Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

1
72
36%
Х
26
13%
2
100
51%
 
Общо гласове: 198

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:30ч.

Мнениеот DarkPsy » 10 ное 2019 18:33

TristaNNN написа:Отиваме до Пловдив, бием и се връщаме с трите точки. Само да припомня, че до онзи ден жълтото страшилище беше в зоната на изпадащите, така че не виждам повод за никакви оправдания или треперене.


Добре :) :) :)

Martinez1948
Мнения: 1385
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот Martinez1948 » 10 ное 2019 18:42

NOMER14 написа:Виждам знамето със Шумен мрази Цска. Да, ама съдията от едно шуменско село не ни даде дузпичка.

Менте шуменец :)
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот Sinite ot Sofia » 10 ное 2019 18:45

За мача ясно - безидейно в атака и меки по целия терен. Причини бол, казани са.. аз друго да попитам.. видимо от фейса Ултрас Левски са били в Пловдив. Предвид факта, че в "секторчето ни"/тротоара ни се видя знамето на СЗ.. може ли някой от присъстващите да каже дали е имало хора и от двете страни. Защото на мен ми се струва невъзможно, точно там, на този бордюр? Да не би УЛ да не са били допуснати до самия мач? Моля, ако има някой присъствал и наясно с нещата да сподели. Преразкази по картинка не са необходими.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Вълчан
Мнения: 4317
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот Вълчан » 10 ное 2019 18:47

Много муден и труден мач.Отпред ги нямаше въобще.Ясно е обаче че и Ботев игра силно.Бореха се много и си взеха мача без кои знае какви положения и надмощие.

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот realno » 10 ное 2019 19:08

Тия дни няколко човека като писахме, че Левски не играе нищо и играта ни е пълен хаос, бяхме обявени за левскимразци. Сега виждам, че много от хората, които ни обявиха за такива сега пишат, че мача ни бил слаб. Сега когато им се отвориха очите и те ли са левскимраазци? Видяхме, че Ботев не е Етър или Дунав. Не искам да бъда криворазбран. Не злорадствам, защото когато Левски губи и мен ме боли толкова колкото всеки един левскар в този форум. Но искам да си свалим сините очила и да видим истината такава каквато е. Левски е слаб и една от причините е безобразната ни игра. Няма ясна идея от защитата ни до завършващия удар. Има някакво хаотично тичане и откъсани проблясъци, но са като кръпка на стара дреха. Ако изгледате целия репортаж на мача и обърнете внимание на движението на футболистите ще забележите / ако искате/, че не знаят как да се движат правилно и има едно лутане. Няма нищо футболно в играта ни. За това състояние е виновен само и единствено треньора. За хубчевистите ще кажа, че нямам нищо против Хубчев, но треньора не е над Левски. Първо обичам Левски после треньора. При такава безобразна игра който и да ни е треньор ще кажа, че така не става. Вие ако искате ме плюйте, но това е истината за мен. И друг път съм казвал, че един отбор започва изграждането си от треньора. Той е най - важната част от отбора. Един добър треньор може да направи чудеса и с не толкова добри футболисти и обратното, може да направи "чудеса" с фантастични футболисти.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот realno » 10 ное 2019 19:17

mikata написа:
1914.1902 написа:Всяка година вече се повтарят едни и същи неща през ноември/декември някъде и няма какво вече да се каже. :roll:

Мача с морето за купата е най-важен на този етап :idea:


Един мач не може да бъде по - важен от играта ни. А нея я няма. И какво от това ако изклатим и отстраним някак си морето? Какво като вземем купата дори? Какво като стигне някак си до ЕКТ? Още във втория кръг ще отпаднем и пак ще си пишем същите неща, но с различна дата.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Възрастен
Мнения: 557
Регистриран на: 04 фев 2014 11:30
Местоположение: Густо, майна
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот Възрастен » 10 ное 2019 19:25

Perroquet написа:Вие сте последните фенове , които ще тръгна да утешавам. Но все пак днешният мач беше жив ташак :mrgreen: Все си спомням силен БОТЕВ да е реанимирал умрял ЛЕВСКИ , но не си спомням ЛЕВСКИ да е реанимирал умрял БОТЕВ. Днес точно това видях , и за него нямам обяснение само с игра и на терена. Вашите играха като дрогирани. Не вярвам да са чак толкова слаби...просто не искаха да играят. Някъде горе из боянските ливади или банкянските , НЯКОЙ следи какво се случва в българския футбол. И спуска аварийни , противопожарни заповеди ! :mrgreen:

Нито от Бояна, нито от Банкя. Ня#Кой# чак от Дубай гледа. Ама с едното око, другото е посинено и леко затворено. И не му харесва това, което видя днес (особено пред Колежа). Сервитьора и сие се "ос..ха".

LM10
Мнения: 739
Регистриран на: 13 юли 2018 17:50
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот LM10 » 10 ное 2019 19:38

realno написа:Тия дни няколко човека като писахме, че Левски не играе нищо и играта ни е пълен хаос, бяхме обявени за левскимразци. Сега виждам, че много от хората, които ни обявиха за такива сега пишат, че мача ни бил слаб. Сега когато им се отвориха очите и те ли са левскимраазци? Видяхме, че Ботев не е Етър или Дунав. Не искам да бъда криворазбран. Не злорадствам, защото когато Левски губи и мен ме боли толкова колкото всеки един левскар в този форум. Но искам да си свалим сините очила и да видим истината такава каквато е. Левски е слаб и една от причините е безобразната ни игра. Няма ясна идея от защитата ни до завършващия удар. Има някакво хаотично тичане и откъсани проблясъци, но са като кръпка на стара дреха. Ако изгледате целия репортаж на мача и обърнете внимание на движението на футболистите ще забележите / ако искате/, че не знаят как да се движат правилно и има едно лутане. Няма нищо футболно в играта ни. За това състояние е виновен само и единствено треньора. За хубчевистите ще кажа, че нямам нищо против Хубчев, но треньора не е над Левски. Първо обичам Левски после треньора. При такава безобразна игра който и да ни е треньор ще кажа, че така не става. Вие ако искате ме плюйте, но това е истината за мен. И друг път съм казвал, че един отбор започва изграждането си от треньора. Той е най - важната част от отбора. Един добър треньор може да направи чудеса и с не толкова добри футболисти и обратното, може да направи "чудеса" с фантастични футболисти.

+1
Изображение

Потребителски аватар
BPFC_1912
Мнения: 21
Регистриран на: 22 юли 2015 21:02
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот BPFC_1912 » 10 ное 2019 19:45

Най-после и вие да ни реанимирате!Хубси е запек-махайте го ,ако искате да вървите напред.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Ботев Пловдив - Левски София | 10.11 | 15:15ч.

Мнениеот kanar76 » 10 ное 2019 19:52

THE G.A.M.E написа:Горката топка. :lol:
По две положения и за двата тима ( нашите бяха изработени, техните почиваха на случайноста ) ... Останалото беше як кьотек по "коженото кълбо". :mrgreen:


Кой мач гледаш? Не ставай смешен пич. :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта