Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5220
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот koisa » 04 мар 2020 12:47

W84me написа:
koisa написа:Дай Боже в този мач да се поразмърдат малко нашите и да покажат добра игра... Поне за купата да се хвърлят, че без това друго не остана!

Кой да се поразмърда? То няма кой да играе.

Е, какво не можем без суперзвездите Нашименто, Алар, Райнов и Славчев дето е с един мач за клуба ли? Може и да пропускам някой, но с тях и без тях, разлика голяма няма!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот Elliah » 04 мар 2020 12:50

koisa написа:
W84me написа:
koisa написа:Дай Боже в този мач да се поразмърдат малко нашите и да покажат добра игра... Поне за купата да се хвърлят, че без това друго не остана!

Кой да се поразмърда? То няма кой да играе.

Е, какво не можем без суперзвездите Нашименто, Алар, Райнов и Славчев дето е с един мач за клуба ли? Може и да пропускам някой, но с тях и без тях, разлика голяма няма!

Лошото е , че имаме много липсващи в средата, което ограничава опциите значително. А точно в този мач халфовата ни линия ще е много важна.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот W84me » 04 мар 2020 16:15

koisa написа:
W84me написа:
koisa написа:Дай Боже в този мач да се поразмърдат малко нашите и да покажат добра игра... Поне за купата да се хвърлят, че без това друго не остана!

Кой да се поразмърда? То няма кой да играе.

Е, какво не можем без суперзвездите Нашименто, Алар, Райнов и Славчев дето е с един мач за клуба ли? Може и да пропускам някой, но с тях и без тях, разлика голяма няма!

Паулиньо сложи.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5220
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот koisa » 04 мар 2020 16:44

W84me написа:Паулиньо сложи.

От контузията насам има ли поне един добър мач? Аз поне не си спомням... :?
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот vvessel » 04 мар 2020 18:37

koisa написа:
W84me написа:Паулиньо сложи.

От контузията насам има ли поне един добър мач? Аз поне не си спомням... :?

Мисля си, че Здравко може по-добре да се справи от Паулиньо на левия фланг. Срещу Морето го бяха пуснали от дясно и му личеше, че му е неудобно. Не знам какви указания е получил, но през цялото време се забиваше към флагчето и се опитваше да центрира с по-слабия си крак, вместо да пробие към центъра и да опита удар. Дано не се спече, ако го пуснат и да си играе играта. Това, че Паулиньо го няма по-скоро е плюс, защото напоследък се скатава, а и много елементарни картони взе да си изкарва.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот modor » 04 мар 2020 18:41

Близо 8 000 билета са продадени за мача утре. В това са включени и картите. Дано не вали :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12494
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот TristaNNN » 04 мар 2020 18:58

Една победа утре може да изстреля кампанията ни в нова орбита, за която дълго време ще се пише по света и у нас, дано играчите и треньорите го осъзнават!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2466
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот sinqkrepost1914 » 04 мар 2020 19:09

Oтдавна Герена не е кънтял след някоя знаменита победа, мисля, че утре е точното време ! Въпреки треньорските пропуски и вялата игра, една победа утре ще изстреля и дарителската кампания обратно в коловоза, който ние искаме и клуба се нуждае ! Отново отиваме заради великия Левски, защото подкрепата в труден момент е най-всеотдайна и не ще изоставим любовта си ! Само не искам да има хора, които си тръгват преди мача да е свършил, без значение от резултата !
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Nilim
Мнения: 284
Регистриран на: 28 дек 2019 08:51

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот Nilim » 04 мар 2020 19:19

TristaNNN написа:Победата е жизнено необходима, за да се запази движещата сила на кампанията ни! Това е мач за всичко или нищо!

Победата може да дойде само ако отбора от Разград ни я отпусне, било чрез нехайство, било по друг начин. Слаби сме.

Аз искам просто старание, нещо което да грабне колебаещия се зрител, да го убеди да (продължи) да участва в кампанията независимо от резултата. Пък и някак си е по друго тогава. А КР - каквото се получи, но да е след като са се постарали.

vlong
Мнения: 4771
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Купа на България: Левски (София) - Лудогорец (Разград) , Четвъртък

Мнениеот vlong » 04 мар 2020 19:21

Виждам,че надеждата още живее.Така и трябва да е,щом тя е жива,значи и ние сме.Да играят мъжки,пък каквото ще да става.
За Димитров и аз съм на мнение ,че е по-добър вариант в момента.Млад е,иска да се доказва,физически здрав,с желание за борба.Сега му е моментът да се изяви,дано да го сграбчи.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 30 госта