ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот alexdb » 08 юли 2019 14:28

metodito написа:Очакванията ми:
- страх ме е от Каргас;
- надявам се на Мазурек/Мариани;
- както и на Паулиньо да избухне в точния момент.;
- всъщност ме е страх от цялата защита, защото, освен, че ще има нов човек (Каргас), ще има и нов вратар вероятно. Дано Хубчев вземе правилното решение за вратаря. А кое е било правилното решение, ще може да се каже след края на мача.
Хубаво е и, че тези имат кадрови проблеми. Баси, в нормалните държави 2.5 млн евро дългове са проблем, тука по над 30 000 000 си свиркаме. ГоУемци сме, спор няма! :lol:


Каргас май няма да играе. Гласят Райнов да играе централен заедно с Рейш.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот metodito » 08 юли 2019 14:31

alexdb написа:
metodito написа:Очакванията ми:
- страх ме е от Каргас;
- надявам се на Мазурек/Мариани;
- както и на Паулиньо да избухне в точния момент.;
- всъщност ме е страх от цялата защита, защото, освен, че ще има нов човек (Каргас), ще има и нов вратар вероятно. Дано Хубчев вземе правилното решение за вратаря. А кое е било правилното решение, ще може да се каже след края на мача.
Хубаво е и, че тези имат кадрови проблеми. Баси, в нормалните държави 2.5 млн евро дългове са проблем, тука по над 30 000 000 си свиркаме. ГоУемци сме, спор няма! :lol:


Каргас май няма да играе. Гласят Райнов да играе централен заедно с Рейш.

Дано да е за добро... Не съм впечатлен от подобна вероятност, честно казано...

Maksim777
Мнения: 70
Регистриран на: 29 юли 2011 13:17
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот Maksim777 » 08 юли 2019 14:35

metodito написа:
alexdb написа:
metodito написа:Очакванията ми:
- страх ме е от Каргас;
- надявам се на Мазурек/Мариани;
- както и на Паулиньо да избухне в точния момент.;
- всъщност ме е страх от цялата защита, защото, освен, че ще има нов човек (Каргас), ще има и нов вратар вероятно. Дано Хубчев вземе правилното решение за вратаря. А кое е било правилното решение, ще може да се каже след края на мача.
Хубаво е и, че тези имат кадрови проблеми. Баси, в нормалните държави 2.5 млн евро дългове са проблем, тука по над 30 000 000 си свиркаме. ГоУемци сме, спор няма! :lol:


Каргас май няма да играе. Гласят Райнов да играе централен заедно с Рейш.

Дано да е за добро... Не съм впечатлен от подобна вероятност, честно казано...

Има две хубави неща в този вариант:
Каргас няма да играе и Райнов няма да мъчи топката в средата на терена.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот specter » 08 юли 2019 14:44

modor написа:Тия имат много грозен стадион. Чак пък и с две козирки :lol:


Освен да правим офанзива за едната. Павел Колев да не се ослушва, а да договаря с шефовете на Ружомберок ако ги отстраним да ни подарят едната. И без това за първенството няма да им трябват и двете. Ще се събират в един сектор, ако вали. :lol:
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот metodito » 08 юли 2019 15:12

Maksim777 написа:
metodito написа:
alexdb написа:
metodito написа:Очакванията ми:
- страх ме е от Каргас;
- надявам се на Мазурек/Мариани;
- както и на Паулиньо да избухне в точния момент.;
- всъщност ме е страх от цялата защита, защото, освен, че ще има нов човек (Каргас), ще има и нов вратар вероятно. Дано Хубчев вземе правилното решение за вратаря. А кое е било правилното решение, ще може да се каже след края на мача.
Хубаво е и, че тези имат кадрови проблеми. Баси, в нормалните държави 2.5 млн евро дългове са проблем, тука по над 30 000 000 си свиркаме. ГоУемци сме, спор няма! :lol:


Каргас май няма да играе. Гласят Райнов да играе централен заедно с Рейш.

Дано да е за добро... Не съм впечатлен от подобна вероятност, честно казано...

Има две хубави неща в този вариант:
Каргас няма да играе и Райнов няма да мъчи топката в средата на терена.

Има нещо такова. Между другото, Райнов не стои толкова зле в защита. Проблемът му е според мен изнасянето на топката и многото брак или може би ...припряност в пасовете, които дава. Ако Хубчев го инструктира, види ли топка да чисти напред инагоре, няма да има проблем. Но като го видя как се оглежда на кого да подава и бърка, ми призлява.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот шивача » 08 юли 2019 15:55

modor написа:Тия имат много грозен стадион. Чак пък и с две козирки :lol:

Не завиждай! Вие пък имате чадъри :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

drvasko98
Мнения: 7092
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот drvasko98 » 08 юли 2019 17:01

capnclive написа:
modor написа:Противно на очакванията очаквам да бием.

И аз си го мисля. Не знам какво толкова са се наплашили от тия. Навсякъде чета колко били добри, ала-бала, тра-лала... За цялото си съществуване имат 1 шампионска титла през 2006 и една купа, не съм сигурен коя година беше. Стадион за 5000 човека и футболисти струващи не повече от по 100 - 200 хиляди евро, а ние в Бг ги изкарахме Ман. Сити. Знам, че последните години ни е много трудно в Европа, но това с Вадуц от миналата година беше или нарочно или мега мал шанса или кофти подготовка...
Не знам защо в цяла Европа са ги писали фаборити... Ни история - ни трофей.
Имат един по-силен мач и той е срещу МЕГА гигантЪТ Евертън. И ние затруднихме Шалке ама к'во от това...

Айде малко по-оптимистично, колко и да ние е трудно, но както казах... т'ва не са Ман. Сити... баси и Словаките... :o :o :o


Ти бъркаш. Ние (Аз) не се плаща от словаците/Вадуц/Сараево/Иртиш и сие, аз се плаща от Левски. Факт е че за 9 год. сме отстранили една Сутиеска. Логично е да са по-фаворити. Но пак казвам за мен Хубчев е длъжен да ги отстрани, за да се легитимира на Герена

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот realno » 08 юли 2019 17:56

шивача написа:
modor написа:Тия имат много грозен стадион. Чак пък и с две козирки :lol:

Не завиждай! Вие пък имате чадъри :mrgreen:

Стадионите с козерки са за женчовци. Ние сме Левски и няма нужда нещо да ни пази от дъжд, сняг или пек. А и трябва да бъдем съпричастни на футболистите. :lol:
Шегата на страна. Не знам какво да очаквам от този мач. Както и да го мисля всичко може да се случи, поради простата причина, че ние сме слаби, а не че те са нещо. Но все пак съм оптимист, че ще победим, защото така ми се иска. Надежда трябва да има до последния съдийски сигнал.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
hhandsome
Мнения: 129
Регистриран на: 10 авг 2014 18:49
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот hhandsome » 08 юли 2019 18:29

capnclive написа:
modor написа:Противно на очакванията очаквам да бием.

това с Вадуц от миналата година беше или нарочно или мега мал шанса или кофти подготовка...

Е ти така го написа се едно само от Вадуц сме отпадали :lol: Освен Вадуц имаше и Сараево и още една камара отбори дори под нивото на Ружомберок. Какво като имат една титла и футболистите им стрували по 100-200 хил. евро, се едно нашите струват повече. Ние имаме 26 титли ама на България, се едно да имаш 26 титли на Люксембург голяма гордост. Ще е геройство да удържим равния там, но дори и равен пак ще е мъка втория мач.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4430
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: ЛЕ / Ружомберок - Левски (София) / 11.07 / 19:30

Мнениеот Kotooshu » 08 юли 2019 19:45

Бием :) с красива игра и много голове :)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта