ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот Ozzimozzi » 02 авг 2019 09:16

koisa написа:
Ozzimozzi написа:Вие хубаво обвинявате Райнов, но според мен и вратарчето можеше да се намеси по-добре при два от головете!

Другите защитници също можеха да се намесят, халфовете пред тях също... Ако тръгнем така да разпределяме вината накрая пак всички ще са невинни, а 0:7 в общо два мача ще бъде резултат от стечение на обстоятелствата, лош късмет и гаден съдия. :geek:

Точно това ми е думата, защото четейки мненията, човек остава с впечатление, че Райнов е виновен за това унижение!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот metodito » 02 авг 2019 09:27

Ozzimozzi написа:
koisa написа:
Ozzimozzi написа:Вие хубаво обвинявате Райнов, но според мен и вратарчето можеше да се намеси по-добре при два от головете!

Другите защитници също можеха да се намесят, халфовете пред тях също... Ако тръгнем така да разпределяме вината накрая пак всички ще са невинни, а 0:7 в общо два мача ще бъде резултат от стечение на обстоятелствата, лош късмет и гаден съдия. :geek:

Точно това ми е думата, защото четейки мненията, човек остава с впечатление, че Райнов е виновен за това унижение!



Не е ли Дидо. Аз пък като четох темата така разбрах. Общо взето Хубчев и ПК нямат вина, а Дидо и Райнов... :o

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5214
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот koisa » 02 авг 2019 09:40

metodito написа:Не е ли Дидо. Аз пък като четох темата така разбрах. Общо взето Хубчев и ПК нямат вина, а Дидо и Райнов... :o

Когато са те били като маче о дирек, няма как да има невинни...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Kuku
Мнения: 26
Регистриран на: 04 юни 2019 11:36

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот Kuku » 02 авг 2019 09:44

И кво беше след първия мач, ако бяхме 11 на 11 щяхме да ги бием :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

G_I_G
Мнения: 477
Регистриран на: 13 апр 2016 16:33
Местоположение: BEROE
Контакти:

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот G_I_G » 02 авг 2019 09:52

bsz1916 написа:За разведряване на обстановката ще ви цитирам без изменение един коментар от форума на БЕРОЕ от преди 6 месеца ................................................... Тема : " ЗИМНА ПОДГОТОВКА , КОНТРОЛИ , ТРАНСФЕРИ , СПЕКУЛАЦИИ " . автор на коментара : sand 74 . дата : 07 февруари 2019 год . 16 . 42 часа ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- " Най накрая нещо хубаво и позитивно за Берое . Отървахме се и разкарахме мръсния некадърник , бездарник и дърводелец Мартин Райнов от отбора , че и 100000 лева взехме за това менте от Левски . Което наистина е страхотна новина и радост за ухото . Мед ми капе от сърцето . ФАКТ . Това е все едно да пробуташ хладилник на ескимос . Евала и поклон пред ръководството на Берое . РЕСПЕКТ . " .


2 поредни години срещу Лудогорец падаме в турнира за купата от дузпи.
И двата пъти дузпите ги изпускаше Райнов и отпадахме.
Левски го взеха, показваха го из скъпи реклами, все едно някаква звезда. Напудриха го доста, но не става.
Най-обикновен некадърник, който няма място ни в Берое, ни в Левски, а в някой отбор от Б група.
Сега като дойдат на Аязмото Левски, Райнов ще е освиркван.
Има даже някакъв шанс да се получи нещо уникално-да е освиркван и от Берое, и от Левски-това ще е невиждано в историята, да си освиркан едновременно от публиката и на двата отбора!

atanasovt048
Мнения: 174
Регистриран на: 27 май 2019 17:13

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот atanasovt048 » 02 авг 2019 09:55

Kuku написа:И кво беше след първия мач, ако бяхме 11 на 11 щяхме да ги бием :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това си е вярно, никой не може да ме убеди в обратното. Обаче след 3-0 Хубчев беше отписал реванша, което изобщо не е извинение.

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот Popokatepetal » 02 авг 2019 09:57

Ozzimozzi написа:
koisa написа:
Ozzimozzi написа:Вие хубаво обвинявате Райнов, но според мен и вратарчето можеше да се намеси по-добре при два от головете!

Другите защитници също можеха да се намесят, халфовете пред тях също... Ако тръгнем така да разпределяме вината накрая пак всички ще са невинни, а 0:7 в общо два мача ще бъде резултат от стечение на обстоятелствата, лош късмет и гаден съдия. :geek:

Точно това ми е думата, защото четейки мненията, човек остава с впечатление, че Райнов е виновен за това унижение!


Всички са виновни, но някои са по-виновни от други. Няма как да сме еднакво недоволни от Райнов, който носи директна вина за 3 от 4-те гола и примерно Мазурек, който се включи при вече решен мач. Точно това размиване на отговорностите с коментари от рода на "всички са виновни" или "никой не игра", са основната причина да не се взимат мерки за слабите места в отбора. Извинявай ама все едно да ми кажеш, че заслугата за вашето класиране снощи е еднаква на всички футболисти.

samatoranaga
Мнения: 577
Регистриран на: 13 окт 2008 23:16
Контакти:

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот samatoranaga » 02 авг 2019 09:59

Ако на Райнов му бяха свирили дузпата срещу Ботев щеше да знае, че не трябва така да се прави и можеше и да вкарате първи и да продължите даже, но той реши, че е нормално да посягаш и дърпаш в наказателното и се случи логичното. Проблемът са ви не само играчите ами и съдиите, които ви бутат в повечето мачове и си мислите, че имате отбор, но играчите на мача при доста победи са ви съдиите и в двата мача се видя, че несвирени неша в България ви съсипват навън. Без съдиите може и във втората шестица да сте. Нищо лично, не се обиждайте, БФС ви прави мечешка услуга.

atanasovt048
Мнения: 174
Регистриран на: 27 май 2019 17:13

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот atanasovt048 » 02 авг 2019 10:03

samatoranaga написа:Ако на Райнов му бяха свирили дузпата срещу Ботев щеше да знае, че не трябва така да се прави и можеше и да вкарате първи и да продължите даже, но той реши, че е нормално да посягаш и дърпаш в наказателното и се случи логичното. Проблемът са ви не само играчите ами и съдиите, които ви бутат в повечето мачове и си мислите, че имате отбор, но играчите на мача при доста победи са ви съдиите и в двата мача се видя, че несвирени неша в България ви съсипват навън. Без съдиите може и във втората шестица да сте. Нищо лично, не се обиждайте, БФС ви прави мечешка услуга.

Абе кой ще му обясни на Райнов на 25-6 години? Късно е вече за това, той посяга като първолак през краката на съперника, некадърност до безкрай.

Kuku
Мнения: 26
Регистриран на: 04 юни 2019 11:36

Re: ЛЕ: Левски - АЕК Ларнака (Четвъртък)

Мнениеот Kuku » 02 авг 2019 10:03

atanasovt048 написа:
Kuku написа:И кво беше след първия мач, ако бяхме 11 на 11 щяхме да ги бием :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това си е вярно, никой не може да ме убеди в обратното. Обаче след 3-0 Хубчев беше отписал реванша, което изобщо не е извинение.

Никой не може, освен :lol: майстор Тричко може всичко :)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта