Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 11 май 2020 09:22

blue avalanche написа:
realno написа:
blue avalanche написа:Аз съм твърдо против на феновете на Левски да се вменява чувство за вина за състоянието на клуба!
Да се изкарват виновни!

А властта и БоК Бойко били невинни агънца!
За колегата "счетоводител" по-горе, който вече е видял "светлото бъдеще" - 2 мача по 10лв. и - чиста работа! А, ако се понапрегнем с по 20-на лева току виж сме взели Мбапе!
Левски в момента, според П.Колев, дължи 16-17 млн. лева на този и онзи. Да прибавим 2 заплати и половина, месечни вноски в хазната, ежедневни разходи и т.н.
А ако Божков рече, че си поиска неговите 25 млн.? Кво прайм?
Феновете на Рейнджърс ли са виновни, че клубът баталяса? Или феновете на Фиорентина? Може би феновете на Ливорно?
Някои хора много лесно се "разпореждат" с чуждите пари. Дайте по 10лв., дайте по 20лв., дайте по 30лв....
ПП. Сигурно шивачките са виновни, ако шивашката работилница се загроби? Или моряците от Океански риболов са виновни, че Риболовът баталяса? Щото не са събрали по 10-20лв.? Или работниците от Кремиковци?


Ама разбира се, феновете на нищо не са виновни. Когато ни наказваха без публика и търпяхме финансови загуби, те не бяха виновни. Когато издавахме маймунски звуци, хвърляхме бомбички на терена или развявахме свастики, феновете пак не бяха виновни. Когато събличаха Петев те пак бяха невинни. Когато нахлуваме на терена да бием футболистите, отново не сме виновни. Ние все невинни и никога виновни. Сега когато отбора им загива със всеки изминал ден, феновете му стоейки пасивно и гледат примиренчески как затриват "любовта" им пак нямат вина. А кога ще бъдат виновни? Но иначе сме на първа линия когато пеем "сърце душа за Левски София". Така, че няма никакво значение с какво си съгласен или не.Твоето несъгласие няма да спаси клуба. Ако това ще успокои гузната ти съвест, бъди несъгласен. Ако нещо ще затрие Левски това са единствено и само феновете. Както и обратното, ако някой може да спаси Левски в този момент, това са единствено и само феновете, но не като философстват по форумите, а направят нещо реално.

Нещо генерално си се объркал!
Тези, които нахлуваха на терена, хвърляха бомбички, развяваха свастики и издаваха маймунски звуци НЕ СА фенове на отбора. Те са изроди! Виждам, че ти се асоциираш с тях. Щом е така - значи си виновен!
Аз- не! Аз не съм нахлувал на терена, не съм мятал бомбички, не съм бил футболисти, не съм издавал маймунски звуци, не съм развявал свастики и не се смятам за виновен! Капиш?


Не се асоциирам нито с СЗ и тем подобни извращения на платени фенове, наркомани и пласьори на наркотици, НО не се асоциирам и с феновете като теб, които нямат сърце и воля да помагат на клуба си, но иначе са най - активни по форумите. Защото както едните са вредни и безполезни за клуба така и тези, които само наблюдава как "къщата" им гори, но гледат безучастно, че и критикуват тези, които се опитват да помогнат за угасяването на пожара.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 11 май 2020 09:26

sin4ec написа:Тити. С акциите?
Това не е сериозно. Това е обидно.


Поне има сърце и воля, и дава всичко от себе си за да помогне. Знам, че има всякакви кусури, но кой няма? Ние, които сме безгрешни и винаги разбиране най - добре нещата, какво правим за клуба си ?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 11 май 2020 09:54

realno написа:
sin4ec написа:Тити. С акциите?
Това не е сериозно. Това е обидно.


Поне има сърце и воля, и дава всичко от себе си за да помогне. Знам, че има всякакви кусури, но кой няма? Ние, които сме безгрешни и винаги разбиране най - добре нещата, какво правим за клуба си ?

Като е такъв спасител защо не спаси баскетболния отбор? Щото някой от тия "разбирачи" и за БК Левски дадохме каквото можем. Ама не попречи на клоуна да създаде нов клуб, а стария да фалира...- Лукойл какво е според тебе?
Имал сърце...има интерес.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
greenday
Мнения: 196
Регистриран на: 04 юли 2013 10:15
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот greenday » 11 май 2020 09:57

Абе слаба постановка. Сега ще ни накарат как Св. Божков Честни е бил готов да плаща, ама видиш ли държавата не давала. Просто сме заложници в една политическа игра и излизане няма.
Като единствен вариант виждам футболно чудо, което да ни обедини. Трудно да стане, но ако се обединим и успеем да разкараме предателите, подлогите, напълнили сектор Б, може би ще има бъдеще. Мен не ми е приятно като говорители и представители на синята общност да се подвизават престъпната групировка НКПСЗ. Но всеки има мнение и много хора са съгласни. Лек ден и само Левски!
П.с Разберете, че Левски е идея,а не титладжийница и купаджийница. Трябва да се замислим защо сме от Левски.
Завинаги оставам аз левскар-верен на отбора си докрай!

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 11 май 2020 10:10

Извадка от "бълвоча" на Миндилян !

Това трябва да дава на всеки ясен знак, че наистина сме изправени до стената и това беше единствения възможен ход, за да дадем шанс на клуба да избута до трансферния прозорец.


Моя "любимец" Бибочко :)

Два дни бяха предостатъчни, за да се види какво безумие беше писмото до Борисов. В него имаше две искания - падане на запора на лотарията или кредит от държавата. Едното бе парирано като противозаконно от самия Борисов, а второто като незаконно от финансовия министър. И каква остава ползата от "единственото решение"? Вредите няма да ги изброявам. Мисля, че е видна обидата на огромна част от левскарите.


[offtopic]Чудя се дали изобщо си струва усилията, но все пак:

Интервюто на Васил Божков беше напълно достатъчно, за да започнат най-накрая да се предприемат смислени действия. И за тях няма никакво значение на кого и дали ще даде акциите. Човекът каза: "Никъде и по никакви закони акционерът не е задължен да се грижи за акционерното дружество, а точно обратното." С действията си АД-то трябва да оправдава доверието на акционерите и да работи за неговия просперитет, а не да очаква финансиране, т.е. само да мисли начини да изкарва пари. Вече като негласно правило е това, че акционерът, който има контрола (назначава управляващите го с гласа си, демек мажоритарния) подпомага финансово при желание избора си, за да работи дружеството. Или казано с други думи - дава парата. Наясно съм, че това няма да се вдене от масата, защото години вече чета малограмотни излияние за "задълженията" на акционерите, акции, проценти, тръстове, мръстове.
Какво обаче трябва да се прави в СПЕШЕН порядък, защото това дали акциите ще бъдат дадени не решава АБСОЛЮТНО нищо без това по-долу.
- Трябва незабавно да се проучи как при сегашните ограничения за масови събирания може да се проведе Общо събрание. Вероятно е необходимо създаване на процедура за РЗИ, ако изобщо някой ни обърне внимание. Например колко човека, какво помещение, на какво разстояние да сядат и т.н. При това добро време - защо не и на стадиона, където има достатъчно пространство. Но може и да не ни отразят изобщо.
- Ако Божков е дал акциите, Общо събрание може да има до 30 дни след получаване на зелена светлина от властите. Ако не ги е дал - до 45 дни. Това е така, защото в първия случай ще има кворум (присъствие на повече от 50%+1 от акциите), а във втория този кворум няма да е необходим. Събранието може по закон да се свика и от миноритарен акционер, какъвто за късмет левскарите имат - тези 10%, които "избождат" очите.
- Освен у кого ще са акциите (демек може да избере сам ако иска), зависи и кой ще бъде избран да управлява дружеството - Надзорен съвет. Той ще избере УС, а УС ще избере изпълнителен директор. Ако няма човек, който може да осигури стратегия и финансиране, то логиката е отговорността какво ще прави Левски и на кого ще бъде поверено да води клуба при това положение би трябвало да е споделена. В идеалния случай трябва да се приложи/адаптира формулата "човек-глас". Левски има над 1000 акционери и ако Божков не е дал акциите, Тръста може да гласува така, както е гласувало мнозинството без значение от броя акции, като само "узакони" решението. Например има 1000 човека на събранието, 700 гласуват за един екип, Тръста гласува като тях, независимо че на принципа човек-глас представляващият го може да е направил друг избор. Иначе би било нелогично за философията, с която е създадена организацията. Така може да постъпи и някой, който е взел мажоритарния пакет, ако иска, разбира се, да сподели отговорността. Това ще е добре за Левски, защото привържениците (акционерите) няма само да искат, а ще носят отговорност. Провалът или успехът ще са техни.
- Всичко по-горе значи, че логиката е да се избере някой, който с или без финансиране предложи какво точно ще се прави и как ще се осигури това финансиране. Както краткосрочно, така и дългосрочно. Да се ангажира с конкретни стъпки, цели и най-вече периоди и резултати. Избор само щото някой е много готин, ще бъде катастрофа. Това значи докато се чака това Общо събрание все пак в пространството да се появят идеи какво ще се прави и как, особено без финансиране. Може пък това да донесе и инвеститори.
- "Условията" за смяна на собствеността, които идват от всякакви страни - фирми, които преговарят, че чак и премиера, ще са изпълнени, дори и без Божков да е дал акциите. Защото ако не управлява екип на Божков, то няма как Божков да има влияние върху дружеството и каквито и да е опасения за свързани лица, или потенциални злоупотреби. Например някой да се разпореди с парите на Левски в полза на Божков, което, естествено практически е изключено. Разбира се Божков може да прати пълномощник и сам да избира Надзорен съвет, ако не даде акциите, но тогава много ще увиснат всички негови приказки вчера по телевизията. При такова положение също има варианти.

Два дни бяха предостатъчни, за да се види какво безумие беше писмото до Борисов. В него имаше две искания - падане на запора на лотарията или кредит от държавата. Едното бе парирано като противозаконно от самия Борисов, а второто като незаконно от финансовия министър. И каква остава ползата от "единственото решение"? Вредите няма да ги изброявам. Мисля, че е видна обидата на огромна част от левскарите.

Горе-долу това ми се струва важното за начало. Съжалявам, ако не отговаря на очакванията на масовката, за която явно най-важно е кой какъв е наречен в това интервю.[/offtopic]

Тити Папазов

Чаровен нахалник с четири букви - това съм аз. Ще питаме пак г-н Владислав Горанов.
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 май 2020 10:15

Serafim написа:
metodito написа:
Serafim написа:Има ли трезвомислещ, който да се надява тоя клоун да направи нещо? Използват го и него да е параван. Ако от някъде се "налеят" пари, под формата на спонсорски договори и от лица, дето никой не е чувал за тях, не само във футболните среди, значи е ясно, че отбора се държи в будна кома, да се ползва с друга цел.

Мен лично все повече ми се иска да минем през катарзис, който ще скъса връзката на клуба с "организираните фенове", а от там и политическата зависимост.

Само при смяна на политическия модел може да стане. Другото е голяма западна (или китайска) компания да ни купи.

За мен в този момент Наско щеше да е много ценен. Това за заема... не знам.


Наско не е панацея. Божков нали е много страшен, според Найденови, Прокуратурата, Бойко и тн. Защо тогава не се справи с организираните фенове и с политиката зависимост?


Божков е част от проблема, а не част от решението, човек.
Що се отнася до Наско... той първо има много широки футболни познанства и футболен интелект. Замисли се последния път, когато докара Йоканович. Ти беше ли чувал Йока? Аз не го бях чувал. Даже си мислех: "поредното сръбско менте". Е, аз толкова и разбирам от футбол. Видя какво стана с Йока след "Левски", нали? Наско знае 2 и 200. Но даже и той не може да направи чудо за един сезон.

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 11 май 2020 10:27

bilyaletdinov написа:
realno написа:
sin4ec написа:Тити. С акциите?
Това не е сериозно. Това е обидно.


Поне има сърце и воля, и дава всичко от себе си за да помогне. Знам, че има всякакви кусури, но кой няма? Ние, които сме безгрешни и винаги разбиране най - добре нещата, какво правим за клуба си ?

Като е такъв спасител защо не спаси баскетболния отбор? Щото някой от тия "разбирачи" и за БК Левски дадохме каквото можем. Ама не попречи на клоуна да създаде нов клуб, а стария да фалира...- Лукойл какво е според тебе?
Имал сърце...има интерес.


Тук коментиране футболния "Левски", а не Лукойл. Убеден съм, че Тити е наясно с желанието на феновете т.е. че не сме съгласни тирета и да припознаваме друг клуб, затова вярвам, че ще се съобрази с нас, а няма да повтаря грешките и глупостите си при Лукойл. Мисля, че заслужава подкрепа, защото нямаме друг избор. Той е приносителя на акциите. Ако го оставим да се оправя сам и не го подкрепим това означава, че предаваме клуба си. Няма какво да губим повече, само можем да спечелим. Освен това си мисля, че за разлика от Лукойл, той няма да взема сам решенията в "Левски", а ще има екип с който да работи. Дано подбере правилните хора, на които повечето фенове да имат доверие.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3830
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ivo55 » 11 май 2020 10:33

Професионален баскетболен клуб Левски с ЕИК 175114450 нито е обявен в ликвидация, нито е обявен в несъстоятелност, нито има запори. Просто е изоставен от началото на 2015 г. и от тогава няма служители.
Но е със статус "развиващо дейност" и няма никаква, ама никаква юридическа пречка г-н Тити първо да го спаси него!
Може би първо Тити трябва това да ви обясни защо в баскетболния клуб е оставил като ръководство някакви старци-бушони, на които по закон може да им се търси наказателна отговорност за това, че не са подали искането за обявяване в несъстоятелност. Това може би според него е морална постъпка.

А понеже някъде другаде четох, че някой бърка баскетболния клуб със сдружението на Юлия Йорданова, следва да се има предвид, че то е нещо различно, има си собствено ЕИК 831829163, но с тази си юридическа форма няма как да развива професионален спорт. Самата Юлия Йорданова е била в ръководството и на професионалния клуб (най-горе) до 2016г.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 11 май 2020 10:35

Почва да ми писва , да се вменява как сме нямали избор !!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

realno
Мнения: 6596
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 11 май 2020 10:39

Kotooshu написа:Почва да ми писва , да се вменява как сме нямали избор !!!


Какъв е твоя избор?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: DoSomethingDifferent, maxi1914, ugly bug и 38 госта