Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Aronaks
Мнения: 891
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 19 фев 2020 15:28

От групата "Синя приказка" във фейсбук:

Заплатата на холандеца Спирингс за която толкова много се говори е нето 13к евро. По толкова вземаха и Франциз Нар и Бабатунде преди време...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33208
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 19 фев 2020 15:31

modor написа:Павел Колев: Отказах се писмено от заплатата си още януари, това е морален акт (ВИДЕО)
https://dsport.bg/pavel-kolev-otkazah-s ... n-akt.html


Най-добре да си тръгне , а да вземе и Хубчев със себе си.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот zlatan » 19 фев 2020 15:38

1914.1902 написа:
modor написа:Павел Колев: Отказах се писмено от заплатата си още януари, това е морален акт (ВИДЕО)
https://dsport.bg/pavel-kolev-otkazah-s ... n-akt.html


Най-добре да си тръгне , а да вземе и Хубчев със себе си.


Викаш д си ходят аз и мой приятел ще ги заместим.Мислете малко по-трезво.
LEVSKI_FOREVER

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Jordan1914 » 19 фев 2020 15:39

1914.1902 написа:
modor написа:Павел Колев: Отказах се писмено от заплатата си още януари, това е морален акт (ВИДЕО)
https://dsport.bg/pavel-kolev-otkazah-s ... n-akt.html


Най-добре да си тръгне , а да вземе и Хубчев със себе си.

Дай по една обоснована причина да си тръгнат и двамата? Ама истински причини, а не, че не сме били ЦСКА и Лудогорец?!

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 19 фев 2020 15:41

Aronaks написа:От групата "Синя приказка" във фейсбук:

Заплатата на холандеца Спирингс за която толкова много се говори е нето 13к евро. По толкова вземаха и Франциз Нар и Бабатунде преди време...

Не ми се вярва. Малко пропагандно звучи - вижте каква изгодна сделка сме сключили.
Това е играч с действащ договор от първа холандска за който е платена трансферна сума. Не е някой свободен агент, неиграл половин година.
Синя приказка пуснаха някои верни неща и вече ми се струва, че почват да злоупотребяват с това.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Warped » 19 фев 2020 15:45

Насиру и той ли е с 13к? И какво му беше на Нар? С изключение на некой мачове същото като Паулино
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33208
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 19 фев 2020 15:52

Jordan1914 написа:
1914.1902 написа:
modor написа:Павел Колев: Отказах се писмено от заплатата си още януари, това е морален акт (ВИДЕО)
https://dsport.bg/pavel-kolev-otkazah-s ... n-akt.html


Най-добре да си тръгне , а да вземе и Хубчев със себе си.

Дай по една обоснована причина да си тръгнат и двамата? Ама истински причини, а не, че не сме били ЦСКА и Лудогорец?!


Виж сагата около Хубчев и мненията на П. Колев по това време. ;)

15 май 2019 Павел Колев: ''Нямаме планове за раздяла нито с Михайлов, нито с Божинов, нито с Костов''
Това беше в отговор на информацията на Тема Спорт , че Левски ще се раздели с тези играчи по желание на Хубчев. Първият бе закован на пейката , вторият продаден. Не казвам , че трябва да са титуляри и т.н. , но си има противоречие в тези мнения.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ralka_levskarka » 19 фев 2020 16:01

Само дето последното нещо, което трябва да се прави сега е да се подават оставки. Стига мислили само за собственото си его :!:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5214
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 19 фев 2020 16:07

ralka_levskarka написа:Само дето последното нещо, което трябва да се прави сега е да се подават оставки. Стига мислили само за собственото си его :!:

И аз съм на мнение, че в момента не трябва да се пипат нито треньорите, нито Колев... Ако някой ден дойде друг собственик, тогава да си прецени дали иска Хубчев и Колев, но преди това ще бъде пълна простотия.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот emigo73 » 19 фев 2020 16:07

Michael_Buble написа:Здравейте! Това с 30лв. на месец от 50000 левскари ми се вижда утопично и неустойчиво.
Аз предлагам нещо друго. Управление и финансиране на клуба с членство посредством членски карти(ЧК).
Те да бъдат няколко вида. Например, платинена, златна, сребърна и стандартна.
Те ще са годишни и цената им ще се определи от маркетингови специалисти в зависимост от средния жизнен стандарт на потенциалните картодържатели. Аз бих предложил 400/200/100/50лв. Така ЧК ще могат да си закупят от студенти, през хора от средната класа, до по-заможни.
Но не цената е от значение, това е подробност.
Фундаменталната промяна, която би изстреляла Левски в друга орбита е, че всеки картодържател с идентификациония номер на картата си ще е в обща база данни и ще може да гласува електронно, като в референдум за президент, независимо дали е в Канада, Авснралия, Чикаго или Карнобат. Различните карти ще имат различна тежест- 1, 2, 4, 8 гласа съответно.
Президентът ще с мандатност от 4 години. На края на всяка година се прави годишно общо събрание на цялото оперативно ръководство-директори, треньори и прочие. Всеки член получава онлайн кратък отчетен доклад от събранието и на базата на него и впечатлението си от развитието на клуба, гласува в референдум от няколко точки. Ако резултатите от него не са задоволителни в 2 последователни години, може да те стигне до преизбиране дори на нов президент.
ЗА ФИНАЛ: С добро презентиране на модела, съм сигурен, че много българи(също и от чужбина) ще се асоциират с него, защото ще даде реалното усещане за съпричастност в нещо с перспектива, в реален процес на прозрачно управление на любимия клуб. Българина за 30 години е омерзен от пошлостта и несправедливостта и едно такова начинание ще бъде като магнит за много честни и достойни левскари, които по една или друга причина бяха и са дистанцирани от любимия клуб, заради тъмния начин на управление и нечестивите персони гравитиращи около него. Аз виждам спокойно едни 200 000 с тези от чужбина, които ще изковат едно независимо функционирате на отбора. Когато има идеал, ще се учудите колко хора ще се присъединят.
Кампанията от последната седмица само доказа това!


Напълно съм съгласен. Изхождайки от собсвения ми мироглед, предложението ти, ще проработи.
Може да се поработи със сумите и сроковете, но като вариант удачен.
С уважение:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта