Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот fen1914 » 28 ное 2018 01:27

mikata написа:Да идва и Божинов :roll:
Няма как да е по-зле от Буш,Рива и Виана :idea:


Факт

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 28 ное 2018 09:30

Kris_men2000 написа:Яблонаки(продажният неблагодарник)


Нагледен случай как действат на хората фалшивите новини. Случва се за втори или трети път. Няма никакво "дърпане" от страна на Яблонски, човекИ, Наско го остави ти човека да си гледа внучката и старините.

Забелязваш ли как биват премахвани бойците и хората с топки в този клуб. Почвам да си мисля, че онзи с пръта де гонеше Бурабия... въобще не е случайно било. Между другото по отношение на него също беше пусната фалшива новина - бил "избягал". Нека, нека. Сега се надиграва с играчите на Милан и Юве. Роман, Васко, Владо... А защо да спираме дотук. Номера с "есенния формоспад" е филм, който гледаме още от Стойчо насам. Кога се случи финансовия срив при Стойчо? По отношение на топконосците, в момента има трима такива - Горанката, Давид и Холмар. В случая на Холмар, може да говорим просто за професионализъм и качество. И Давид и Горанов не са класа, но компенсират с желание. Между другото и за Горанов се опита някой да нагнетява напрежение. Та няма как да не ми прави впечатление, че биват подбирани един профил футболисти. Безтопковци. Като Кабрал. Като Габи. Изключителен атлет и професионалист, може да надиграе един на един абсолютно всеки в смешната дриша лига. Не го търси обаче във важни мачове. Или Паулиньо? Кой го знае дали е невъзстановен от контузия, или има "неизлекуван джоб". Мариани, Белмонт, Буш, т.нар. "Доктор", Белаид - футболисти с доста сходен профил. Всеки от тях има футболните качества, но им липсва нещо друго. Сякаш си личи, че са играли в отбори, които не са се борили за върха. За Рейш и Васчук, не знам. Костов... бори се момчето, но имам чувството, че може и повече. На Милош никой не може да му отрече желанието. Пичът знае къде е попаднал, знае, че "Левски" е балкански гранд и във всеки мач дава всичко от себе си. За съжаление, в дефанзивен план, не е много. Просто толкова може момчето. Но, ако има някъде статистика, съм убеден, че той и Горанов бягат най-много километри на мач.

Та на нас ни трябват футболисти с топки. Но такива не се "привличат" просто така. Каквито футболистите, такава и играта. Мекушави. Или да го кажа по друг начин: не е проблем, че врачани ни вкараха три гола, а че ние не вкарахме четири.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12487
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 28 ное 2018 11:28

metodito написа:Забелязваш ли как биват премахвани бойците и хората с топки в този клуб. Почвам да си мисля, че онзи с пръта де гонеше Бурабия... въобще не е случайно било. Между другото по отношение на него също беше пусната фалшива новина - бил "избягал". Нека, нека. .

Стига си се излагал, бе! Знаеш ли колко го боли рязнания х*й Бурабия за Левски, привържениците и форумните спецове. Просто турците му предложиха много по-висока заплата, а и клуът взе добри пари тогава. Какво, ако не беше ситуацията с пръта, Бурабия щеше да откаже пачките и радушно да си остане при нас, така ли? От любов към свещеното "Л" и голямото синьо семейство , може би? То бива да имаш само конспиративни бръмбари в главата, ама пък това вече на нищо не прилича, баси. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 28 ное 2018 11:30

[offtopic]Ако искаш аз да излизам с подпорките и фалшивите новини?[/offtopic]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот bilyaletdinov » 28 ное 2018 12:25

То свещеното Л беше изтръгнато от фланелката от гербаджийската подлога Мазния косъм. Олио да го попари тоя нещастник :evil:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2200
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 28 ное 2018 12:38

metodito написа:
Kris_men2000 написа:Яблонаки(продажният неблагодарник)


Нагледен случай как действат на хората фалшивите новини. Случва се за втори или трети път. Няма никакво "дърпане" от страна на Яблонски, човекИ, Наско го остави ти човека да си гледа внучката и старините.

Забелязваш ли как биват премахвани бойците и хората с топки в този клуб. Почвам да си мисля, че онзи с пръта де гонеше Бурабия... въобще не е случайно било. Между другото по отношение на него също беше пусната фалшива новина - бил "избягал". Нека, нека. Сега се надиграва с играчите на Милан и Юве. Роман, Васко, Владо... А защо да спираме дотук. Номера с "есенния формоспад" е филм, който гледаме още от Стойчо насам. Кога се случи финансовия срив при Стойчо? По отношение на топконосците, в момента има трима такива - Горанката, Давид и Холмар. В случая на Холмар, може да говорим просто за професионализъм и качество. И Давид и Горанов не са класа, но компенсират с желание. Между другото и за Горанов се опита някой да нагнетява напрежение. Та няма как да не ми прави впечатление, че биват подбирани един профил футболисти. Безтопковци. Като Кабрал. Като Габи. Изключителен атлет и професионалист, може да надиграе един на един абсолютно всеки в смешната дриша лига. Не го търси обаче във важни мачове. Или Паулиньо? Кой го знае дали е невъзстановен от контузия, или има "неизлекуван джоб". Мариани, Белмонт, Буш, т.нар. "Доктор", Белаид - футболисти с доста сходен профил. Всеки от тях има футболните качества, но им липсва нещо друго. Сякаш си личи, че са играли в отбори, които не са се борили за върха. За Рейш и Васчук, не знам. Костов... бори се момчето, но имам чувството, че може и повече. На Милош никой не може да му отрече желанието. Пичът знае къде е попаднал, знае, че "Левски" е балкански гранд и във всеки мач дава всичко от себе си. За съжаление, в дефанзивен план, не е много. Просто толкова може момчето. Но, ако има някъде статистика, съм убеден, че той и Горанов бягат най-много километри на мач.

Та на нас ни трябват футболисти с топки. Но такива не се "привличат" просто така. Каквито футболистите, такава и играта. Мекушави. Или да го кажа по друг начин: не е проблем, че врачани ни вкараха три гола, а че ние не вкарахме четири.[/quote



Методи.До колкото те разбирам на Левски му трябват 11 Стоичковци със спортна злоба и никакъв акъл.Хора които просто мразят да губят и гонят победата злобно и до край както хрътки гонят заек.Е такива футболисти или трябва да си
ги създадем или ще падне страшно търсене.А до тогава още 10 години ....О
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот wilge » 28 ное 2018 12:42

Този път трябва да се тръгне отзад напред. Първо да се разкарат боклуците. После да се направи внимателен подбор на футболистите наблюдавани от няколко месеца от добре платеното ни скаустско звено което е разучило добре предварително набелязяните играчи. Нали така е редно. Пример: трите "Б". С или без тях все тая. Има още за продаване и отлюспване. Защото сме привлекли такива бездарници, че едва ли не трябва да си платим за да се отървем от тях. Дано Колев намери подходящия директор и двамата да променят из основи порочната практика да се работи на парче. Необходима е нова визия и работа в перспектива. Дано!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2200
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 28 ное 2018 12:57

Просто директивата е ,че никой не иска силен Левски.ФАКТ. Кажете ми кой нормален отбор в света има 7 вратари на щат.Това си е тотална аматьорщина или целенасочена олигофрения.
Просто в Левски не искат да работят професионално. И ДА ПОПИТАМ КОЙ ГО Е СТРАХ ОТ НАСКО СИРАКОВ? Защо като се вижда , че 10 години нищо не върви не опитат пак с него.Всичко друго опитват но бягат като дявол от тамян от Наско Сираков.ЗАЩО? Кой го е страх от него.Кой забранява той да се върне в Левски.
Ули Хьонес мина през затвора но Баерн Мюнхен го чакаха като мисия и пак си го върнаха на върха.Така се прави с доказаните велики професионалисти.Кой е постигнал повече от Сираков в Левски? ПИТАМ КОЙ?
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5216
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот koisa » 28 ное 2018 13:05

За Бурабия съм напълно съгласен, че си тръгна заради турските пари и никой не може да убеди в обратното. Причината изобщо не е в това, че са го били. Агента му (бившият) щеше да го съди за някакви пари. Казва, че в Левски карал таратайка, а в Турция му уредил всичко от до. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2200
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 28 ное 2018 13:07

В Левски има поне 60 играчи на щат. Това е недопустимо.На времето Коройф(лека му пръст) изгони от Барса 16 футболисти и след това знаете какво направи. Така трябва и да стане в Левски.Махаш всичката сган която цоца от Левски купуваш 2 класни играчи и след година - 2 по двама класни играча Левски ще се върне там където беше - на върха.Строга финансова дисциплина никакви разхищения за куци коне и здрава дисциплина (казармена) в отбора и всичко ще си дойде на мястото си.Но за това ни трябва вълк единак на който не му пука от никого и няма приятели а само интереси.А този човек се казва НАСКО СИРАКОВ.Аз казах.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, Google [Bot] и 35 госта