ППЛ: Левски - Черно море /5:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши срещата

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Maria55
Мнения: 5
Регистриран на: 09 май 2019 15:43
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот Maria55 » 09 май 2019 15:44

Винаги съм ценяла повече комплектите бижута с естествени камъни, отколкото златните накити. Не знам дали си въобразявам, обаче на мен златните бижута ми носят нещастие. Докато с естествените камъни много ми върви.
Последна промяна от Maria55 на 17 фев 2020 13:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2196
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот Kris_men2000 » 09 май 2019 19:33

action66 написа:Лелее,като чета мненията на синята общност,май не ни броите за живи.Но след като загубихме уважението на футболна България,за отбора на честта,май мненията ви са си на място.След предния мач всяко едно презрение към нас си е заслужено.Бях неприятно изненадан ,че без напрежение загубихме домакинство на Левски.Но последната загуба срещу "пребоядисаните" и най-вече играта ,направо ме шашнаха.Ясно,че моряците са в ситуация да не могат да се мобилизират поради липсата на цел,но чак такава халтава игра срещу "сини" и "червени" ,като в последните две домакинства срещу тях , ми идва в повечв.
Така че кротко още една загуба.Вече мирише на лято и ние сме на плажна вълна.Който има да гони някакви цели да си ги гони.
THE END


Сега разбираш ли как се чувствуваме когато се отчаем от отбора си.А когато намирисваш нещо гнило направо се отчайваш от безнадежност и безсилие.Така се чувстваме ние левскарите от 10 години защото нашите очаквания са с много класи над вашите.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

sinfen14
Мнения: 692
Регистриран на: 11 ное 2017 14:03
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот sinfen14 » 10 май 2019 03:23

Вълчан написа:Илиев има още един шанс да покаже че става за треньор на Левски въпреки че не го броят.Въпреки че сините направиха повече от стандартните си 2-3 хубави атаки през последният мач мачът ще е труден и по всяка вероятност троен като знак.

Илиев е много далеч от това да "става" за треньор на Левски.С един мач или пък с 3-4 домакински победи за сезон не става.Изобщо не знам как ги виждате тия работи.Ил.Ил. си е точно на място във Варна.Без цели,без напрежение.Тренира отбор,който чака 3 мача в годината(срещу нас,тирето и Разград) за да се мобилизира.И дори тогава не предлага нещо повече от ритане,центриране и кюскане.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот koisa » 11 май 2019 10:17

Не ги ли бием, да се готвим директно за баража, а мачовете с тире, кренвирши и марули да са генерална репетиция!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14333
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот damyanov1963 » 11 май 2019 10:40

Ако Ил. Илиев стане треньор на Левски, аз ще стана от Ч. Море :)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот blue_lavina » 11 май 2019 18:23

Оооо тея ги потопихме насред Варна, сега още на табелата София започват с 2 гола пасив. Вярвам, че можем да изместим тирето от второто място. Отлично знаете, че нашето място е по трибуните да окуражим нашите любимци и бъдем 12-тия играч на отбора. Мисля, че догодина ще имаме реални шансове да бъдем замесени в битката за титлата
Сърце, душа....... за Левски София

Потребителски аватар
rasputin_nk
Мнения: 655
Регистриран на: 14 дек 2016 11:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот rasputin_nk » 11 май 2019 22:25

След резултата тази вечер вече Левски е фаворит за титлата...

vvessel
Мнения: 4386
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот vvessel » 11 май 2019 23:50

rasputin_nk написа:След резултата тази вечер вече Левски е фаворит за титлата...

:lol: :lol: :lol:
Левски винаги е фаворит за титлата.
Ама тая година сметките не излизат. Както и последните 10.
Дори да бият до края, което няма как да стане, пак няма да станат.
Мача с Морето е повече контрола, отколкото да решава нещо.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2196
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот Kris_men2000 » 12 май 2019 00:18

Някой забеляза ли при днешният мач на тирето с
лудите как двамата помияри Малинов от тирето и Дяков от гората спретнаха мастийски номер.Малинов при жълтият картон щеше да пропусне 2 срещи но се разбраха с Дяков направиха циркаджийско спречкване и съдията ги изгони.ПРИ ТОЗИ ЧЕРВЕН КАРТОН МАЛИНОВ ЩЕ ПРОПУСНЕ 1(ЕДНА)СРЕЩА.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски - Черно море (Неделя)

Мнениеот Elliah » 12 май 2019 00:23

Kris_men2000 написа:Някой забеляза ли при днешният мач на тирето с
лудите как двамата помияри Малинов от тирето и Дяков от гората спретнаха мастийски номер.Малинов при жълтият картон щеше да пропусне 2 срещи но се разбраха с Дяков направиха циркаджийско спречкване и съдията ги изгони.ПРИ ТОЗИ ЧЕРВЕН КАРТОН МАЛИНОВ ЩЕ ПРОПУСНЕ 1(ЕДНА)СРЕЩА.

[offtopic]Сладури :). Много бяха забавни.
Ма тва е, щот нали се мразят много ГГ и КД. Борбата за титлата е в разгара си :)[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 37 госта