Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 окт 2021 22:13

vlong написа:Ти сериозно ли,ва?
Май си вярваш на наборите.
Ако го казваш да дразниш има резон,ама иначе...

От кой край на България си, ва?
Вярвам на фактите, а те са, че най-добрите ви момчета отидоха в ЦСКА, Лудогорец, Славия, ЦСКА 1948 и други :!:
Ако си се подразнил, има защо да го правиш, ама на не на мен, а на които са отговорни за това.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 окт 2021 22:15

Кога се очаква фалшивия футбол на фалшивата коса да не бъде вписан в съда?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Dust
Мнения: 8433
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 20 окт 2021 22:33

шивача написа:Много интересно, но откакто г-н Сираков е начело на подуенци, най-големите им таланти изчезват с лекота. Ето още едно Пеле, което акостира при нас:
https://youtu.be/9KRNmqPtcnE?t=50

Марк -Емилио Папазов добре върви в Литекс, а догодина очаквам да вземем и Дани Начев, ако продължи да се развива в Спартак Вн

Оня ден гледах на живо въпросния Папазов... не искам да му бъда лош пророк.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 окт 2021 22:38

Dust написа:
шивача написа:Много интересно, но откакто г-н Сираков е начело на подуенци, най-големите им таланти изчезват с лекота. Ето още едно Пеле, което акостира при нас:
https://youtu.be/9KRNmqPtcnE?t=50

Марк -Емилио Папазов добре върви в Литекс, а догодина очаквам да вземем и Дани Начев, ако продължи да се развива в Спартак Вн

Оня ден гледах на живо въпросния Папазов... не искам да му бъда лош пророк.

имах си аз да кажеш нещо положително за някоЙ :)
Между другото, ако си нямаш отбор що не станеш от подуене-малко още ти трябва :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6224
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 20 окт 2021 22:48

Той български мачове НЕ гледа човека ...!
Не го занимавай с глупости!
:roll:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Dust
Мнения: 8433
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 20 окт 2021 22:51

Резерва в 16-тия на второто ниво на футболът ни.
Влизайки в игра по-добре да си беше седял на пейката.
Това е млад футболист който уж те първо да се развива... максимумът ще е средняшки отбор у нас.

Ей го един Митко Митков лоша дума не мога да кажа и пред него има някакъв шанс.

Националния селекционер на Босна беше на този мач, че защо да не отида и а,з да поглеждам от стадиона?
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 20 окт 2021 23:28

vlong написа:Гледам кабакчи ши свири честно на Цецка.Браво така трябва ,с декларацийки към прогрес.
Одобрявам.

Аз пък гледам Никито Попов ще е свирач на Лефски ( никога не съм го изписвал така, но се уча от теб ) - той наистина е честен, голове с ръка не му правят впечатление , фаулове в 90мин само той вижда..Браво! Наистина така трябва! Смешко си ти!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Без цензура!

Мнениеот Kiril2681 » 20 окт 2021 23:29

Dust написа:Резерва в 16-тия на второто ниво на футболът ни.
Влизайки в игра по-добре да си беше седял на пейката.
Това е млад футболист който уж те първо да се развива... максимумът ще е средняшки отбор у нас.

Ей го един Митко Митков лоша дума не мога да кажа и пред него има някакъв шанс.

Националния селекционер на Босна беше на този мач, че защо да не отида и а,з да поглеждам от стадиона?

Миришеш на потури отдалеч, а и Разград ти е близо - прескочи до там, задници за близане все ще намериш
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12490
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот TristaNNN » 20 окт 2021 23:29

шивача написа:Вярвам на фактите, а те са, че най-добрите ви момчета отидоха в ЦСКА-София (София), Лудогорец, Славия, ЦСКА 1948 и други :!:
.

Уважаеми припознавачо, би ли ми казал как оцени тези момчета като най-добрите ни? В Левски ли ги гледа, в Литекс ли, къде? Че и факт било. Явно главите ви са дотолкова затормозени от оранжевата пропаганда и левскимразието, че съвсем се заплесвате като пишете щуротии.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот шивача » 20 окт 2021 23:39

TristaNNN написа:
шивача написа:Вярвам на фактите, а те са, че най-добрите ви момчета отидоха в ЦСКА-София (София), Лудогорец, Славия, ЦСКА 1948 и други :!:
.

Уважаеми припознавачо, би ли ми казал как оцени тези момчета като най-добрите ни? В Левски ли ги гледа, в Литекс ли, къде? Че и факт било. Явно главите ви са дотолкова затормозени от оранжевата пропаганда и левскимразието, че съвсем се заплесвате като пишете щуротии.

Колега припознавач, чета вашите мнения, следя журналистическите ви пропаганди и според тях и вас, това са ви топ играчите в школата. Ако имате и други, моля да ги споделиш :P
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jusi и 31 госта