Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4303
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 01 юни 2020 19:34

Дебелият Боико можеше да вземе акциите и да ги даде бързо бързо на Сираков.Но няма толкова акъл...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22883
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 01 юни 2020 19:59

Вълчан написа:Дебелият Боико можеше да вземе акциите и да ги даде бързо бързо на Сираков.Но няма толкова акъл...

Някаква уловка се очакваше в това действие. Пък имаше няколко дена някой юрист да светне всинца ни как става това. Явно в България кадърни юристи няма. А оня перко от царската партия стана за смях. И той по едно време бе управлението на страната. Мат'риалът калпав. Не съм го казал аз.

vlong
Мнения: 4741
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 01 юни 2020 21:17

Страшна мъгла.Вчера,днес ,утре,Тити бил на летището,Днл нямал пратки от Дубай,джиросване,Рамазани ,Съботи и Недели.
Наистина ,няма ли един юрист -левскар да обясни какво става?Никой не дава пояснения.
САМО ЛЕВСКИ!


Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21508
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 юни 2020 05:59

helic написа:https://fanshop.levski.bg/product/detska-enciklopediya-moyat-levski

браво!

Браво и от мен!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21508
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 юни 2020 06:02

Вълчан написа:Дебелият Боико можеше да вземе акциите и да ги даде бързо бързо на Сираков...

И щеше да е дотам.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот modor » 02 юни 2020 09:36

https://dsport.bg/akciite-na-levski-sa- ... rakov.html
Дългоочакваните акции на ПФК Левски, които досега бяха на името на Георги Попов, вече са в София и са джиросани на името на Наско Сираков, според информация на Дарик радио и dsport.bg. Легендата преди време изяви желание да ги притежава. Както бе заявил Васил Божков, акциите ще бъдат джиросани на нов човек, след като бяха върнати от София, когато бяха на името на премиера Бойко Борисов.

Очаква се в най-скоро време, Наско Сираков да даде пресконференция, на която да отговори на въпроси за финансирането в клуба оттук нататък. Предполага се, че ще му отнеме време да се запознае с акциите и тяхната документация. Сираков ще приеме акциите и ще стане главен акционер в ПФК Левски с мажоритарен дял от 86 процента.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Jordan1914 » 02 юни 2020 10:17

Честито ЛЕВСКАРИ!
„Скъпи левскари,

От тази сутрин, 2 юни – Деня на Христо Ботев и на загиналите за свободата и независимостта на България, съм собственик на 86,6% от акциите на „ПФК Левски“ АД. Искам да изкажа своята благодарност на г-н Георги Попов и г-н Васил Божков за направеното в любимия ни клуб досега и за това, че изпълниха поетия ангажимент да не пречат на клуба. Тъй като се нуждая от време за да се запозная детайлно със ситуацията в „Левски“, моля всички да проявят търпение до следващата сряда, 10 юни когато ще се състои първата ми пресконференция. В момента фокусът трябва да бъде върху предстоящите два много важни мача – с „Лудогорец“ в Първа лига и с „Локомотив“ (Пловдив) в полуфиналите за Купата на България.

Дела трябват! Само „Левски“!“

Ваш, Наско Сираков

Потребителски аватар
greenday
Мнения: 196
Регистриран на: 04 юли 2013 10:15
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот greenday » 02 юни 2020 10:24

Сега ако фалираме, поне ние ще сме си виновни :mrgreen:
Завинаги оставам аз левскар-верен на отбора си докрай!

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Jordan1914 » 02 юни 2020 10:30

greenday написа:Сега ако фалираме, поне ние ще сме си виновни :mrgreen:

Да :D


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 37 госта