо
Г-н Курдов, какво ви прави впечатление в играта на Левски в последните мачове?

- Каква е разликата между Живко Миланов и този специалист Мърито? Не само аз, а и други хора го виждат - има някакъв напредък, но да се каже, че е с някаква страшна организация, не мисля, че е така. Отборът с тези футболисти - толкова. Лично аз мисля, ако изходя от последния мач с Черно море, нещата пак са такива, каквито ги гледахме от самото начало на сезона.

Задълженията се трупат и доколкото имам информация те вече са над 33 милиона лева... Какво доказваме? Колко са велики Наско Сираков и Мъри? А отборът е на същото място. Поне да беше стоял Живко Миланов, за да се учи и да върви така, докато клубът излезе в несъстоятелност. Всичко е една заблуда.

Все пак няма ли подобрение в играта на тима?

- Ако върна назад картинката за двубоя с ЦСКА. Говорих с много уважаван човек от мен и той ми каза, че това е най-елементарно изиграният мач от Левски. Не знаеш колко си зле и в същото време да тръгваш да атакуваш... Повеждаш и после губиш. Това се случи в няколко двубоя. Шпайдела едно време ни казваше: "Кое е по-добре, 0:0 или 1:0 за ЦСКА? Когато се научите да си пазите задника да не ви вкарват голове, тогава ще се научите да играете футбол".

Мъри взима 15 000 евро заплата, а в същото време служителите и футболистите три-четири месеца не са получавали пари. Как за този велик треньор има, а за другите не. Никаква промяна няма и по-зле става. Загубата от Лудогорец беше образец как не трябва да се играе. Но това се замаза под килима и не се даде никаква гласност. Това не е верният път и до нищо добро за Левски няма да доведе.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Без цензура!

Мнениеот damyanov1963 » 02 ное 2021 20:07

TristaNNN написа:
bubka написа:Левски пак ги осъдили за нещо си. Да не се плашат, Шиши ще плати.

Ще обжалим с тезата, че всъщност сме Литекс. :mrgreen:

Иначе сме Динамо, ама когато трябва да плащаме сме Левски :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

vlong
Мнения: 4771
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 02 ное 2021 20:09

Дай фиш ,бе тъпан .Ебахти първосигналните.
Плоският за колко се разписва?
Ама вий имате пари!!!
Ами като имате що не плащате -на Супата ,на другият треньор Йорданов,на държавата 5млн.
На Акрапович,кой знае още на колко.
Защо бе,мелеонер недъгав?
САМО ЛЕВСКИ!

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 02 ное 2021 20:14

vlong написа:Дай фиш ,бе тъпан .Ебахти първосигналните.
Плоският за колко се разписва?
Ама вий имате пари!!!
Ами като имате що не плащате -на Супата ,на другият треньор Йорданов,на държавата 5млн.
На Акрапович,кой знае още на колко.
Защо бе,мелеонер недъгав?

Ждрольо, тебе какво те интересува ние на кой плащаме ? Тая дрисня за държавата може да си я спестиш щото всичкото е платено под формата на инвестиции . Хасковския Гуардиола ви гаври а вие му правите като вятъра, какво правите в първа лига с 33 задължения милиона марионетко ?

vlong
Мнения: 4771
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 02 ное 2021 20:17

Ти започна,тебе какво те интересува.Да не си финансов директор.Събираме си пари и си плащаме .Наши пари.Ясно ли ти е ,другарю партиен.
Гледай в канчето на жужевия
САМО ЛЕВСКИ!

yagarr
Мнения: 601
Регистриран на: 02 сеп 2018 23:57

Re: Без цензура!

Мнениеот yagarr » 02 ное 2021 20:19

vlong написа:Ти започна,тебе какво те интересува.Да не си финансов директор.Събираме си пари и си плащаме .Наши пари.Ясно ли ти е ,другарю партиен.
Гледай в канчето на жужевия

Интересува ме какво правите в първа лига при наличието на тия задължения с оглед задълженията на ЦСКА ? Тия ваши пари са толкова ваши колкото не сте подлоги на властта.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23913
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 02 ное 2021 20:22

TristaNNN написа:
шивача написа:Седя си и се питам: пак за локдауни говорят, искат на децата ни да бъркат по дупките, за да ги допуснат до училище и тн.....
Та се питам, футболните агитки седят тихо-всичките мълчат!? Дали е случайно? Или е имало кеш? Нещо взех да се изнервям, ама наистина и реших да го споделя, барем ми олекне....
[offtopic]не ми олекна :evil:[/offtopic]

Не ги слушай и толкова, като ти чета коментара явно успяват да постигнат желаната психоза. Сипи си нещо за пиене, удари една игла на жена ти, опечи си чушки на фурна, че сега са поевтинели, изиграй едно хоро, а след малко почват и мачовете от ШЛ - наслади се на качествен футбол. Въобще има много приятни занимания в живота освен четенето и гледането на ковид глупотевините. :?

Точно така :idea:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6226
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 02 ное 2021 20:23

TristaNNN написа:
ugly bug написа:
шивача написа:Седя си и се питам: пак за локдауни говорят, искат на децата ни да бъркат по дупките, за да ги допуснат до училище и тн.....
Та се питам, футболните агитки седят тихо-всичките мълчат!? Дали е случайно? Или е имало кеш? Нещо взех да се изнервям, ама наистина и реших да го споделя, барем ми олекне....
[offtopic]не ми олекна :evil:[/offtopic]

Избирателната активност предполагам и се надявам че ще е не повече от 20% този път!
Лично аз ще гласувам само за президент и гласът си ще дам за Луна ! (съвсем сериозно го казвам)

Обаче после да не ревеш, че уважаемите мангали и турци са върнали вашия създател на власт в компанията на ония другите, де дават криминални обществени поръчки на уважаемия бай Индже. :?

Споко !
Не съм пропуснал избори до сега но този път ще ми пръднат на червея.
И като гласувахме аз и ти досега, някаква файда !?
Само шматки с нагли усмивки!
Копират къде квото може и да се надупят на този от който ще има изгода.
За хора без позиция няма да гласувам!
Никога досега не съм критикувал която и да е партия но този път вече ми дойде в повечко.
Няма и да рева за в бъдеще,както ти казваш.
8-)
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 02 ное 2021 20:27

vlong написа:Ти започна,тебе какво те интересува.Да не си финансов директор.Събираме си пари и си плащаме .Наши пари.Ясно ли ти е ,другарю партиен.
Гледай в канчето на жужевия

Нито събирате, нито плащате. Просто Пеуката си затваря очите и това е поредна година. Циганска работа!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

vlong
Мнения: 4771
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 02 ное 2021 20:28

Елементарни обяснения за елементарни.
Информирай се за задълженията на Барса,Реал, и разни други италиански и всякакви отбори.
И питай УЕФА.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace и 49 госта