Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот Sardukar » 21 юли 2018 12:49

Селянина си остава селянин :arrow:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 21 юли 2018 13:29

Стоянович вече е в България, води преговори със Спас Русев


Довечера треньорът ще бъде на "Коматево", за да наблюдава мача от първия кръг на първенството между Ботев (Пловдив) и Левски. Първият избор за заместник на Роси Сале Янкович разочарова Спас Русев със своите изисквания, след което босът на "сините" се свързал със Стоянович, който оставил много добри впечатления с товаq че отказал да говори за пари, докато не види отбора на Левски.


:oops: :lol:
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5218
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 21 юли 2018 14:18

Да се надяваме, че няма да си тръгне бързо като види нивото на Дриша лигата. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 21 юли 2018 18:34

koisa написа:Да се надяваме, че няма да си тръгне бързо като види нивото на Дриша лигата. :lol:

В Словения, Сърбия и Латвия нивото не е по- високо. Това бяха моите желания. Треньорът да е от бивша Югославия и да е бил шампион. Заради прословутия балкански манталитет. Дано се получи! Майсторът, Муслин и Йоканович не са лоши треньори. Първият от нищо направи нещо, при втория играехме приличен средноевропейски футбол, при третия не знам какво стана (задкулисието беше пълно). Ако сменят само треньора, а не разбият отбора с много освбодени и взети нови ритнитопковци имаме шанс за надграждане. Не сме видели какво ще покажат настоящите играчи при треньор различен от "maestro catenaccio". А ако поиска заплата като Янкович? А ако временният треньор вземе та хване око? Той има само три загуби като треньор на Левски и то две от Челси (кой ли нямаше да загуби от този световен гранд) и само една от български отбор- Локо Пд. Ако наложи с успех Дидо, Найденов и Димитров тогава какво ще кажете? Колко много ако... Условности, неизвестни. Каквото и да стане да е за доброто на Левски. Да се порадваме и ние най- после. Заслужаваме го.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21559
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 юли 2018 18:40

wilge написа:
koisa написа:Да се надяваме, че няма да си тръгне бързо като види нивото на Дриша лигата. :lol:

В Словения, Сърбия и Латвия нивото не е по- високо. Това бяха моите желания. Треньорът да е от бивша Югославия и да е бил шампион. Заради прословутия балкански манталитет. Дано се получи! Майсторът, Муслин и Йоканович не са лоши треньори. Първият от нищо направи нещо, при втория играехме приличен средноевропейски футбол, при третия не знам какво стана (задкулисието беше пълно). Ако сменят само треньора, а не разбият отбора с много освбодени и взети нови ритнитопковци имаме шанс за надграждане. Не сме видели какво ще покажат настоящите играчи при треньор различен от "maestro catenaccio". А ако поиска заплата като Янкович? А ако временният треньор вземе та хване око? Той има само три загуби като треньор на Левски и то две от Челси (кой ли нямаше да загуби от този световен гранд) и само една от български отбор- Локо Пд. Ако наложи с успех Дидо, Найденов и Димитров тогава какво ще кажете? Колко много ако... Условности, неизвестни. Каквото и да стане да е за доброто на Левски. Да се порадваме и ние най- после. Заслужаваме го.


++ Аз също държах, ако е чужденец (което впрочем не ми се искаше много), то да е балканец и представител на югославската треньорска школа. Съвсем неблагородно завиждам на това, което имат те като треньорска школа. Ние сега да тръгнем да развиваме, те да спрат да произвеждат кадри, пак и след 100 години няма да ги стигнем. Нека са парцуци, не знам какви, ама къде са те, къде сме ние? :roll: А Национална спортна академия продължава да дава китапи на сашоетаповци, гонзовци и букаревци.

И другото, което е и при Муслин, и при Майстора, резултатите не закъсняха (при Йока нещата бяха различни). Не са ни учили да ходим, че след това да тичаме, за да запълзим накрая. :lol: Идва и запретва ръкави.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 21 юли 2018 18:59

Бившият наставник на Цървена звезда е в София за преговори със Спас Русев.

Въпреки това той няма да пътува към Пловдив, тъй като не се смята за много коректно да гледа отбора преди да е подписал.


Роденият в бивша Югославия словенец Славиша Стоянович пристигна в България. Специалистът, който е основен фаворит за поста на Делио Роси, обядва със Спас Русев и двамата започнаха да водят преговори в София. Босът на Левски заведе Стоянович на "Герена", като се очаква финалните преговори да продължат и утре, научи Sportal.bg.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот RedeviL » 22 юли 2018 04:02

защо написа:
Балкански Орел написа:Къв е тоя Муслин и за какво се бори, даже не съм го чувал до сега.

E, ти изби рибата! :)

Ти остави това, аз като цесесекар явно знам повече за историята и треньорите минали през Левски. Мисълта ми обаче е, кое кара по-голямата част от пишещите тук да си мислят, че Муслин би се съгласил на договор с Левски в този момент ?!! Айде, за Ясен, Кокала и Вили само да им свирнат и са на Герена, ама Муслин и Мъри просто отсега ги изключете от анкетата... Абсурд е да се навият в този момент за Левски! ;)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот ralka_levskarka » 22 юли 2018 08:22

LM10 написа:
ralka_levskarka написа:Сравнявайки мачове като полуфинала за купата, със загубата ни от Ботев с човек повече и примерно мача в СТЗ и този срещу Вадуц, не мога да се съглася. Не говорим въобще за създадени положения и т.н., само виж как веднъж са егоисти и мързеливи и после всички тичат и се раздават. Е как става? За цялата футболна общественост бе ясно, че играчите не харесваха тренировките на италианеца. Само не знам какво е това харесва ми, не ми харесва, ма ти вземаш 20 хилки, бе, ще играеш, ако ще и на дървото да те кара да тренираш. Лигльо.
П.С. при гола на Вадуц, когато гостувахме погледни Обертан какво прави и това не му е за първи път. От стадиона се вижда още по-ясно.


Може би още в събота ще си проличи дали играчите са саботирали Роси.

Е? :)
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21559
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 08:26

RedeviL написа:
защо написа:
Балкански Орел написа:Къв е тоя Муслин и за какво се бори, даже не съм го чувал до сега.

E, ти изби рибата! :)

Ти остави това, аз като цесесекар явно знам повече за историята и треньорите минали през Левски. Мисълта ми обаче е, кое кара по-голямата част от пишещите тук да си мислят, че Муслин би се съгласил на договор с Левски в този момент ?!! Айде, за Ясен, Кокала и Вили само да им свирнат и са на Герена, ама Муслин и Мъри просто отсега ги изключете от анкетата... Абсурд е да се навият в този момент за Левски! ;)

Ако си мислиш, че Муслин е по-малко наивен се лъжеш. Кръвта му е синя група и Спас като нищо може да го излъже. В смисъл, той е като Люпко. Нищо, че не постъпиха честно към него, винаги би дошъл. Все пак не клубът като клуб, а представител на клуба не са постъпили честно. Лично аз продължавам да предпочитам българин.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21559
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 юли 2018 08:32

ralka_levskarka написа:
LM10 написа:
ralka_levskarka написа:Сравнявайки мачове като полуфинала за купата, със загубата ни от Ботев с човек повече и примерно мача в СТЗ и този срещу Вадуц, не мога да се съглася. Не говорим въобще за създадени положения и т.н., само виж как веднъж са егоисти и мързеливи и после всички тичат и се раздават. Е как става? За цялата футболна общественост бе ясно, че играчите не харесваха тренировките на италианеца. Само не знам какво е това харесва ми, не ми харесва, ма ти вземаш 20 хилки, бе, ще играеш, ако ще и на дървото да те кара да тренираш. Лигльо.
П.С. при гола на Вадуц, когато гостувахме погледни Обертан какво прави и това не му е за първи път. От стадиона се вижда още по-ясно.


Може би още в събота ще си проличи дали играчите са саботирали Роси.

Е? :)

Дельо никога не би пуснал Илийката. Иначе в една немалка част от мача видяхме пасовете настрани и назад. Кабрал беше толкова неориентиран, колкото си е. Белмонт си играеше на същото ниво, на което си играе. Но на вратата го нямаше Митрев. А "Ботев" в повечето случаи стигаха до центъра и връщаха топката назад. Ако срещу Милош имаха едно качествено крило, резултатът щеше да е различен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jungle, vasilnv и 27 госта