Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9416
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 08 фев 2019 21:47

ФЕНОВЕТЕ СПАСИХА ОТБОРА.....
Днес говорихме аз и други фенове половин час с Владо от Спортал.Поискахме му обяснение за сношната шокираща статия и всяването на паника в нашите редици.
Неговото обяснение беше че вчера в 21.00 всичко написано е било вярно.Дори ми показа телефона си че е говорил с Йовов преди прякото включване от Агия напа.По неговите думи,е имало завера и наченки Йовов да получи акциите още преди 6 седмици.Докато Божков е бил на почивка(в Тайлант ако се не лъжа)е деиствано зад гърба му и с обаждане от,,високо"е задеиствана процедурата с Бижутера.Вчера Ицо е бил на Герена и предложил П.Колев да остане исп.директор и при него.Колев категорично е отказал,но е бил на ясно че Божков е пас вече. След гръмването на новината в Спортал и хилядите гневни коментари и обаждания от нашите фенове,се е провела средношна среща по ,,високите етажи"на която Йовов се е отказал и пак се е задеиствал плана Божков.ТОЕСТ САМО ГНЕВНАТА РЕАКЦИЯ НА СИНИТЕ ФЕНОВЕ Е ПРЕОБЪРНАЛА СЪБИТИЯТА.
Между другото днес Иванков ,отрече че щял да взима акции,но пък цял мач обикаляше като замаян и много объркав терена.
Всичко това го знам от разговора с Владо от Спортал,като понякога се включваше и Стефан от Дарик.
Който иска да вярва,който иска да не вярва.
Между другото някои наш фен е разпространил нел.на Владо и е получил много обиди и заплахи.
САМО ЛЕВСКИ
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 08 фев 2019 21:47

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VuHDPCMTfgk[/youtube]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3475
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот groti » 08 фев 2019 21:57

Бе всичко това ми звучи много смехотворно. Някой журналистически плазмодий натрупа кликове.. За глоби да ги даде му пожелавам. Май всичко се оказа буря в чаша вода, както си пожелахме.
110 години любов!

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Stailio » 08 фев 2019 22:04

metodito написа:
Stailio написа:Друг акаунт нямам. Явно ти ме можеш да разбереш, а не аз. Отговори ми на въпроса конкретно! Как става прането на пари и източването? Не бягай. Поне един път бъди мъж, а не плямпало

Ми, не съм убеден, че нямаш. Това с личните нападки ми е доста познато. Да докажа? Има си полиция, следствени органи, съд, прокуратура. Ти ми докажи, че не е така. Къде е разликата между предпоследно съобщения дълг - 18 милиона и сега - малко над "30 и малко" милиона? Всъщност, мисли си каквото искаш. Всичко е чисто като сълза, Спас плаща и първи левскар на републиката, честен и неопетнен, Красимир Иванов не е долен лъжец, и двамата биват подкрепяни от едни хора безплатно. Пък един мармот...


Пак бягаш като щипната мома. Отговри конкретно как се перат пари като си такъв спец. Няма нужда да ми говориш за ФБР, КГБ, Фифа, Мифа и тн. След като твърдиш нещо го докажи, иначе ставаш лек като перце. Или май по-важното е да дрънкаш, а дали има нещо вярно в това което дрънкаш няма значение. Та все още чакам отговор. Човекът по горе и той ти го е казал, ама откъде мисъл да проумееш що за смехории плямпаш

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 08 фев 2019 22:10

Вчера четох това на ЖелЮ
Изображение

Трудно ми беше да повярвам че отново всичко се знае от всеки , е на !
И някой ако си мисли че наистина е било само буря в чаша вода много се лъже .

Сега ако ние не си помогнем , няма кой да ни спасява ... кой как иска да го разбира .

По неговите думи,е имало завера и наченки Йовов да получи акциите още преди 6 седмици.Докато Божков е бил на почивка(в Тайлант ако се не лъжа)е деиствано зад гърба му и с обаждане от,,високо"е задеиствана процедурата с Бижутера.


Томето , и днес се направи на герой а е знаел гнусните схеми на Тиквата ... проба - грешка вика Стефчо , Боко така процедира .
А онези наркосите са ОК с всички варианти , а тирето им е мечта ...

п.п- За онези с многото профили , не пералня е Левски ... а "мръсна" пералня за всякакви отрепки !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12944
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 08 фев 2019 22:18

По-добре да фалираме, отколкото йовов и боримиров да са собственици с любезното съдействие на герб.
Единият да си гледа наркоманския бизнес, а другият да си се снима гол с чаша вино. Далеч от Левски!

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот balef » 08 фев 2019 22:23

Левски никой не може да го пипне ! Гарантирам го не на 100 % а на 1000% ! Става страшно и много добре го знае тиквата и всички плодове и зеленчуци .........

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22961
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 08 фев 2019 22:25

Стига с тия избори в нашата тема. Изборите са чак след 2 години.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4440
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Kotooshu » 08 фев 2019 22:40

NOMER14 написа:Стига с тия избори в нашата тема. Изборите са чак след 2 години.


Вече цари спокойствие у "сините" фенове ... буря в чаша вода , !
На никой не му пука за истината и всички си затваряме очите и вярваме - надяваме се на следващият "спасител" с параШУТ !!!
А да не забравя - тези 2 години до изборите няма да ни фалират нека всички са спокойни ...

Навремето ... И преди, и сега - ЛЕВСКИ значи СВОБОДА ! .... означаваше много , сега са просто думи !
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 08 фев 2019 22:46

Да им имам грамотността на горните постове :mrgreen:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта