Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот realno » 11 окт 2021 08:49

шивача написа:Аз подкрепям Бербатов, защото е обещал, че клубове-длъжници ще бъдат изхвърлени от професионалния футбол :!:

Изтъркахте тиретвата от използване. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Ali.Sowe
Мнения: 32
Регистриран на: 22 юни 2020 09:55

Re: Без цензура!

Мнениеот Ali.Sowe » 11 окт 2021 10:47

Dust написа:Питам съвсем нормално дали има някъде предизборните програми на кандидатите и получавам селяндурски отговор.
Овчето мислене не ми е приоритет и да хуля в едно с масата.

Колега, Вие ли възнамерявате да гласувате и ако да, в коя секция?
Предизборната програма на Бербатов беше представена на клубовете, чиито ДЕЛЕГАТИ ще правят избора.
За форумните "делегати" има чисто нов сайт.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 11 окт 2021 11:15

Който е тук с намерението да води нормална дискусия ми е отговорил, за което му благодаря.
За другите стадото, гегата и да следват плътно пътеводната си светлина
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 11 окт 2021 11:28

Снощи тези сериозно ли са зачели този гол за Франция при положение, че "има" VAR на стадиона?

Изображение
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dido2k » 11 окт 2021 11:45

Dust написа:Снощи тези сериозно ли са зачели този гол за Франция при положение, че "има" VAR на стадиона?

Защото след като са гледали повторенията са преценили, че защитника бил докоснал топката след първоначалния пас и това създало нова ситуация. Аз поне такова докосване не видях, ама такъв бил правилника. За мен лично, това ТРЯБВАШЕ да бъде засада, ама какво да се прави.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 11 окт 2021 11:49

Не зная, кой защитник, какво докосва, но това е идиотско.
Същото, като ето това https://gong.bg/bg-football/drugi/multi ... deo-654144
Made in Bulgaria, ти знаеш ли кой съм аз.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Ozzimozzi
Мнения: 7169
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Ozzimozzi » 11 окт 2021 11:58

Чудно ми е как някой, който така живо се интересува от предстоящият конгрес, кандидатите и програмите им, не може да си намери информация, за това какви са вижданията на Бербатов и екипа му, при положение, че кампанията им върви от няколко месеца.
Интерсна пресконференция върви в момента и се излъчва на живо по Спортал. Предполагам, че който много се интересува от кандидатите за президент на БФС я следи с интерес. Доста мръсни номерца в момента се въртят от Перуката и кликата му, за да спасят задниците си.
Нооо.... вероятно в момента темата на преден план е "засадата на Мбапе". :)
Важно е да се неглижира предстоящият конгрес и управлението на Перуката. Бърсачите на задници са се активизирали! ;)
Последна промяна от Ozzimozzi на 11 окт 2021 12:02, променено общо 2 пъти.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15194
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот miro_rz » 11 окт 2021 11:59

Dust написа:Не зная, кой защитник, какво докосва, но това е идиотско.
Същото, като ето това https://gong.bg/bg-football/drugi/multi ... deo-654144
Made in Bulgaria, ти знаеш ли кой съм аз.

Поредният мислещ се за голяма работа!
Изображение

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23859
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот delqnski47 » 11 окт 2021 12:11

Dust написа:Ясно, имаме шест кандидата за президент на БФС и никой до сега не е показал предизборната си програма за развитие на футбола в България. И след това овцете чакат овчаря с магическата гега да ни направи конкурентни поне на Албания.

Не, това не е овче мислене, това направо е за Пулицър.

В момента тече(или е свършила вече) прескоференцията на Бербатов с програмата .
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Dust
Мнения: 8290
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Dust » 11 окт 2021 12:28

miro_rz написа:
Dust написа:Не зная, кой защитник, какво докосва, но това е идиотско.
Същото, като ето това https://gong.bg/bg-football/drugi/multi ... deo-654144
Made in Bulgaria, ти знаеш ли кой съм аз.

Поредният мислещ се за голяма работа!

Обяснението за случката, което даде преди малко в пресконференцията е разбираемо, но не е оправдание.
Публично се извини за действията си.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта