Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9181
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Soulen » 14 юли 2020 23:42

mikata написа:Къде са нкп и тези от тръста защо всички мълчат като .утки :twisted:


Чух инфо от познат, че Божков е броил 100к на СЗ да минат на негова страна. Нямам идея доколко е вярно. Дори не следя протестите и не знам наркоманите участват ли въобще.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 14 юли 2020 23:54

groti написа:
goteborg написа:Добре де, гадаем и умочовъркаме в пълна мъгла. Аз конкретно съм се мобилизирал за най- лошото, сиреч 4- то ниво. И знам за себе си- не припознавам, избирам достойно ново начало! Някой попита тук, няма отговори, хайде и аз на свой ред да попитам компетентните(без грам ирония тука!), как се случват нещата при евентуален фалит?!

Без да съм адвокат по търговско право доколкото знам има опция дружеството да бъде оздравено. Влиза синдик и т.н. Мисля, че така автентичност, приемственост и т.н. се запазват. Друг въпрос е, че особено покрай ковид и простотиите с лотарията и собствениците, един добър адвокат може да търси процедури по обявяване на форсмажор и така нататък.. Желание само да има..

Но, синдикът включва и минаване в четвъртия ешелон, нали? И така да е, дано така стане.
Е, по-хубаво да стане некво чудо, но вече май не вярвам.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2020 00:04

Вижте как фалира ЦСКА. Кво има толкова да се чудите? Там се видяха всички етапи.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22965
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 15 юли 2020 00:33

blue avalanche написа:Вижте как фалира ЦСКА. Кво има толкова да се чудите? Там се видяха всички етапи.

Там я имаше фигурата на ГГ. При нас я няма.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2020 06:04

NOMER14 написа:
blue avalanche написа:Вижте как фалира ЦСКА. Кво има толкова да се чудите? Там се видяха всички етапи.

Там я имаше фигурата на ГГ. При нас я няма.

ГГ се появи едва, когато ЦСКА фалира. В срока за "оздравителен план" фигурата ГГ се беше скрил като мишок!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2020 06:35

Никой от ръководството на клуба така и не отговори на въпросите:
1. Имало ли е РЕАЛНА оферта от Цв.Найденов за 8.5 млн. лева и, ако ДА, защо не е приета?
2. Имало ли е РЕАЛНА оферта от фирма за 6 млн. лева и, ако ДА, защо е отхвърлена? Освен, разбира се, абсолютно смешното обяснение на г-н Павел Колев, че била офшорна и съмнителна.
За сметка на това бяха взети парите на "снежнобялата" фирма на Пеевски.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 15 юли 2020 08:32

Soulen написа:
mikata написа:Къде са нкп и тези от тръста защо всички мълчат като .утки :twisted:


Чух инфо от познат, че Божков е броил 100к на СЗ да минат на негова страна. Нямам идея доколко е вярно. Дори не следя протестите и не знам наркоманите участват ли въобще.


Пусни си запис на някой от лайфовете във фейсбук и сам ще си отговориш на въпроса: със сигурност има организирани футболни ултраси. Личи си по скандиранията. (Типично стадионни). Най-близко е до ума да са от СЗ.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот blue avalanche » 15 юли 2020 09:21

Жълто-черен Пловдив написа:
Soulen написа:
mikata написа:Къде са нкп и тези от тръста защо всички мълчат като .утки :twisted:


Чух инфо от познат, че Божков е броил 100к на СЗ да минат на негова страна. Нямам идея доколко е вярно. Дори не следя протестите и не знам наркоманите участват ли въобще.


Пусни си запис на някой от лайфовете във фейсбук и сам ще си отговориш на въпроса: със сигурност има организирани футболни ултраси. Личи си по скандиранията. (Типично стадионни). Най-близко е до ума да са от СЗ.

А какъв е проблема Боко Тиквата да мобилизира СЗ? Да ги внедри при врага, за да покаже колко са лоши "другите"???

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 15 юли 2020 09:37

Левски пуска в продажба акциите на Тити Папазов

Сетиха се ...
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 15 юли 2020 09:54

Kotooshu написа:Левски пуска в продажба акциите на Тити Папазов

Сетиха се ...

А може и такава да е целта. Колегата НОМЕР 14 го беше предположил отдавна.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта