Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

honda
Мнения: 4411
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот honda » 28 юли 2021 20:31

dedra написа:Голяма българска фирма ще налива пари при нас!

Само на мен ли ми направи впечатление думите на К.Баждеков. 3 Пъти гледах интервюто с него и лично аз останах с впечатление ,че не говори за "Палмс Бет" - Първо спомена имента на собственците на "Палмс Бет" ,после отказа да спомене името на компанията (което е напълно нормално,ако компанията е "Палмс Бет" то дали ще споменеш името на компанията или на собственицте и, няма голяма разлика). Другото което ми направи впечатление ,че Баждека ,каза че въпросната компания има разнопосочни дейности. На мен лично не ми известно "Палмс Бет" да има други дейности освен хазарт.
Друго нещо ми направи впечатление- К.Баждеков заяви,че ще бъде на директор до ОС,след което явно ще бъде заменен. Няма никакъв смисъл да вземаш някой на работа и има няма 2 седмици след това ,той вече да знае ,че след 1 месец вече няма да е на работа(като 6 месеца не можаха да намерят такъв човек). И точно този човек се занимава с финансите- на мен ми намирисва ,че се водят преговори не за спонсор.
Не са толкова много компаниите в България ,които могат да отделят милиони. Дали не става дума за много нашумелите напоследък "Еврохолд" - това си е в кръга на шегата.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4337
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 28 юли 2021 21:01

tiamat написа:Дано не е като завръщането на Славчев... Щото и той беше добър навремето ама... А Миланов е даже шампион на Русия май.

Като каза шампион на Русия и се сетих за Попето. В интервю преди години беше казал , че мечтата на баща му била да го види играч на Левски 8-)

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4489
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tiamat » 28 юли 2021 21:21

LoveAndPeace написа:
tiamat написа:Дано не е като завръщането на Славчев... Щото и той беше добър навремето ама... А Миланов е даже шампион на Русия май.

Като каза шампион на Русия и се сетих за Попето. В интервю преди години беше казал , че мечтата на баща му била да го види играч на Левски 8-)

Няма да е лошо ;)

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 28 юли 2021 21:39

tiamat написа:Дано не е като завръщането на Славчев... Щото и той беше добър навремето ама... А Миланов е даже шампион на Русия май.

Миланов имаше ли проблеми с контузии? От титуляр в ЦСКА Москва, през Швейцаря и накрая година и половина не е играл. Тотален регрес. Не знам колко отдаден и силен психически трябва да си, за да се съвземеш и да успееш да достигнеш и задържиш едно добро ниво за България. Трудна работа, ама да видим.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3476
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 28 юли 2021 21:46

LoveAndPeace написа:Като каза шампион на Русия и се сетих за Попето. В интервю преди години беше казал , че мечтата на баща му била да го види играч на Левски 8-)

и на мен :)
110 години любов!

Testa_di_Legno
Мнения: 642
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Testa_di_Legno » 28 юли 2021 22:01

LoveAndPeace написа:Като каза шампион на Русия и се сетих за Попето. В интервю преди години беше казал , че мечтата на баща му била да го види играч на Левски 8-)

Той тази мечта на баща си можеше да я осъществи още около 2004-2005 г. Отговорът на въпроса защо не стана тогава, е същият като отговора на въпроса защо няма да стане и сега. 8-)
Само "Левски"!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21559
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 29 юли 2021 00:20

Testa_di_Legno написа:
LoveAndPeace написа:Като каза шампион на Русия и се сетих за Попето. В интервю преди години беше казал , че мечтата на баща му била да го види играч на Левски 8-)

Той тази мечта на баща си можеше да я осъществи още около 2004-2005 г. Отговорът на въпроса защо не стана тогава, е същият като отговора на въпроса защо няма да стане и сега. 8-)


Какъв е той? Да не е като на братята Христови?

Потребителски аватар
virtualenbg
Мнения: 115
Регистриран на: 11 юни 2008 11:33
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот virtualenbg » 29 юли 2021 10:55

krumeto написа:
mrw8 написа:
koisa написа:Бумеранг... Тъкмо бях забравил, че някога е играл при нас и хоп, върна се! :(


Е що, това е един от футболистите, който прогресира много при Роси, а и биеше добри дузпи....
Не мога да разбера на това дередже дето сме в момента как може де се намира манА постоянно, за който и да е дето е дошъл....
А и крайно време е да развиеме и собствени кадри, че разни отбори като Разград го сасипаха БГ футбола....

Да бе не са разбили лайнарщините, ами Разград! Някой ви срал в гащите!
Излезте от кома и стигнете Разград. Не се молете те да се върнат при вас. Няма да стане.
Разград са виновни, че сте яли/пили, не платили!

Ще те видя, когато маските паднат и се окаже, че ваш Кирчо е източвал държавата и е изпирал пари през клубъТ.
Когато се окаже и той в един масивен списък от сорта на Магнитски, дали още ще говориш така?
Или искаш да кажеш, че е случайно как във всеки възлов мач ви свирят едни и същи съдии?
Или как разни бивши наши собственици са плащали по 24 млн на година, за да могат да развиват бизнес в БГ?
Или как 7 години поред нямаше свирена дузпа срещу Вас?
Или как купувахте всички по-перспективни млади играчи на другите клубове, които после забивахте в трета глуха?
Или как собствениците Ви дължат пари на половината фирми в Разград, и ако имат неблагоразумието да си ги поискат...следва държавен терор?
Или да ми кажеш нещо за комплексите на Гела?
Когато някой отбор ви достигне и със собственика/собствениците се случват странни аномалии с бизнеса и статута им на свободни хора?
Ате дерзайте и бройте. Ще дойде ден, в който всичките Ви титли ще отидат в кенефа, заедно с отборчето ви.

krumeto
Мнения: 3794
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот krumeto » 29 юли 2021 11:00

virtualenbg написа:
krumeto написа:
mrw8 написа:
koisa написа:Бумеранг... Тъкмо бях забравил, че някога е играл при нас и хоп, върна се! :(


Е що, това е един от футболистите, който прогресира много при Роси, а и биеше добри дузпи....
Не мога да разбера на това дередже дето сме в момента как може де се намира манА постоянно, за който и да е дето е дошъл....
А и крайно време е да развиеме и собствени кадри, че разни отбори като Разград го сасипаха БГ футбола....

Да бе не са разбили лайнарщините, ами Разград! Някой ви срал в гащите!
Излезте от кома и стигнете Разград. Не се молете те да се върнат при вас. Няма да стане.
Разград са виновни, че сте яли/пили, не платили!

Ще те видя, когато маските паднат и се окаже, че ваш Кирчо е източвал държавата и е изпирал пари през клубъТ.
Когато се окаже и той в един масивен списък от сорта на Магнитски, дали още ще говориш така?
Или искаш да кажеш, че е случайно как във всеки възлов мач ви свирят едни и същи съдии?
Или как разни бивши наши собственици са плащали по 24 млн на година, за да могат да развиват бизнес в БГ?
Или как 7 години поред нямаше свирена дузпа срещу Вас?
Или как купувахте всички по-перспективни млади играчи на другите клубове, които после забивахте в трета глуха?
Или как собствениците Ви дължат пари на половината фирми в Разград, и ако имат неблагоразумието да си ги поискат...следва държавен терор?
Или да ми кажеш нещо за комплексите на Гела?
Когато някой отбор ви достигне и със собственика/собствениците се случват странни аномалии с бизнеса и статута им на свободни хора?
Ате дерзайте и бройте. Ще дойде ден, в който всичките Ви титли ще отидат в кенефа, заедно с отборчето ви.

Недоказани обвинения и заклинания.
Писах по-горе, за вашите несгоди не е виновен ни Киро, нито пък Лудогорец!
Благодаря за празнословния ти доклад и ЛЕК ДЕН!
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
virtualenbg
Мнения: 115
Регистриран на: 11 юни 2008 11:33
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот virtualenbg » 29 юли 2021 11:03

krumeto написа:
virtualenbg написа:
krumeto написа:
mrw8 написа:
koisa написа:Бумеранг... Тъкмо бях забравил, че някога е играл при нас и хоп, върна се! :(


Е що, това е един от футболистите, който прогресира много при Роси, а и биеше добри дузпи....
Не мога да разбера на това дередже дето сме в момента как може де се намира манА постоянно, за който и да е дето е дошъл....
А и крайно време е да развиеме и собствени кадри, че разни отбори като Разград го сасипаха БГ футбола....

Да бе не са разбили лайнарщините, ами Разград! Някой ви срал в гащите!
Излезте от кома и стигнете Разград. Не се молете те да се върнат при вас. Няма да стане.
Разград са виновни, че сте яли/пили, не платили!

Ще те видя, когато маските паднат и се окаже, че ваш Кирчо е източвал държавата и е изпирал пари през клубъТ.
Когато се окаже и той в един масивен списък от сорта на Магнитски, дали още ще говориш така?
Или искаш да кажеш, че е случайно как във всеки възлов мач ви свирят едни и същи съдии?
Или как разни бивши наши собственици са плащали по 24 млн на година, за да могат да развиват бизнес в БГ?
Или как 7 години поред нямаше свирена дузпа срещу Вас?
Или как купувахте всички по-перспективни млади играчи на другите клубове, които после забивахте в трета глуха?
Или как собствениците Ви дължат пари на половината фирми в Разград, и ако имат неблагоразумието да си ги поискат...следва държавен терор?
Или да ми кажеш нещо за комплексите на Гела?
Когато някой отбор ви достигне и със собственика/собствениците се случват странни аномалии с бизнеса и статута им на свободни хора?
Ате дерзайте и бройте. Ще дойде ден, в който всичките Ви титли ще отидат в кенефа, заедно с отборчето ви.

Недоказани обвинения и заклинания.
Писах по-горе, за вашите несгоди не е виновен ни Киро, нито пък Лудогорец!
Благодаря за празнословния ти доклад и ЛЕК ДЕН!


Той и Тиквата така говори. Дайте доказателства, че откраднах парите.
Но споко. Има нещо, което се нарича карма. Рано или късно стига всеки.
А дали Лайнохорец ни е виновен или не и като цяло, дали са виновни за състоянието на БГ футбола...мисля, че съвсем скоро ще разберем :-)
Дерзай момче. Идва Видовден и за Вас.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 33 госта