Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот sinfen14 » 05 окт 2020 03:07

Спиро го продадохме защото имаше реална оферта за него. Такава няма за Стаси или Робърта към момента, затова и те все още са наши играчи. Бихме продали в момента всеки, за когото дойде реална оферта от чужд клуб. Някои хора(особено методито) май не искат или не могат да схванат какво е положението в момента?!?

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот Michael_Buble » 05 окт 2020 04:24

metodito написа: И Спиро се предполага, че е на по-ниска заплата. Той е клчов играч в схемата на "Левски". Остави, че има потенциала да се превърне в играч с фундаментално значение за отбора.

С уважение към теб, но смятам, че Спиро изобщо не е бил на много по-ниска заплата от 20К евро, което е 4 пъти над декларирания таван в момента. Неведнъж и не един от широкото обкръжение на ръководството изплю камъчето, че през кратката ера Божков се е харчело здраво, ама здраво!
И второ, никак не знаем дали изобщо е имал мотивация за развитие при нас в ерата на безпаричието и вероятното 7-10 място в първенството. Добрият чужденец не идва заради идеалите на Апостола, а за да играе в Лига Европа и скок-подскок в по-голям отбор. Ако види, че няма условия за последното, най-доброто, което може да се случи е договорка изложена от мен в горния пост.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1414
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот olimpi » 05 окт 2020 09:13

Жалко за Боби, тамън намерихме човек, който да ни връзва играта, да играе мотивирано и да дърпа отбора и оп, някакво ренде го вади от футбола поне за година , а може и въобще да не може да играе повече на ниво. Направо да зкриват този спорт в на територията. бесен съм. СЗедга онзи ръгбист-пустиняк зслужава да ми пратят батки и да го потрошат по тъпата врачанска репа.

Колкото до трансферите, наивно е да очкваме за задържим игра, ча който има оферта. Положението ни е тагедия, няма пари, няма спонсори, смешни ТВ права, отделно малко публика заради ковида и изцепките на наркосектора.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 05 окт 2020 10:41

Кратко, точно, тъжно и ясно:
Винаги съм говорил, че са много важни хората в средата на терена. Бяхме направили тройка, която се забавляваше на терена, отдавна не съм наблюдавал - двамата братя и Стайн, но приключи. Само два мача… Сега повече сме на желание.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 05 окт 2020 10:43

sinfen14 написа:Спиро го продадохме защото имаше реална оферта за него. Такава няма за Стаси или Робърта към момента, затова и те все още са наши играчи. Бихме продали в момента всеки, за когото дойде реална оферта от чужд клуб. Някои хора(особено методито) май не искат или не могат да схванат какво е положението в момента?!?


Какво да разберем "някои хора". Няма нищо за разбиране. Чакаме тирето и така.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 05 окт 2020 10:50

Michael_Buble написа:
metodito написа: И Спиро се предполага, че е на по-ниска заплата. Той е клчов играч в схемата на "Левски". Остави, че има потенциала да се превърне в играч с фундаментално значение за отбора.

С уважение към теб, но смятам, че Спиро изобщо не е бил на много по-ниска заплата от 20К евро, което е 4 пъти над декларирания таван в момента. Неведнъж и не един от широкото обкръжение на ръководството изплю камъчето, че през кратката ера Божков се е харчело здраво, ама здраво!
И второ, никак не знаем дали изобщо е имал мотивация за развитие при нас в ерата на безпаричието и вероятното 7-10 място в първенството. Добрият чужденец не идва заради идеалите на Апостола, а за да играе в Лига Европа и скок-подскок в по-голям отбор. Ако види, че няма условия за последното, най-доброто, което може да се случи е договорка изложена от мен в горния пост.

Брат, ти виждал ли си му фиша от заплатата? Аз се позовавам на бай ти Павел, който още на оная високопарна пресконференция с Хубчев го каза: "Ние не сме като "онея". Когато Вълка дойде каза, че се намаляват заплатите. Сега, опитай се да свържеш точките. Дали нямаше да си бие камшика, ако не му се играе. Или може би щеше да направи като Роби преди реванша с Локо Пд и да го "заболи гърлото"? Или като Холмс? Следиш ли точките? А за Васко Зара, приятел, айде няма нужда. Как може да вярвате на изпечен престъпник и мафиот, като него??? Мислете с главите си. Не вярвайки на някакви "инсайдъри", които трупа лайкове във Фейса.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4332
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот LoveAndPeace » 05 окт 2020 11:13

metodito написа:
sinfen14 написа:Спиро го продадохме защото имаше реална оферта за него. Такава няма за Стаси или Робърта към момента, затова и те все още са наши играчи. Бихме продали в момента всеки, за когото дойде реална оферта от чужд клуб. Някои хора(особено методито) май не искат или не могат да схванат какво е положението в момента?!?


Какво да разберем "някои хора". Няма нищо за разбиране. Чакаме тирето и така.

Незнам как тече логическата мисъл при теб. Тирето идва с разхищение на средства и задлъжняване , не с лоша игра. Чужденец идва за едни условия , още на 2рия ден всичко вече е друго и се почват едни преговори , разговори , обещания.
Имал е уверението , че ще го пуснат. Повтарям УВЕРЕНИЕТО. Футболиста не е крепостен селянин от началото на 20ти век в тундрата , дори да му кажат - Сори Спиро , обещахме .....ама ни трябваш , отмятаме се.
Нали разговори са водени и с другите играчи , и на тях са им обещавани разни неща. Олекнеш ли веднъж пред играчите .......
Левски все още го има , първо защото феновете събрахме едни пари , и второ защото футболистите не се хванаха за ръчички и дружно не казаха - Дръж ми шапката Гергино!

vlong
Мнения: 4768
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот vlong » 05 окт 2020 11:23

Не,че ще ме стопли нещо,но защо не поискат наказание за камикадзето от Враца по примера с Прохазка,дето го наказаха заради великия Анисе.
Всички реват,само нашите траят.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21555
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот metodito » 05 окт 2020 11:26

LoveAndPeace написа:Незнам как тече логическата мисъл при теб. Тирето идва с разхищение на средства и задлъжняване , не с лоша игра. Чужденец идва за едни условия , още на 2рия ден всичко вече е друго и се почват едни преговори , разговори , обещания.
Имал е уверението , че ще го пуснат. Повтарям УВЕРЕНИЕТО. Футболиста не е крепостен селянин от началото на 20ти век в тундрата , дори да му кажат - Сори Спиро , обещахме .....ама ни трябваш , отмятаме се.
Нали разговори са водени и с другите играчи , и на тях са им обещавани разни неща. Олекнеш ли веднъж пред играчите .......
Левски все още го има , първо защото феновете събрахме едни пари , и второ защото футболистите не се хванаха за ръчички и дружно не казаха - Дръж ми шапката Гергино!

Значи ситуацията с Холмс я разбирам. Тиам, момчето, пък веднага си би камшика. Не разбираш ли, че няКОЙ ВИ (за теб, не знам, я ги знаем тея!) води за носа с всичко това. И не разбирам желанието на много от вас да мият очите на Сираков, Колев и сие в случая. Казвам го като човек, който вярва на Наско, но не съм със сираковски очила. Отборът се отслабва съвсем преднамерено от години. Независимо от ръководство и пари в касата. Оня дал 25 милиона, а след като си тръгна имаме повече дългове, отколкото преди него. Бахти математиката. :lol: И аз бях слаб по математика, ама... Имал мЕлЕони, но веднага се шитва най-добрия играч и плеймейкър (Мариани) за сума, която един нормален клуб на Запад от Калотина ще се смее, ако му предложат за най-важния му играч. И това става преди важен мач в Европа. Дежавю? Спомни си за мачовете с един словашки отбор. Превърнаха "Левски" в посмешище и перачница, вие им се кефите и ги оправдавате. Хубаво.

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба / DMS LEVSKI на номер 17777

Мнениеот terata » 05 окт 2020 11:30

Ай ся Спиро бил със заплата най-малко 20К евро. Що така? Нали Мазурек, Каргас, Насиру и другите идваха за по 5К в евро? Нали бяхме свили разходите? Ся изведнъж ама разхищение било по божково време. Един път така един път иначе, въртите гъза както ви изнася.Чудя се на някои колеги дето защитават всяко едно решение на ръководството и не само на това ръководство ами и на предишните. Та не разбирам как от толкова добри ръководни решения я докарахме дотук.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта