efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ще мачкаме ли

Бием
84
66%
Правим равен
22
17%
Падаме
21
17%
 
Общо гласове: 127

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) , 05.08.

Мнениеот drvasko98 » 06 авг 2019 01:01

realitybites написа:Наистина ли феновете избраха Станислав за Играч на мача? :lol: Ако в някоя бяла страна изберат за играч на мача човек, направил два фрапантни пропуска, с аргумента, че накрая е вкарал гол от подарено му положение, сигурно ще закрият на следващия ден цялата тази инициатива. То обаче като се замислиш, от нашите никой повече не я заслужаваше, може би Робърта, тъй като вкара и игра твърде малко, за да допусне грешки колкото останалите. :lol: Ванката и той като цяло си поддържа добро ниво на фона на доста посредственици в отбора, ама кога ще гласуват за ляв бек.


Наистина ли са избрали Станислав за играч на мача? Не мога да повярвам, честно. Имало хора, които разбират от футбол

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12965
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот Eminem » 06 авг 2019 01:34

Играта ни беше по-болезнена от това да те режат с нож, но се изкефих как им го набутахме, когато повярваха, че точката е тяхна.

realitybites
Мнения: 175
Регистриран на: 27 юли 2019 07:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) , 05.08.

Мнениеот realitybites » 06 авг 2019 05:56

drvasko98 написа:Наистина ли са избрали Станислав за играч на мача? Не мога да повярвам, честно. Имало хора, които разбират от футбол


Мани, същите тези, които разбират от футбол, следващия път, когато пропусне две чисти положения, но паднем с 2:0, ще го разкъсат на парчета. Манталитетът на средностатистическия български запалянко е ясен, затова и тези момчета трябва да тренират целодневно компоненти, в които видимо не им спори играта. Аз мога да се обзаложа, че Хубчев първо на него е обърнал внимание след мача, вместо да обвинява останалите, че не са му създали още 14 положения срещу 10 царски селяци, паркирали рейса пред вратата.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 06 авг 2019 06:55

Честито, така най ще ги боли...тъкмо си бяха повярвали, че ще вземат "ония" кинти, допълнителното стимулиране де, и спирачките на автобуса взеха, че леко изпуснаха, мръдна 5 см. и край... а после се сърдят що сме им викали "пълнеж".

Все пак, на целия тоя карък, дето ни гони последните дни, трябваше да има и малко спортно щастие. Не знам какво не ви харесва у Стаси, но момчето игра най-добре ! Ама бил пропуснал... ми така е, един път вкарваш, един път изпускаш, важното е, че търси добро пласиране, движи се, иска топката и излиза на голови позиции.
Ако вкарваше 10 от 10, щеше да е в Реал, Сити или Юнайтед, ама той си наш, и ВСЕ ОЩЕ си е тук !

Робърта ми се струва съвсем не лош футболист, дано този гол го окрили и Хубси да го пуска все повече и повече. Мазурек не може да влезе в обувките на Мариани за едно полувреме, позицията му изисква, напасване, игрово време, разбиране на другите играчи и т.н.

И последно - не съм дървен философ, специалист по всичко, но ми се струва, че ако вместо Райнов и Алар, "скаутите" бяха опитали да вземат Кристиян Димитров и Карагерен, щеше да е далеч по-добре.
Нещо ми говори, че с тоя румънец и комисионните му, ще имаме много ядове...

Аре, САМО ЛЕВСКИ, че пак закъснях, отивам за щука !

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот SANSIRO7 » 06 авг 2019 08:36

За Стаси съм съгласен, ако не той, кой да е играч на мача. За тази Роберта, не знам къде видяхте нещо футболно! Вярно, че гледах мача на телефона, но аз не го видях да играе нещо, а гола си беше чист късмет. Все пак няма да бързам да го отписвам, но затова пък Мазурек почва да ме съмнява. Това дето го направи в края на първото, си беше за най-смешните видеоклипове.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот анто маина » 06 авг 2019 09:43

Ако тези голове бяха на мач Царско село-ЦСКА,мхого интересно какъв щеше да е коментара на W84me :lol:

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот WPWW » 06 авг 2019 09:44

С Иванов трябва да е много критикуван, това че е "играч на мача" е доста тъпо след като опропасти най-чистите положения. Такива простотии правят младите играчи лигави. Получава топката на 3 метра от вратата и си я повежда назад. Първо да станат играчи и тогава да показват самочувствие.

Мазурек още е далеч от формата си, но това което се вижда от престоя му в гръцкото първенство, е класа над Мариани, който нямаше силен мач в дерби.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) , 05.08.

Мнениеот bilyaletdinov » 06 авг 2019 09:48

Kotooshu написа:
bilyaletdinov написа:Много им се искаше на някои "левскари" и по-точно Стоилов чета, като Томислав и компания Левски да загуби точки днес. Е, не им се получи. Ако Стаси си беше вкарал положенията тия отнасяха 4ка. Но и така е добре. Без 3ма основни играчи е нормално да има проблеми. Срещу Берое трябва да сме по-компактни и да дадем повече битка в центъра.


Интересен коментар , колега ... нещо съм изпуснал !
Би ли дал повече инфо за Стоилов , Ромео не го слушам и чета но ще ми е интересно да пуснеш инфо какво е казал този ром .
Мерси и Само Левски !


Стоилов нищо не е казал този път. След мача в четвъртък се активизираха много от привържениците му и почна едно плюене по треньора и отбора. Чакаше се и вчера грешна стъпка, за да го погребат. А ти какво стана. Той затова Хубчев каза, че това му е най-сладката победа при нас не за друго.
Томислав плю Хубчев цяло предаване в петък. И правеше бибитки на Мъри, както го правеше с Тонев Мазния косъм. Левски има 5 победи 1 равен и две загуби от стойностния тим на Ларнака. Ама искат оставки копелетата.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот W84me » 06 авг 2019 10:30

анто маина написа:Ако тези голове бяха на мач Царско село-ЦСКА,мхого интересно какъв щеше да е коментара на W84me :lol:

Че гола срещу Враца беше същия, но не съм казал нищо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: efbet Лига: Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 FT

Мнениеот balef » 06 авг 2019 10:37

Станислав Иванов беше най-слабия на терена и заради него можеше Левски да загуби две точки ! Ако беше вкарал от двете 100% положения отиваха на разлика ...........


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: de.bil, Киро Пора и 22 госта