Левски: Всекидневно мрънкане

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще се оправим

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот защо » 20 юни 2019 22:18

koisa написа:За мен тази тема е подигравка с левскарите, без значение къде с право, къде без право се "мрънка".

Вероятно идеята е, който не харесва нещо, да пише тука, а в другите теми вярата в утрешния ден да струи чиста и неопетнена.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3997
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Странджата » 20 юни 2019 23:22

Методи, този текст би бил новото символ-верую, ако беше посветен на тебе :) Сега някак си виси извън всякакъв контекст :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14348
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот damyanov1963 » 20 юни 2019 23:32

galin56 написа:
damyanov1963 написа:
Ти се интересуваш от Левски повече от мене, аз още не съм му запомнил името :)

:) :) :) :) :)
Не бе, копирах го и аз, кой нормален човек(айде българин) ще запомни такова име. :lol: :lol:

Ах ти, хитрец такъв :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот Kris_men2000 » 20 юни 2019 23:51

galin56 написа:
damyanov1963 написа:
Ти се интересуваш от Левски повече от мене, аз още не съм му запомнил името :)

:) :) :) :) :)
Не бе, копирах го и аз, кой нормален човек(айде българин) ще запомни такова име. :lol: :lol:[/quote


Е стига глупости.Кой няма да запомни Сейдахмет(без да го копирам или преписвам).Все пак сме били 500 години под турско робство. Останали са много турски думи при нас.Сейдахмет означава сей Ахмед или по точно Ахмед сее нещо но никой не знае какво.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот galin56 » 21 юни 2019 00:00

Странджата написа:https://www.kotasport.com/v-levski-nay-posle-saboriha-barakata-golyamata-razlika-noviat-bos-harchi-pari-taka-kato-che-sa-negovi/?fbclid=IwAR16faGW_eQNU8dVnr6gwwhjOoJS8ug8-QrRZycMRR1xlxRAx-oslE7Pbng

:) Наистина уникална статия на Желю Станков. Само не разбрах от къде извади информацията примерно че Мариани и Паулиньо стрували на Левски 2 млн евро.
До сега в Левски не се случва нищо кой знае какво от както се махна Русев, та така се е ентусиазирал човека. Смениха се 2-3 треньора, дойде Колев чакан като месия, с хвалебсвен теми и 2 месеца по-късно вече повечето го псуват по форумите, освободиха се повечето чуждестранни играчи. Хубаво, но до сега на тяхно място са привлечени 3ма свободни агенти за 0 пари. С не много впечатляващи визитки, особено вратаря и гърка от изпадащи отбори,
И понеже и той явно не се впечатлява особено от такива трансфери и се пуска тезата, че Ружомберок може да бият Левски 2 пъти дори. :) Но вярата трябвало да остане. :)

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот galin56 » 21 юни 2019 00:03

Kris_men2000 написа:
galin56 написа:
damyanov1963 написа:
Ти се интересуваш от Левски повече от мене, аз още не съм му запомнил името :)

:) :) :) :) :)
Не бе, копирах го и аз, кой нормален човек(айде българин) ще запомни такова име. :lol: :lol:




Е стига глупости.Кой няма да запомни Сейдахмет(без да го копирам или преписвам).Все пак сме били 500 години под турско робство. Останали са много турски думи при нас.Сейдахмет означава сей Ахмед или по точно Ахмед сее нещо но никой не знае какво.

Еее, то първото име е по трудното :) Йеркубулан, Еркулабан не знам и аз как е правилно, всеки си пише ка му дойде.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21518
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот metodito » 21 юни 2019 00:17

Странджата написа:Методи, този текст би бил новото символ-верую, ако беше посветен на тебе :) Сега някак си виси извън всякакъв контекст :)

Този текст ми открехна очите, братко. Повярвай ми, вече сме в една конгрегация (знам, че секта е необична дума, носеща основно негативна конотация, но много хора не се замислят от реалните ползи, които човек може да извлече бидейки в такава!). Та вече говорим на един език, братко (не е ли прекрасно!!!!), и ти благодаря още веднъж за това сакрално съчинение, което благоволи да споделиш. Поклон и уважение, братко. Ние знаем, нещо, което много други не знаят.

П.С. Изказвам и специални благодарности към брат modor. Постъпих толкова непочтително към тази така интелигентна, благородна, невероятно хитроумна и високо интелектуална, и разбира се показваща пълната му безпристрастност на вездесъщата му арбитърска роля, която той така съвестно изпълнява, идея, откривайки тази тема, и осмивайки напълно основателно всеки несъгласен с нашият брат и велик водител. Искам да кажа, че когато очите ми бяха отворени за истината, аз откровенно се смях с радост в очите, на тази толкова находчива оригиналност, с която да бъдат дамгосани несъгласните с нас!. Великолепие, непреходна премъдрост и почтителна интелигентност. Хвала!

Потребителски аватар
emigo73
Мнения: 547
Регистриран на: 09 апр 2014 21:10
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот emigo73 » 21 юни 2019 09:05

metodito написа:
Странджата написа:Методи, този текст би бил новото символ-верую, ако беше посветен на тебе :) Сега някак си виси извън всякакъв контекст :)

Този текст ми открехна очите, братко. Повярвай ми, вече сме в една конгрегация (знам, че секта е необична дума, носеща основно негативна конотация, но много хора не се замислят от реалните ползи, които човек може да извлече бидейки в такава!). Та вече говорим на един език, братко (не е ли прекрасно!!!!), и ти благодаря още веднъж за това сакрално съчинение, което благоволи да споделиш. Поклон и уважение, братко. Ние знаем, нещо, което много други не знаят.

П.С. Изказвам и специални благодарности към брат modor. Постъпих толкова непочтително към тази така интелигентна, благородна, невероятно хитроумна и високо интелектуална, и разбира се показваща пълната му безпристрастност на вездесъщата му арбитърска роля, която той така съвестно изпълнява, идея, откривайки тази тема, и осмивайки напълно основателно всеки несъгласен с нашият брат и велик водител. Искам да кажа, че когато очите ми бяха отворени за истината, аз откровенно се смях с радост в очите, на тази толкова находчива оригиналност, с която да бъдат дамгосани несъгласните с нас!. Великолепие, непреходна премъдрост и почтителна интелигентност. Хвала!


Забравил си да вметнеш, че тази конгрегация няма нищо общо с оранжевата такава! Да поясня: Този, нашия си БоК е различен от лошия БоК.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот balef » 21 юни 2019 09:24

До тук Васил Божков се изложи ! Селекцията е уникално слаба а вече няма и време да се вземе добър играч ! Васил Божков знае че без пари няма качество за да изкараш трябва да дадеш ............

gkostadinov
Мнения: 266
Регистриран на: 03 окт 2017 17:35
Контакти:

Re: Левски: Всекидневно мрънкане

Мнениеот gkostadinov » 21 юни 2019 09:33

Имаме един централен нападател - Костов, който е наказан за мачовете в ЛЕ и Илия Димитров, тоя спънат кон ако изобщо е тук :lol: На бековете също сме с по един/един и половина играч.. Взели сме 3-ма свободни агенти, всички със съмнителни качества и някой ако каже, че това не е дежавю на последните 10 години и после какво да очакваш от новия сезон ? :evil:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта