Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Анкетата завърши на 08 авг 2020 11:30

1
82
40%
Х
29
14%
2
94
46%
 
Общо гласове: 205

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот W84me » 11 авг 2020 09:07

Аз съм много доволен от централните защитници. Никой друг не мога да похваля.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2462
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 11 авг 2020 09:12

Koй охраняваше мача, понеже не успях да отида ?
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3165
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот wilge » 11 авг 2020 09:14

vladu написа:
wilge написа:Единственото хубаво нещо е, че играем с Берое, а не с Гранит. Другото е леж. На треньорската скамейка имаме един който сам си признава, че не става за треньор на мъжки отбор. Колко му е силата в школата не знам, но след като не могат толкова години да извадят два бека, ясно каква му е класата. Помощниците му са без опит. Футболистите не искам да коментирам. Само вижте при втория гол какви ги вършеха Найденов и Юруков. Тези двамцата са по-зле и от Райнов. С тях толкоз. Да се радваме, че все още ни има. Но без треньор няма да стане.

Абе ти вярно ли си мислиш, че с друг треньор ще се цъфнете ха ха. Вземи гледай друг спорт

Абе случайно попаднал във форума човечец, ти знаеш ли какво е Левски? Като си толкова на ти с нещата, я ми кажи ако треньора ти каже веднъж че си мъртвец, втори път че не ставаш, трети път че той не става каква би била ситуацията. Той един път не каза нещо от рода на "Тук съм да вдигна Левски!" Твърдо и убедително. Поне някои да му повярват. Той казва "Тук съм заради Наско. Ще се старая да му помогна..." Не е редно треньора да не се интересува от най-класния и скъпоплатен играч в момента. И да демонстрира пред всички пренебрежението си. Не е редно демонстративно да натириш голмайстора си. Не е редно непрекъснато да атакуваш предшественика си. Вярно, има основоние, но не бива. За това казвам: И до треньор е.
Специално за мача снощи. МиНайлов хвана всичко което можеше да се хване. Нямаше вина за двата гола. Бековете- пълна нула. Друг е въпроса, че не са бекове. Защо няма такива? Отговор трябва да даде треньора. Централните защитници. Добре. Това им бе първи мач заедно. Средната линия- нямаше ги. Един не иска, един не може (уж контузен) и един и да иска, но не може и не знае. Нападателите бяха пределно ясни – чакат трансфер и се пазят от контузии. За себе си сигурно са прави. Но показаното от тях само би им навредило. Никой нормален скаут не би ги препоръчал ако случайно ги е наблюдавал снощи. Дано да ги следят от няколоко месеца. Така и така изходът от мача беше предизвестен, можехме да видим дали Кабов и Илия стават. Мене ако питат, аз бих ги пуснал в игра. дори след почивката. Бих поставил Дидо до Живко, франсето от ляво, Орлин вместо Юруков. Но никой не ме пита. И хубаво. Аз разсъждавам от позицията на фен, а не на професионалист. Но нали е форум...

ikar
Мнения: 1307
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот ikar » 11 авг 2020 10:39

След снощният мач един приятел се пошегува и каза: "Важното е ,че държим ниво и сме постоянни."
Ако все пак трябва да сме сериозни - онези които искат да играят, просто не могат. Тези които могат - не искат.По всичко личи че тази агония няма да свърши скоро. Презумпция за налагане на собствени юноши е абсолютно погрешна и архаична.Или имаш ниво и качества за клуб като Левски или НЕ!Колкото повече налагаме футболисти като Найденов и Юруков толкова повече се уверяваме че нивото е далеч от претенциите на клуба.
Преди време в едно предаване Хорхе Валдано говори за работата във Футболните школи в Аржентина. Започва се между 5-7 години, на 10-11 се селектират най-добрите.Юношите които са талантливи и с доказани качества на 17г. трябва да са готови за мъжки футбол. Ние до 22-23г "талантливите" ги преотстъпваме във Витоша Бистрица и Царско село и в последствие ги прибираме да гоним титли и купи!
Няма как да се получат нещата!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4321
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот LoveAndPeace » 11 авг 2020 11:23

Тодоров в поредно жестоко противоречие със собствените си думи. На въпрос - Защо не правихте смени ? Се опули и на висок тон - С 5 на 0 ли искате да паднем.
Как хем ще ги налагаме , хем ще ни е страх от резултата ?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот bilyaletdinov » 11 авг 2020 12:47

Що не пусна Кабов и Мартин?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

joro5rov
Мнения: 146
Регистриран на: 27 авг 2010 10:42
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот joro5rov » 11 авг 2020 13:04

bilyaletdinov написа:Що не пусна Кабов и Мартин?


Е щото ще паднем с 5:0 а той е на години вече и такъв срам не му се гледа :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот olimpi » 11 авг 2020 13:13

С къса скамейка от младоци, уплашени зайци като Найденов и Юруков, които си бяха глътнали граматиката, с вратар тюфлек (няма вина за головете), защита, която се вижда за първи път, (приятно съм изненадан от Атанасов и франсето, без сериозни грешки) за пореден път скрил се Павлин и малко по-твърда игра (Херо ни знае слабото място, при всяка възможност зьа по-бърза или оста атака веднага следва балтия, чернодрешкото не различава твърда от умишлена нефутболна игра), пак добре, че не паднахме разгромно с някоя петуна. Гощо толкова си може, самият той го каза многократно, че ен треньор за мъжки футбол.


Важното е да оцелеем и да не слагаме тире , число и т.н. пък ако трябва да се борим за оставане в групата с дербита срещу Кутловица. Но не съм оптимист, че ще завършим сезона, досега трябваше да има поне един два по-сериозни спонсора.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот blue avalanche » 11 авг 2020 13:25

bilyaletdinov написа:Що не пусна Кабов и Мартин?

Защото митът, че Тодоров там нещо с "младите" "работел - мработел" рухна!!! Веднъж и завинаги!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски - Берое / 10.08.2020 / 20:00

Мнениеот blue avalanche » 11 авг 2020 13:27

olimpi написа:Гощо толкова си може, самият той го каза многократно, че ен треньор за мъжки футбол.

А за какъв футбол е подходящ Г.Тодоров?
Коя юношеска формация е предвождал, какви успехи е постигнал и кои юноши е открил за мъжкия футбол???


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti и 36 госта