Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4318
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Вълчан » 21 дек 2018 19:37

Така е като го накараха Русев почти насила да се занимава със губеща кауза.Кои бизнесмен само дава без да има възвращаемост.Не се ли появи Божков на хоризонта спукана е работата на отбора.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ros » 21 дек 2018 19:39

rane написа:
ros написа:Дали им пуснаха на футболистите коледните бонуси по сметките или ще ги правят великденски?

Майтапът на страна. За всички левскари, които живеят с драмите на отбора - вие на където сте се запътили ние от там се върнахме. Пътят е неприятен, даже отвратителен. Ще започнат да ви се набиват трънчета по петите, после гадни, остри камъчета... предстоят болезненине счупени стъкла и накрая Пирогов (под формата на аматьорски футбол).

Ами... Весела Коледа и Щастлива нова 2019та ;)
Кои сте вие, та чак сте се и върнали :lol: Ако под това "върнали" визираш ЦСКА, то от гроба никой не се връща. Справка 09.09.2016 ;)
Ако под "върнали" визираш Литекс...ами нормално е за селски отбор да лъкатуши между професионален и аматьорски футбол.
Весели празници и на теб ;)


Очевидно ти е забавно. Обаче ще се надявате на албанския телеком, като на албански реотан да загрее до синьо жичката на банковата сметка. Забавлявай се както умееш. Аз мога да ти гарантирам, че Коледа винаги е червена
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 21 дек 2018 19:46

ros написа:Очевидно ти е забавно. Обаче ще се надявате на албанския телеком, като на албански реотан да загрее до синьо жичката на банковата сметка. Забавлявай се както умееш. Аз мога да ти гарантирам, че Коледа винаги е червена

Оранжева може да е, но червена няма как. Моля, припознавачите да не пишат във форума на клуб, който си плаща задълженията.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 21 дек 2018 19:47

Какво толкова обсъждате тая тема? Левски ще плати тия пари, защото винаги го е правил и е излизал чист. Продажните ни медии за пореден път сраха по името на Левски.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

rane
Мнения: 1804
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rane » 21 дек 2018 19:48

Red Warrior написа:
rane написа:
ros написа:Дали им пуснаха на футболистите коледните бонуси по сметките или ще ги правят великденски?

Майтапът на страна. За всички левскари, които живеят с драмите на отбора - вие на където сте се запътили ние от там се върнахме. Пътят е неприятен, даже отвратителен. Ще започнат да ви се набиват трънчета по петите, после гадни, остри камъчета... предстоят болезненине счупени стъкла и накрая Пирогов (под формата на аматьорски футбол).

Ами... Весела Коледа и Щастлива нова 2019та ;)
Кои сте вие, та чак сте се и върнали :lol: Ако под това "върнали" визираш ЦСКА, то от гроба никой не се връща. Справка 09.09.2016 ;)
Ако под "върнали" визираш Литекс...ами нормално е за селски отбор да лъкатуши между професионален и аматьорски футбол.
Весели празници и на теб ;)

Ти почвай да мислиш дали да слагате тире към името, или две точки. Честит ти Black Friday!
Аз няма какво да му мисля! Аз не съм припознавач и няма да припозная нещо - било с тире, било без тире.
Ако Левски стигне до фалит просто ще спра да се интересувам от български футбол, така както не се интересувам от баксетбол и от волейбол например ;) Ще си гледам ЕП и СП, както и ШЛ. Това е!
Не съм малоумник, дебил или идиот, за да припозная Левски в друг клуб, независимо кой е този клуб, независимо дали е от София или провинцията :idea: Левски спре ли да съществува, за мен българският футбол спира да съществува ;) Докато го има обаче, дори и в "А" окръжна да е, аз ще си се интересувам и вълнувам от съдбата на отбора!
Последна промяна от rane на 21 дек 2018 19:49, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
FilevV
Мнения: 87
Регистриран на: 06 авг 2013 16:37
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот FilevV » 21 дек 2018 19:49

modor написа:Какво са 2 милиона за Спас 8-) Човека днес си купи нов телеком. Пари като вестници :mrgreen:


И защо да плати???????? Да не би да има активи и футболисти, които да може да продаде на печалба????? В най-добрият случай ще разпродаде тоз онзи и с парите ще изчисти задълженията. А после ???

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ros » 21 дек 2018 19:55

W84me написа:
ros написа:Очевидно ти е забавно. Обаче ще се надявате на албанския телеком, като на албански реотан да загрее до синьо жичката на банковата сметка. Забавлявай се както умееш. Аз мога да ти гарантирам, че Коледа винаги е червена

Оранжева може да е, но червена няма как. Моля, припознавачите да не пишат във форума на клуб, който си плаща задълженията.


"Клуб, който си плаща задълженията..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Наздраве от чичо Чеферин. Само да ти кажа, че тази серпентина води само надолу. Елементарна сметка. До края на февруари чичо Спас фино трябва да извърши плащания за около 3000000 лева (2,2 милиона за УЕФА и останалите за заплати) защото едните са задължителни, а без другите всички футболисти стават свободни агенти и могат да си бият шута скорострелно. Не ме разбирай погрешно - правете каквото искате, живейте в илюзии както до сега, давайте воля на упоритата си глупост и на това, че абсолютно идиотски искате да изпитате онова кофти чувство. Ваша работа. И се забавлявайте много по Коледа - стават и чудеса. В Албания прзнуват ли Коледа?
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5219
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 21 дек 2018 20:00

Въпросът е дали ще се плати... Въпреки това самото изтипосване на страницата на УЕФА носи лошо име на клуба. Ще олекнем и с 100 000 от глобата... А, можеше да отидат за нещо полезно тези пари. Нашите и да платят, то преди някой да подпише с клуба, ще се колебае доста... Нищо чудно селекцията да зацикли и пак да се вземат играчи тип Ривалдиньо. Самият факт, че се стига до тази ситуация ще донесе доста негативи.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 21 дек 2018 20:10

ros написа:
"Клуб, който си плаща задълженията..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Наздраве от чичо Чеферин. Само да ти кажа, че тази серпентина води само надолу. Елементарна сметка. До края на февруари чичо Спас фино трябва да извърши плащания за около 3000000 лева (2,2 милиона за УЕФА и останалите за заплати) защото едните са задължителни, а без другите всички футболисти стават свободни агенти и могат да си бият шута скорострелно. Не ме разбирай погрешно - правете каквото искате, живейте в илюзии както до сега, давайте воля на упоритата си глупост и на това, че абсолютно идиотски искате да изпитате онова кофти чувство. Ваша работа. И се забавлявайте много по Коледа - стават и чудеса. В Албания прзнуват ли Коледа?

Само Костов и Обертан струват 5 милиона лева. Толкоз по опорните точки на ФК Лупи. Знам, че това ви е непонятна тема, вие пари не давате, затова ви сложиха тирето. Нагли сте до безкрай, зачитате малкото успехи на Лупи, когато трупаше дългове, но без да платите тия дългове си припознахте Литекс за ЦСКА.За разлика от оригиналното ЦСКА, Левски си плаща задълженията и от 4 млн към НАП се е стигнало до 700 000. Тези пари можеше да бъдат дадени за играчи, за треньори, а накрая да сложим едно тире и да продължим, като припознавачи.
Последна промяна от W84me на 21 дек 2018 20:13, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 21 дек 2018 20:17

Red_Neck написа:ПП: През ден цитираше сайта на УЕФАта, па сега били .... продажни. Не е лесна и твоята :)

Продажни са, защото излязоха с гръмките заглавия, а наказанието е условно и то за сума, която не трябва да представлява кой знае какъв проблем за отбор като Левски. Само Обертан, Костов и Кабрал струват ПОНЕ 10 милиона лева. Предлагам мнения на припознавачи, по темата за задълженията на Левски да бъдат изтривани, за тях това е непонятна тема. Те си искат тирето и Ганчо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 32 госта