Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rsk » 04 мар 2019 15:33

Пичове... Преди малко научих нещо, което ме шокира. Направо ми падна ченето. Сигурно 30 минути не мога да спра да треперя... Има директива да станем шампиони още този сезон. Спусната е от най-високо ниво. Домуса е принуден да капитулира, на собственика на държавата му е писнало Лудогорец да става шампион и това е. За това вече Левски ще е шампион. ЦСКА-София не, щото г-н Ганчев е прекалено честен човек да се занимава с такива работи. Нещата са много дирижирани, направо съм ужасен. Левски ще бие почти всички мачове до края. Ще има тук таме някоя изпусната точка, колкото да замажат очите на хората. Лудогорец пада на Герена още тази седмица. Разград ще завършат втори тази година. ЦСКА-София ще играят бараж с Черно море, който ще загубят, щото не искат да играят в ЕКТ. Там още не можели да разберат това ЦСКА-София точно какво е и можело да стане беля... Има план да след баража ЦСКА-София(София) да ребрандират Черно море на ЦСКА-София-София(София) и да играят, ама още не се знаело. Ганчев щял да сондира мнения дали феновете са готови да припознаят...
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот t0bl3ro_bg » 04 мар 2019 15:35

И аз така разбрах :roll:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 04 мар 2019 15:37

[center]Директивата II 8-)[/center]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 04 мар 2019 15:45

modor написа:[center]Директивата II 8-)[/center]

Следващата анкета трябва да е за Директивата :lol:

В "магията" те хвалят че имаш гранде кохонес :lol: :mrgreen:
Ще получиш заплата тоя месец май, Паралес :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rsk » 04 мар 2019 15:45

Тая директива е много сериозна. Миналата Стойчо Младенов я разконспирира и пропаднаха нещата, ама тоя път всичко е ясно. Знам го от човек, който е много близък до властта и ми е съсед. Божков е казал на Бойко, че ще се навие да вземе Левски САМО про положение, че се спусне директива да са шампиони. Цялото БФС е в кюпа. Съдиите са събирани на Боровец и са инструктирани да свирят яко за Левски, много против ЦСКА-София и умверено против Лудогорец. Очаквайте ритуални кланета. Моци и Марселиньо са казали, че не искат да играят срещу Левски, щото ги било страх да не вкарат без да искат някой гол и да преебат нещата.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот trokadero_ » 04 мар 2019 16:03

rsk написа:Тая директива е много сериозна. Миналата Стойчо Младенов я разконспирира и пропаднаха нещата, ама тоя път всичко е ясно. Знам го от човек, който е много близък до властта и ми е съсед. Божков е казал на Бойко, че ще се навие да вземе Левски САМО про положение, че се спусне директива да са шампиони. Цялото БФС е в кюпа. Съдиите са събирани на Боровец и са инструктирани да свирят яко за Левски, много против ЦСКА-София и умверено против Лудогорец. Очаквайте ритуални кланета. Моци и Марселиньо са казали, че не искат да играят срещу Левски, щото ги било страх да не вкарат без да искат някой гол и да преебат нещата.


Смятай :idea: :idea: :idea:

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот trokadero_ » 04 мар 2019 16:05

rsk написа:Пичове... Преди малко научих нещо, което ме шокира. Направо ми падна ченето. Сигурно 30 минути не мога да спра да треперя... Има директива да станем шампиони още този сезон. Спусната е от най-високо ниво. Домуса е принуден да капитулира, на собственика на държавата му е писнало Лудогорец да става шампион и това е. За това вече Левски ще е шампион. ЦСКА-София не, щото г-н Ганчев е прекалено честен човек да се занимава с такива работи. Нещата са много дирижирани, направо съм ужасен. Левски ще бие почти всички мачове до края. Ще има тук таме някоя изпусната точка, колкото да замажат очите на хората. Лудогорец пада на Герена още тази седмица. Разград ще завършат втори тази година. ЦСКА-София ще играят бараж с Черно море, който ще загубят, щото не искат да играят в ЕКТ. Там още не можели да разберат това ЦСКА-София точно какво е и можело да стане беля... Има план да след баража ЦСКА-София(София) да ребрандират Черно море на ЦСКА-София-София(София) и да играят, ама още не се знаело. Ганчев щял да сондира мнения дали феновете са готови да припознаят...


Какви са тези глупости...

Потребителски аватар
rsk
Мнения: 3626
Регистриран на: 21 юни 2009 11:17
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот rsk » 04 мар 2019 16:09

Няма глупости, такава е директивата.
Принципно е имало предложение и ЦСКА-София да стане шампион, ама г-н Ганчев бил отказал. Бил прекалено честен, за да участва в такива завери. Много доблестен човек.
Нашият патрон е Васил Левски, вашият е Христо Кърпачев

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот trokadero_ » 04 мар 2019 16:10

rsk написа:Няма глупости, такава е директивата.
Принципно е имало предложение и ЦСКА-София да стане шампион, ама г-н Ганчев бил отказал. Бил прекалено честен, за да участва в такива завери. Много доблестен човек.


Е стига :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 04 мар 2019 16:11

trokadero_ написа:
rsk написа:Няма глупости, такава е директивата.
Принципно е имало предложение и ЦСКА-София да стане шампион, ама г-н Ганчев бил отказал. Бил прекалено честен, за да участва в такива завери. Много доблестен човек.


Е стига :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Истина е! Скоро ще трябва да пак да пишеш от черноморския ти акаунт :oops:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта