Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 08 фев 2019 16:04

Stailio написа:
metodito написа:
Stailio написа:
metodito написа:
Stailio написа:
metodito написа:Верно? А пране на пари? А парите под масата де се дават къде отива разликата? А уредените трансфери, за които мениджър плаща неговото футболистче да рита редовно? А парите от спонсори къде отиват? Те се дават на клуба, а не на собственика. Реално обаче собственикът оперира с тях. Продължавайте да слушате такива, като Русев и дебел Венци как нямало келепир, па те разбираш го правят от любов, не от друго. Чулек, тея свини всичките как ги виждаш да работят за ползу роду. Айде, няма нужда. Който иска да вярва, че дебел Венци е безкористен благодетел, Ганчев - спасител, Русев - месия.


Собственикът си е спонсор на клуба. Пари от трансфери колко са? 20-30-40 милиона ли?

Батков не си спомням да е бил собственик на Мтел? Клубът има много спонсори. Не са само тези на фланелките. Ефбет също не знам да си имат собствени клубове?


А като си толкова навътре колко пари даваше Мтел на година, последно май беше 1-2 милиона? Батков не един и два пъти е казвал че е давал лични средства и точно там е разковничето. Спас чрез Виваком даде едни милиони и когато те са свършили, просто не му се дават лични пари. Източване е когато произвеждаш нещо и го продаваш на занижена цена, а остатъка до реалната го прибираш под масата безотчетно. Я сега кажи Левски какво произведе и за колко го продаде? Алекс Боримиров ли? Стаси Иванов ли? В БГ само трябва да наливаш и нямаш възвращаемост - това е проблема. От източването сме много много далече все още.

Още първото изречение ти го посочих:
Изображение


Отговори конкретно икономисте! Не бягай! Забелязал съм че все се правиш на много знаещ и разбиращ и бягаш по бели гащи като те хванат! Как се перат пари? Отговори точно и ясно

[offtopic]Влез си от другия акаунт и ме попитай пак и ще ти кажа. И само да те открехна - нито Батков е давал свои пари, нито Русев. Ако не можеш да разбереш как за по-малко от две години дълговете са нараснали от 18 милиона до 30 и малко, не е мой проблем.[/offtopic]
Последна промяна от metodito на 08 фев 2019 16:06, променено общо 1 път.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 08 фев 2019 16:05

Kotooshu написа:



[offtopic]Не разбира се към теб , към плямпалото . Ти си написал истината[/offtopic]


извинявам се тогава, просто съм се заблудил, че е към мен!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 08 фев 2019 16:07

Брех, цяла сюрия превъзбудени припознавачи се е изсипала да прави сметки на дълговете и да ни фалира за кой ли пореден път. Преди месец не успяха, нито лани, по-лани също, както и преди две години, както и всяка година от Батково време насам. Статистически погледнато, най-вероятно и сега ще духат супата. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот filcolins » 08 фев 2019 16:07

Истината че ГРОБ ни загроби. Натискаха Батков с години да се махне от клуба, май - това ни изяде някоя и друга титла и купа.
Докараха мазния партиец Тонев и той буквално ни качи на пързалката. Но идват избори и аз знам какво да направя, надявам се и всеки разумен Левскар

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 08 фев 2019 16:14

filcolins написа:Истината че ГРОБ ни загроби. Натискаха Батков с години да се махне от клуба, май - това ни изяде някоя и друга титла и купа.
Докараха мазния партиец Тонев и той буквално ни качи на пързалката. Но идват избори и аз знам какво да направя, надявам се и всеки разумен Левскар

Какво ще направиш пък ти, бре, разумни гласоподавателю? :lol: Ей Богу, охладате си биричка за мача довечера и спрете да четете всичките интриги, че съвсем изтрещяхте!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ChuckNorris » 08 фев 2019 16:16

filcolins написа:Истината че ГРОБ ни загроби. Натискаха Батков с години да се махне от клуба, май - това ни изяде някоя и друга титла и купа.
Докараха мазния партиец Тонев и той буквално ни качи на пързалката. Но идват избори и аз знам какво да направя, надявам се и всеки разумен Левскар


Тея няма да паднат от власт. Администрацията в почти всички градове + роднините и близките същата администрация, заедно с купените цигански гласове и заблудените глупаци, които са им електорат е достатъчно да са на власт още дълго.
Трябва да се пролее кръв, за да си идат. Опс, забравих, че не сме Гърция, Румъния и т.н.
Левскарите ще страдеме още. Когато на тиквата и падне тиквата най-вероятно слънцето ще изгрее и на нашата улица.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот d.milanov » 08 фев 2019 16:18

Тия 30+ млн. дългове са само върха на айсберга. Останалите под повърхността са кой знае колко! Но пък знаем кой е Черепа, предполагам би ги свел до 20 млн. с различни методи и техники без да плаща. Въпреки, че левскарите искат Черепа да плаща, но и това ще му простят, все пак ще е в тяхна полза да намали дълговете. Лошото е, че на Черепа НЕ му се плащат тия 20 млн., иначе ще излезе по-голям балък от Гришата. :mrgreen:

Сега за Спас: Глобата от УЕФА трябваше да подскаже на сините, че Спас не е вчерашен и всичко е умишлено направено така. Парите от Виваком са под формата на заем, което е и една от причините за нарушаване на финансовия феърплей. Което ще рече, че Спас, тръгвайки от тук, ще си тръгне и с едни парички - няколко милиона. Все пак се е трудил за тях, въпреки "стечението на обстоятелствата". А това се знае още от септември, някъде преди половин година.

Това, че някои си мислят, че Черепа може да прецака Спас за тия милиони е в голяма грешка. От едната страна стои Финия от Лондон, от другата - Черепа от София. ХАХХАХАХА Черепа и спринт да прави, няма да стигне Спас.
Пък, че тия пари са все едно "бълха ги ухапала", а защо не ги дават ви е ясно.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот helic » 08 фев 2019 16:23

d.milanov написа:Тия 30+ млн. дългове са само върха на айсберга. Останалите под повърхността са кой знае колко! Но пък знаем кой е Черепа, предполагам би ги свел до 20 млн. с различни методи и техники без да плаща. Въпреки, че левскарите искат Черепа да плаща, но и това ще му простят, все пак ще е в тяхна полза да намали дълговете. Лошото е, че на Черепа НЕ му се плащат тия 20 млн., иначе ще излезе по-голям балък от Гришата. :mrgreen:

Сега за Спас: Глобата от УЕФА трябваше да подскаже на сините, че Спас не е вчерашен и всичко е умишлено направено така. Парите от Виваком са под формата на заем, което е и една от причините за нарушаване на финансовия феърплей. Което ще рече, че Спас, тръгвайки от тук, ще си тръгне и с едни парички - няколко милиона. Все пак се е трудил за тях, въпреки "стечението на обстоятелствата". А това се знае още от септември, някъде преди половин година.

Това, че някои си мислят, че Черепа може да прецака Спас за тия милиони е в голяма грешка. От едната страна стои Финия от Лондон, от другата - Черепа от София. ХАХХАХАХА Черепа и спринт да прави, няма да стигне Спас.
Пък, че тия пари са все едно "бълха ги ухапала", а защо не ги дават ви е ясно.

Черепаха не ми е любимец, ама хич хич, но ми се струва, че го подценяваш като играч.

Потребителски аватар
Stailio
Мнения: 196
Регистриран на: 28 юни 2009 14:24
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Stailio » 08 фев 2019 16:24

metodito написа:
Stailio написа:
metodito написа:
Stailio написа:
metodito написа:
Stailio написа:
Собственикът си е спонсор на клуба. Пари от трансфери колко са? 20-30-40 милиона ли?

Батков не си спомням да е бил собственик на Мтел? Клубът има много спонсори. Не са само тези на фланелките. Ефбет също не знам да си имат собствени клубове?


А като си толкова навътре колко пари даваше Мтел на година, последно май беше 1-2 милиона? Батков не един и два пъти е казвал че е давал лични средства и точно там е разковничето. Спас чрез Виваком даде едни милиони и когато те са свършили, просто не му се дават лични пари. Източване е когато произвеждаш нещо и го продаваш на занижена цена, а остатъка до реалната го прибираш под масата безотчетно. Я сега кажи Левски какво произведе и за колко го продаде? Алекс Боримиров ли? Стаси Иванов ли? В БГ само трябва да наливаш и нямаш възвращаемост - това е проблема. От източването сме много много далече все още.

Още първото изречение ти го посочих:
Изображение


Отговори конкретно икономисте! Не бягай! Забелязал съм че все се правиш на много знаещ и разбиращ и бягаш по бели гащи като те хванат! Как се перат пари? Отговори точно и ясно

[offtopic]Влез си от другия акаунт и ме попитай пак и ще ти кажа. И само да те открехна - нито Батков е давал свои пари, нито Русев. Ако не можеш да разбереш как за по-малко от две години дълговете са нараснали от 18 милиона до 30 и малко, не е мой проблем.[/offtopic]


Друг акаунт нямам. Явно ти ме можеш да разбереш, а не аз. Отговори ми на въпроса конкретно! Как става прането на пари и източването? Не бягай. Поне един път бъди мъж, а не плямпало

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот d.milanov » 08 фев 2019 16:28

helic написа:Черепаха не ми е любимец, ама хич хич, но ми се струва, че го подценяваш като играч.

ДеСПАСито е от най-висшата лига, къде го сравняваш с български мутраген. Преди да се появи, давал ли си си сметка колко хора на тая планета живеят като Спас. Връзки, влияние.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта