Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какви очаквания имате към евентуални нови попълнения

Ще мачкат наред
153
18%
Ще ни докарат поредните ментета
162
19%
Спас Русев знае как стават нещатаИзображение
167
20%
Искаме юноши
188
22%
Наздраве
178
21%
 
Общо гласове: 848

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Serafim » 30 май 2018 22:17

Не виждам как Николай Михайлов ще дойде в Левски. В едно е прав - че не сме мръднали никак напред, ще бъде хулен от всякъде и постоянно името му ще е в сянката на баща му и че има намеси. Дори самия трансфер ще е повод за уреждане на нещо с баща му. Второ репутацията му е на леке и за това си е виновен той. Иначе мисля, че е по-добър вратар от Митрев. Или поне беше преди немалко години, сега не знам на какво ниво е. При всички положения вратари с неговите качества в Европа, които са ни поджоба, с лопата да ги ринеш. Негов трансфер ще е малко автогол за клуба и не вярвам някой да го обмисля, дори. Ще остана силно изненадам, ако се случи.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21565
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 30 май 2018 22:46

Ако след Роман си тръгне и Васко, значи получавам дежа-вю отпреди мачовете с Търнава.

А за Михайлов... чудно. Поне ще покажат последователност. :lol: Кой ще е следващия? Везалов? :mrgreen: И Белаид е тук. Кажете още някой де си е вкарвал автогол?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот W84me » 30 май 2018 22:55

metodito написа:Ако след Роман си тръгне и Васко, значи получавам дежа-вю отпреди мачовете с Търнава.

А за Михайлов... чудно. Поне ще покажат последователност. :lol: Кой ще е следващия? Везалов? :mrgreen: И Белаид е тук. Кажете още някой де си е вкарвал автогол?

Кой си беше тръгнал тогава?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12972
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Eminem » 30 май 2018 22:59

popokutepetel написа:
Eminem написа:Колкото и да не искате много нови играчи, трябват ни - вратар, двама централни защитници(единият може да е Дидо), ляв бек, десен бек, нападател, крило. Това е задължително. Най-вероятно ще трябват играчи и за халфовата линия.


Нещата са относителни. Гръбнакът на отбора като цяло е изграден и евентуалните нови попълнения са повече за дълбочина на състава отколкото нещо друго. Реално може да минем и без нито едно ново попълнение, но вратар и бек е добре да се привлекат.
Не мисля, че се търси и ще се търси нов централен нападател - там имаме 3-ма и вероятно с тях ще си караме. Дясно крило може да се привлече, може и да не се привлича защото там в момента играят и Обертан и Кабрал, а явно схемата 4-3-3 работи и ще бъде налагана. От другата страна си имаме Паулиньо и Ст. Иванов. В центъра ако Панайотов остане едва ли ще се привличат нови особено ако не можем да се отървем от Рошу и Белмонт.
Така че не очаквай някакво нашествие от нови играчи. Мисля, че повече от двама-трима няма да бъдат привлечени, а може и толкова да няма. Но от друга страна пък това положение е добро защото ако изобщо се вземе някой той трябва да е доста качествен.

Да, за дълбочина, но трябва и да са реална конкуренция на сегашните. Ами както и да го мисля, не мога да го докарам само до двама-трима. Но както казах и преди - зависи за какво се борим.
Не можеш да гониш сериозни цели с по един бек на двете позиции, само двама стабилни централни защитници, неефективни нападатели и вратар, който като докосва топката, го удря ток . Иначе и сега си имаме отбор, с който да паднем от първия анонимник и да завършим на трето място. За тези грандиозни цели, не ни трябва селекция. Но аз искам постепенно да се гради отбор за групи на ЛЕ. Така че, въпросът е какво иска ръководството.
Последна промяна от Eminem на 30 май 2018 23:18, променено общо 2 пъти.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот vvessel » 30 май 2018 23:12

ChuckNorris написа:
Точно вратар и нападател ни трябват задължително. Изключително много точки загубихме заради некадърността на вратарите и липсата на класа в завършването на атаките. Само като погледнем кой е голмайстор на отбора и веднага разбираш, че има крещяща нужда от класен нападател.

+1
На тези два поста сме много зле. На другите някак се оправяме. Но четох, че Роси все пак търси и защитници - още един резервен комплект. Поне десен бек е задължително. Сърбина не е много стабилен в отбрана и спокойно може да се ползва и като крило. Ако извадят големи пари за Яблонски , тогава увисваме и в центъра. Май без 4-5 нови няма да минем.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21565
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот metodito » 30 май 2018 23:38

W84me написа:
metodito написа:Ако след Роман си тръгне и Васко, значи получавам дежа-вю отпреди мачовете с Търнава.

А за Михайлов... чудно. Поне ще покажат последователност. :lol: Кой ще е следващия? Везалов? :mrgreen: И Белаид е тук. Кажете още някой де си е вкарвал автогол?

Кой си беше тръгнал тогава?


Гарата (преди мачовете) и Жо (на зимния прозорец, май).

п.С. Той тогава и Гонзо обърка титулярите (Райков тогава игра като отвързан), ма ако имаше Гара и Жо, нямаше да му се налага да мисли. :lol:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 30 май 2018 23:55

ChuckNorris написа:
popokutepetel написа:
Eminem написа:Колкото и да не искате много нови играчи, трябват ни - вратар, двама централни защитници(единият може да е Дидо), ляв бек, десен бек, нападател, крило. Това е задължително. Най-вероятно ще трябват играчи и за халфовата линия.


Нещата са относителни. Гръбнакът на отбора като цяло е изграден и евентуалните нови попълнения са повече за дълбочина на състава отколкото нещо друго. Реално може да минем и без нито едно ново попълнение, но вратар и бек е добре да се привлекат.
Не мисля, че се търси и ще се търси нов централен нападател - там имаме 3-ма и вероятно с тях ще си караме. Дясно крило може да се привлече, може и да не се привлича защото там в момента играят и Обертан и Кабрал, а явно схемата 4-3-3 работи и ще бъде налагана. От другата страна си имаме Паулиньо и Ст. Иванов. В центъра ако Панайотов остане едва ли ще се привличат нови особено ако не можем да се отървем от Рошу и Белмонт.
Така че не очаквай някакво нашествие от нови играчи. Мисля, че повече от двама-трима няма да бъдат привлечени, а може и толкова да няма. Но от друга страна пък това положение е добро защото ако изобщо се вземе някой той трябва да е доста качествен.


Точно вратар и нападател ни трябват задължително. Изключително много точки загубихме заради некадърността на вратарите и липсата на класа в завършването на атаките. Само като погледнем кой е голмайстор на отбора и веднага разбираш, че има крещяща нужда от класен нападател.

по
Аз за това не споря, особено що се отнася до вратарския пост. Обаче реалностите са други. Левски официално разполага с 4 вратари, така че не е много вероятно да привлечем и пети. Още повече, че удължиха договора на Митрев. С централните нападатели картинката е подобна Буш има договор за още година, Ривалдиньо до 2021, Костов не знам до кога. Вероятно ще привлекат двама-трима нови, но едва ли повече. Мисля, че Иванов също спомена нещо подобно и то преди месеци. Ясно е, че ръководството няма никакво намерение да налива някакви сериозни суми за трансфери.
Така че каквото - такова. Иначе аз нямам нищо против да привлечем в нападение Меси, Роналдо и Наймар плюс Ибрахимович и Бейл за резерви, пък и Марсело би ни вършил не лоша работа в защита ама :lol:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот popokutepetel » 31 май 2018 00:15

Eminem написа:
popokutepetel написа:
Eminem написа:Колкото и да не искате много нови играчи, трябват ни - вратар, двама централни защитници(единият може да е Дидо), ляв бек, десен бек, нападател, крило. Това е задължително. Най-вероятно ще трябват играчи и за халфовата линия.


Нещата са относителни. Гръбнакът на отбора като цяло е изграден и евентуалните нови попълнения са повече за дълбочина на състава отколкото нещо друго. Реално може да минем и без нито едно ново попълнение, но вратар и бек е добре да се привлекат.
Не мисля, че се търси и ще се търси нов централен нападател - там имаме 3-ма и вероятно с тях ще си караме. Дясно крило може да се привлече, може и да не се привлича защото там в момента играят и Обертан и Кабрал, а явно схемата 4-3-3 работи и ще бъде налагана. От другата страна си имаме Паулиньо и Ст. Иванов. В центъра ако Панайотов остане едва ли ще се привличат нови особено ако не можем да се отървем от Рошу и Белмонт.
Така че не очаквай някакво нашествие от нови играчи. Мисля, че повече от двама-трима няма да бъдат привлечени, а може и толкова да няма. Но от друга страна пък това положение е добро защото ако изобщо се вземе някой той трябва да е доста качествен.

Да, за дълбочина, но трябва и да са реална конкуренция на сегашните. Ами както и да го мисля, не мога да го докарам само до двама-трима. Но както казах и преди - зависи за какво се борим.
Не можеш да гониш сериозни цели с по един бек на двете позиции, само двама стабилни централни защитници, неефективни нападатели и вратар, който като докосва топката, го удря ток . Иначе и сега си имаме отбор, с който да паднем от първия анонимник и да завършим на трето място. За тези грандиозни цели, не ни трябва селекция. Но аз искам постепенно да се гради отбор за групи на ЛЕ. Така че, въпросът е какво иска ръководството.


Писал съм го и преди, ама айде ще се повторя. Ако под ръководство визираш Спас Русев той не иска нищо. За него и дружките му Левски не е спортен проект, а една схема за разкешване. Него не го интересува ще има ли някакви спортни успехи отбора или няма да има. А при подобно положение да се очаква нещо извънземно е несериозно. В интерес на истината аз съм приятно изненадан, че и толкова нещата се случиха. Можеше да е и доста по-зле. Но докато отбора не попадне в ръцете на човек който да гледа на Левски като на спортен проект и иска да постигне нещо нещата ще са си все подобни. А най-големият въпрос е откъде да се изрови такъв. Ама както знаеш у нашата територия това май граничи с невъзможното.

Ludogorskiq
Мнения: 46
Регистриран на: 23 апр 2018 20:28

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Ludogorskiq » 31 май 2018 00:15

Чета че търсите нови футболисти.Пуснах си СВ-то на Спас Русев.Аз съм универсален играч.Мога да играя на всеки пост.Висок към 189 см перфектен ръст за вратар или централен защитник.Да видите само какви глави удрям от наказателното директно в другото наказателно.И бек мога да играя.Викат ми автомата ''The Engine'' защото всичко го правя като автомат бързо,точно и бегам навсякъде.В средата на терена мога и да съм инжинера в играта на Левски.Раздавам скрити пасове по конец.Толкова са скрити че и футболистите от моя отбор трудно ги хващат.Така е като имам широк поглед върху играта.И централен мога да бъда бия удари като автомат калашник.Късам мрежи.Няма нужда от Левски да плащат трансферна сума тъй на 7000 евро месечна заплата и 3 годишен договор си стискаме ръцете.Любимия ми номер е 93. 8-) Чакам Спасчо да звънне и идвам.
Целта на Лудогорец е 32 поредни титли на България!

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, мрънкане за нови и реалност)

Мнениеот Michael_Buble » 31 май 2018 03:31

helic написа:
Michael_Buble написа:Случката с Прохазка нека още веднъж да изкрещи оглушително в ухото на т.нар "ръководство" колко е важно да имаш опитен и умен СТД, какъвто ние нямаме. И не ми пишете за английски модели и прочие глупости. Роси е "oldschool" и не може да движи всичко сам, а и нямаме кадровия потенциал за мениджърския модел. Вече писах, че за него трябват 20 подготвени човека под Роси- скаути, анализатори и т.н.
Случаят "Прохазка" няма да е последният при това безумно статукво. Аматьорско е и не отива на клуб като "Левски".

да разбирам значи, че Роси не може да движи всичко сам и ще му трябват 20 души скаути, анализатори и т.н.
А като имаме спортно-технически директор, той ще е някакъв Шива и на него тия души няма да му трябват, т.е. ще върши всичко сам.
И това дали ще има или няма скаути и анализатори, както и тяхната бройка, зависи от модела, който ще се избере.

Не, разбира се! :) :lol: Естествено, че СТД няма да замести нищо от изброените. Но той поне може да вземе половината от спортно-техническия ресор в момента, който сега като пинг-понг си подхвърлят всички други, но не и спортни хора в клуба. А ако клуба има желание да се развие като такъв, а не само като отбор, СТД е човекът, който ще трасира и активира постепенно опорните точки на пирамидална структура със скаути, анализатори на функционално състояние на собствени играчи и разучаване на съперници, софтуеърни специалисти и връзките между всички тях. Защото нито Роси, нито Русев, нито недоразумението Красимир имат визията да го направят. Все отнякъде трябва да се започне. В момента ситуацията при нас е като 3-мата глупаци, които обикалят около счупения водопроводен кран и се чешат по главите. Еми, ясно е, че кранът ще си остане счепен, докато не дойде водопроводчик.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта