Павел Колев

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот TristaNNN » 17 май 2019 09:16

metodito написа:Истината е, че човекът или хората, сменили Батков, са от съвсем друг тип - друго поколение и манталитет. Не знам за Батков, но е явно, че най-малкото тея не са левскари. Другото, което е те не искат да делят с никого "славата". Пелето, Красимир Иванов,Букарев, Колев - типични послушковци и не знам какво друго име да измисля... неставачи, да не употребя друго. Никакво значение няма името на тоя под бащицата. Просто няма спортен директор все едно. Този или тези, които държат "Левски" не им трябва някой като Сираков или даже Гонзо, хора, които да могат да поемат отговорност. Със собствено мнение. Така или иначе те си избират треньора, те определят даже позицията на играчите ("Русев ми каза да сложа Обертан на крилото") и какво ли не. И са изключително, ама изключително глупави и прости новобогаташи. А "Левски" за тях е някаква играчка или кой знае каква далавера. Просто ако управляват фирмите си, както "Левски", отдавна да са фалирали. Но те си имат еврофондовете, които ГРОБ раздава, така че все тая.

Ами, такива времена настанаха в родния футбол, да. То тази негативна тенденция не е само при нас. Директорите са кукли на конци на собственика - Петричев, Стойкас и всички останали. Нали знаеш - който плаща ...
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот metodito » 17 май 2019 09:39

Другите слабо ме интересуват. Аз не знам умрелите да са имали еквивалент на Наско. Всъщност, не мога да се сетя, където и да е този модел в България - чичко Паричко само да киха и един чисто футболен човек да се занимава с футболните неща. Стоилов в Литекс беше така - горе-долу. Не мога да повярвам, че съжалявам за Батков. :oops: Истината е, че се вслушваше реално и в Гонзо, и в Наско. За добро или лошо. Така, след Беверен искал да гони Мъри, но Наско се застъпил за младока. Останалото, както казват е приказка. Доколкото си спомням инвестицията в терен и общежитие, също е била на Мъри и Наско. Гонзо също имаше достатъчно свобода в ръцете си. А в случаите, в които Батко решаваше да вземе юздите, все бъркаше. Тези сега държат здраво юздите и не ги дават. И дали нарочно или от тъпотия, бъркат с всяка стъпка.

P.S. Мислех, че ПК ще е точно такъв... подпрезидент, един вид. А то... :oops:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот TristaNNN » 17 май 2019 11:33

Според мен трябва да мине поне годината, за да даваме оценки за работата на Колев, 'щото ние хубаво коментираме и плюем парче по парче разни стъпки, ама да не вземе да се окаже накрая, че всеки акт е бил част от една по-дългосрочна стратегия, успешна за клуба. И не, не му адвокатствам, опитвам се да разсъждавам хем трезво и обективно, хем да пречупя всичко през родната действотелност, хем да отчета, че ние не знам много от причините, поради които нещо се случва или не се случва.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21506
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот metodito » 17 май 2019 18:43

I'm lost for words!
Изображение

Връчвам ти медала, колега. Заслужи го.

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: Павел Колев

Мнениеот blue_lavina » 17 май 2019 19:09

Господин Колев е доказан администратор на Кърниградска, с отлично футболно образование, контакти в УЕФА, дето се вика чете футболната теория. С правилен треньор като Хубчев и с изпечен бизнесмен като Г-н Божков, аз съм убеден че клуба ни е обречен да излезе на победния път. Само Левски !
Сърце, душа....... за Левски София

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9130
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот Soulen » 17 май 2019 19:10

TristaNNN написа:Според мен трябва да мине поне годината, за да даваме оценки за работата на Колев, 'щото ние хубаво коментираме и плюем парче по парче разни стъпки, ама да не вземе да се окаже накрая, че всеки акт е бил част от една по-дългосрочна стратегия, успешна за клуба. И не, не му адвокатствам, опитвам се да разсъждавам хем трезво и обективно, хем да пречупя всичко през родната действотелност, хем да отчета, че ние не знам много от причините, поради които нещо се случва или не се случва.

Може да сме фенове, ама идиоти не сме. Това ми заприлича на отпадане в първи кръг на ЛЕ, дето било брилянтен план :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

realno
Мнения: 6553
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот realno » 17 май 2019 22:39

Когато се започне с лъжи логично е да се продължи с лъжи за да се замажат предните такива. На дългоочакваната пресконференция, на която ще бъде представен Хубчев, много е вероятно да се измислят други лъжи за да се замаже положението и как Хубчев до последно не е бил вариант, но когато Дерменджиев не показал резултати се сетили за него и го поканили за нов треньор или нещо подобно. Абе, ще бъде любопитно.

За цялата създала се ситуация най - потърпевш е Дермнджиев, защото той е вярвал, че ще работи дългосрочно, най - вероятно ежедневно са го уверявали, че писаниците за Хубчев са глупости и да работи спокойно. Дори участва на пресконференция заедно с ПК, в която последния ни убеждаваше, че не предстои треньорска смяна и работата с Дерменджиев е дългосрочна, а шанса Хубчев да ни стане треньор е хулев. На двамата говореха за нови проекти и ..........хоп след седмица Хубчев. Това не е достойно от страна на ПК. Какъвто и да бил Дерменджиев, не заслужаваше такова отношение. Това няма как да бъде достойно поведени на един ръководите. Ако ПК ще продължава по същия подъл начин да управлява, не мерси.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот Serafim » 17 май 2019 23:10

realno написа:Когато се започне с лъжи логично е да се продължи с лъжи за да се замажат предните такива. На дългоочакваната пресконференция, на която ще бъде представен Хубчев, много е вероятно да се измислят други лъжи за да се замаже положението и как Хубчев до последно не е бил вариант, но когато Дерменджиев не показал резултати се сетили за него и го поканили за нов треньор или нещо подобно. Абе, ще бъде любопитно.

За цялата създала се ситуация най - потърпевш е Дермнджиев, защото той е вярвал, че ще работи дългосрочно, най - вероятно ежедневно са го уверявали, че писаниците за Хубчев са глупости и да работи спокойно. Дори участва на пресконференция заедно с ПК, в която последния ни убеждаваше, че не предстои треньорска смяна и работата с Дерменджиев е дългосрочна, а шанса Хубчев да ни стане треньор е хулев. На двамата говореха за нови проекти и ..........хоп след седмица Хубчев. Това не е достойно от страна на ПК. Какъвто и да бил Дерменджиев, не заслужаваше такова отношение. Това няма как да бъде достойно поведени на един ръководите. Ако ПК ще продължава по същия подъл начин да управлява, не мерси.


Не ми се задълбава особено многом защото вече изказах разочарованието си от поведението на Колев, но няма да се изненадам, ако освен разговори с Хубчев е имало зад гърба на Дерменджиев, то и вероятно е говорено за селекция. Помня, как Дерменджиев, каза, че спрягания за трансфер на Герена Кайзер го кара да се смее, но нищо чудно поляка да е желание на Хубчев. Ако въобще се озове при нас де...

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот sinfen14 » 21 май 2019 03:39

Всъщност Колев дотук изпълнява стриктно стратегията си,която ни беше представена на УС на Тръста.Сега,има го и другото - Не се знае на тоя който дава парите,дали ще му се занимава да покрива изискванията по плана докрай....

Истината е,че просто Павел Колев е нарочен за следващия виновник.Аз затова и смятам,че няма да се задържи дълго.Просто в момента за всичко е виновен той.Нямат значение никакви обстоятелства или факти - просто виновен е Павел Колев.И да...той е човек,като всеки един от нас.И той греши понякога.... :oops:

Левски беше потънал с крак и половина в бездната.Буквално на някакви часове от края.И колко работа се свърши през изминалите 4 месеца.....А колко още има да се върши не е истина.

Както и да е.Живи и здрави.И нека Павел Колев да продължава да е Виновникът.После ще го сменим и ще дойде следващия Виновен. ;)

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Павел Колев

Мнениеот Serafim » 23 май 2019 13:11

sinfen14 написа:Всъщност Колев дотук изпълнява стриктно стратегията си,която ни беше представена на УС на Тръста.Сега,има го и другото - Не се знае на тоя който дава парите,дали ще му се занимава да покрива изискванията по плана докрай....

Истината е,че просто Павел Колев е нарочен за следващия виновник.Аз затова и смятам,че няма да се задържи дълго.Просто в момента за всичко е виновен той.Нямат значение никакви обстоятелства или факти - просто виновен е Павел Колев.И да...той е човек,като всеки един от нас.И той греши понякога.... :oops:

Левски беше потънал с крак и половина в бездната.Буквално на някакви часове от края.И колко работа се свърши през изминалите 4 месеца.....А колко още има да се върши не е истина.

Както и да е.Живи и здрави.И нека Павел Колев да продължава да е Виновникът.После ще го сменим и ще дойде следващия Виновен. ;)


Ние не знаем реално в колко по-добро състояние е клуба към момента. Спас Русев си въртеше схеми с издръжката на клуба, за да изглежда така, че заемите са под формата на спонсорски договори. Сегашните направиха някаква врътка с дълга за сектора, която на простолюдието не ни е ясна, като сълза. Аз поне нямам юридическите познания, а и си мисля и много други, колкото и да разтягат лакърдии. Въобще не е ясно по какъв път сме поели финансово и какво е свършено. Ако започнат да се привличат играчи с по-ниски финансови изисквания, бих казал, че вървим по план. Но ако селекцията е "ударна" и се раздават заплати по 10-20 хиляди евра, направо са си били празни приказки.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Muaddib, olfix, ugly bug и 58 госта